UITVOERING K.W. „S.S.S." „Ronkende Moren" Na afloop Bal. deren gebaat zijn. Laat Noord-Beveland dat n a de hongerwinter zo schitterend voor de dag is gekomen met de gewel dige broodactie ook nu weer tonen, dat ons eiland een stuk van Neder land is en de kinderen van ons volk in Amsterdam niet vergeet. Het comité voor hulp aan Am sterdamse kinderen en kinderte huizen afd. Noord-Beveland, G. J. de Graag, wethouder te Kats. J. J. van der Maas, burgemeester, Wissekerke. J. C. Noordhoek, kassier boerenleenbank te Kamperland. A. A. Schuit, burgemeester van Kortgene. Ds Visser, Geref. pred. te Wissekerke. Ds W. A. Versteeg, Herv. pred. te Kortgene. M. van der Weele, graanhandelaar, Kolijnslaat. Voor verdere bijzonderheden zie de advertentie van het comité el ders in dit blad. Met grote vreugde en dankbaar heid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje Pieterneüa Gerdina Lena (Nelleke). L. J. Versluys. J. Versluys - Lamse. Kolijnsplaat, 9 Maart 1947. Achterweg B 27e. Heden overleed zacht en kalm, na een kortstondig lij den, onze geliefde vader, be huwd-, groot- en overgroot vader, broer en oom Adriaan Breas, in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Marinus Breas en kinderen. Teunus Keuvelaar en kinderen. Marinus Fortuin. Kolijnsplaat, 6 Maart 1947. Voor de hartelijke bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen onvergetelij- ken vader, behuwd- en grootvader, den heer Pieter van dor Weele Az., betuigen wij onze oprechte dank. Familie van der Weele. Kolijnsplaat, Maart 1947. Heden overleed zacht en kalm, in het Gasthuis te Goes, onze lieve man, broeder, be- huwdbroeder en oom, de heer Anthonie Jacobus Blok, in de ouderdom van 66 jaar en 10 maanden. Uit aller naam, Wed. D. E. Blok- Schippers. Kortgene, 7 Maart 1947. Kaaidijk 288. Voor de vele en hartelijke bewij zen van deelneming, ons betoond tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde zuster Cornelia Heijstek (wed. van A. Heijstek), betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr Gelderman en Zr Krello voor de liefderijke hulp aan haar bewezen. Namens de verdere familie, M. de Lange. A. de* Lange - Noordhoek. Kortgene, Maart 1947. te geven door de op 21 en 22 Itëaart a.s. Opgevoerd zal worden het toneelstuk door de Ontspanningsvereniging der P.T.T. te Goes. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal bij dhr C. P. J. Gast vanaf Donderdag 20 Maart. Entrée f 1.25, bel. inbegrepen. Aanvang Vrijdag 7.30 uur en Zaterdag 6.30 uur. Genesis 16:1-7 t.e.m. 13 Genesis 21 17 t.e.m 21 Spreuken 515-16-18 Een werkster gevraagd voor 2 dagen per week of desge wenst voor de schoonmaak, bij L. BAKKER, landbouwer, Geersdijk. Te koop een drachtige stamboekzeug. D. A. FORTUIN, Wissekerke. Coöperatieve Boerenleenbank „Colijnsplaat". Onze boekjescontröle is bijna ten einde. Wij verzoeken degenen, die door een of andere omstandigheid nog geen aanschrijving van ons mochten ontvangen, hun boekje daarvoor nog per omgaande aan ons Kantoor Voorstraat A 83 Ko lijnsplaat te willen opzenden of af geven. Coöperatieve Boerenleenbank „Colijnsplaat", j. P. DE PREE, Kassier. Postrekening 316389. Telefoon K 1199 - 228. Zeeuws Instituut voor Handelsonderwijs gevestigd te Goes, Middelburg, Vlissingen en Kortgene. In April vangt weer een nieuwe cursus aan voor het (duur ongeveer één jaar) en een cursus voor het (dubbel boekhouden). Aanmeldingen en inlichtin gen in hotel de Korenbeurs, Kaaistraat, Kortgene, a.s. Donderdag 20 Maart van 4 tot 9 uur. De Directie. De adressen waar de giften voor de vereniging „Wees een zegen" bezorgd kunnen worden zijn: voor Wissekerke aan de schuur van den heer j. van Halst; voor Kamperland aan de bakkerij van den heer C. J. Noordhoek; voor Kortgene aan het Gemeente huis; voorKolijnsplaat-aan de Chr. school voor Kats aan het schoollokaal. De datum van inlevering is Don derdag 20 Maart a.s. van 3—5 uur. Het comité van actie. 6 jonge honden te koop bij D. KALLEWAARD, Molenweg B 45, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2