Spot niet met Spoken NED. HERV. SCHOOL KAMPERLAND. PREDIKBEURTEN U.L.0.-SCH00L KORTGENE. betonnen broeibak Na een langdurig, geduldig gedragen lijden, nam heden de Heere uit ons midden, onze lieve vrouw, moeder, grootmoe der, zuster, beiiuwd-zuster en tante, Cornelia Top (geb. Heiboer), in de ouderdom van ruim 61 jaar. Mede namens de familie, W. Top. J. W. Top. Th. Top-Weber. J. Top en kleinkinderen. Dordrecht, 2 Maart 1947. Viermolenhof 13. Geen bloemen. De teraardbestelling had plaats op de Algem. Begraaf plaats opDonderdag6Maartj.l. Voor de zeer vele blijken van deelneming, betoond bij het over lijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoe der Sophia Janna de Pree (Wed. van Johs Breure), betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr Maas en Zr Van Sabben, voor de vriendelijke behandeling gedurende haar ziekte bewezen. Uit aller naam, Nic. Breure. Kolijnsplaat, Maart 1947. Voor de zeer vele blijken van deelneming, betoond bij het over lijden van onze geliefde zuster Tannetje Potappel (Wed. van J. Bouman), betuigen wij onze hartelijke dank. Ook onze hartelijke dank aan Zuster Van Sabben voor haar lief derijke verpleging gedurende meer dan 11 jaar aan haar bewezen. Familie W. Potappel. Kolijnsplaat, Maart 1947. Voor de vele felicitaties, die wij op 28 Februari j.l. mochten ont vangen, zeggen wij, ook namens onze kinderen, onze hartelijke dank. Jac. de Kam. M. M. de Kam- van Hee. Geersdijk, Maart 1947. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het zo plotseling overlijden van onzen zorgzamen man, vader, behuwd- en grootvader Arnoud Pieter Schrier, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. A. P. Schrier - van Gilst en kinderen. Kortgene, Maart 1947. Voor de deelneming, ontvangen bij het overlijden van onze innig geliefde moeder, behuwd- en groot moeder, mej. Tona de Fouw (Wed. van Jac. v.d. Weele Az.), betuigen wij U onze hartelijke dank. Namens de familie, A. L. van der Weele. Kolijnsplaat, Maart 1947. In verband met de aanvang van het nieuwe cursusjaar op 1 April a.s. deelt het bestuur van boven genoemde school mede, dat er aangifte van nieuwe leerlingen kan plaats vinden op Maandag 10 Maart en Woensdag 12 Maart van 7—8 uur ten huize van het hoofd der school. Uw aandacht wordt er op geves tigd, dat de kinderen vóór 1 April de leeftijd van 6 jaar moeten heb ben bereikt. E. Sleeboom, H. d. S. Ger. Gem. Kortgene. Donderdag 13 Maart 10.2.30 en 6.30 Ds A. van Stuijvenberg. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Woensdag 12 Maart Biddag. 3 keer de heer Mallan van Rotterdam. Oud Ger. Kerk Kamperland. Donderdag 13 Maart Biddag. 3 keer Ds Mieras van Krimpen a.d. IJssel. Ouders of voogden, die per 1 April a.s. kinderen op bovenge noemde school geplaatst willen heb ben, worden verzocht deze kinde ren vóór 15 Maart op te geven bij het hoofd der school, den heer J. M. I. de Hulster. De leerlingen moeten het zesde leerjaar der lagere school met vrucht hebben doorlopen. Kortgene, 28 Februari 1947. Burgemeester en wethouders van Kortgene, De burgemeester, A. A. Schuit. De secretaris, Tazelaar. Te koop Een prima 4 x 1.60 meter, met bijbehorende lijsten voor glas. Te bevragenagent van dit blad te Kolijnsplaat. De Bio-Onderneming presenteert U de prachtige Engelse film (Blithe Spirit). Deze film is uitgevoerd in natuurlijke kleuren. Voorstelling Kats, in de zaal van den heer Versprille, op Za terdag 8 Maart 1947 om 8 uur. Plaatsbespreking van 4 tot 5 uur aan de zaal. Toegang 18 jaar.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 5