woonhuis, lesexïe lenkiitw prima joop hennen, BESTE WERKPAARDEH Kaekiliamiakhoit gesloten. PREDIKBEURTEN Pluimveehouders. Schimmels Broederij. H H. Pluimveehouders. 3 Kunstmoeders Vicon aarriappelzetter. nieuwe fiets m. banden H.H. Landbouwers. radiotoestel, nieuw moderne kinderwagens en wiegen j.A. Schuit, Kolijnsplaat een pracht sortering versnaperingen Abr. Buijze, Kamperland. BANDENWAGEN schuur en erf. prima bonenstaken Hier Oud Gerf. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a s. 10, 2.30 en 6 uur Ds Hennephof. Dinsdag a.s. als boven. Heden is van ons heenge gaan, onze lieve, beste man, vader, behuwd- en grootva der Berius Jacobus Ary Pleyte, in de ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam, M. E. Pleyte - Eekhout. Kortgene, 20 Februari 1947. Heden overleed onze lieve zuster en tante Tannetje Bouman Potappei in de ouderdom van 80 jaar en 4 maanden. Haar leven was Christus, het sterven gewin. Uit aller naam, W. Potappei. Kolijnsplaat, 20 Februari 1947. Zo de Heere wil en zij le ven, hopen onze geliefde ou ders J. W. Vermoule en B. Vermeule - van der Weele op Zaterdag 1 Maart a.s. hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Kees Medan, Sumatra N.O.I. Mina. Kamperland, Kaaidijk B 110. Voor de grote belangstelling mij betoond, zowel van hier als van elders, bij mijn 80ste verjaardag, betuig ik mijn hartelijke dank. W. Scherp. Kortgene, Februari 1947. Vereniging „Het Groene Kruis" te Kats. Algemene vergadering op Maandag 24 Februari, des avonds 7 uur, in cafe Versprille. De secretaris, G. J. DE GRAAG. Van nu aan kunt U bestellen van verschillende rassen. 95 procent garantie. Kwaliteit gewaarborgd. Agent C. A. Groenleer. Achterstraat A 169. Kolijnsplaat. Stuurt Uw bonnen en wij zorgen voor Uw orders tegen vastgestelde prijs. Jozua 10 12-13 Exodus 10 22-23 Daniël 56a-18-20-22 Afdeling Kamperland Ned. Chr. Landarb. Bond. Jaarvergadering te houden op Woensdag 26 Febr. a.s., des avonds te 7 uur, in het Gemeentegebouw. Komt allen op. Ook de vrou wen zijn welkom. De leden van Stroodorp en Spie ringpolder worden afgehaald. HET BESTUUR. Vergadering der A.R. Jongeren Studieclub te Kamperland, op Donderdag 27 Febr. a.s., in de consistorie der Geref. Kerk. Aanvang 7.30 uur. Onderwerp „De grondbeginselen der A.R. partij". Voor degenen die Donderdag 27 Februari 1947 moeten ver schijnen voor de tuchtrechter te IViiddelburg ingevolge actie C.C.D vertrekt er een bus te 8.30 van Woifaarfsdijkseveer. Te koop Philips radio met luidspreker, iets defect, 1 p. i.g.st.z. werksch. m. 42 en 1 p. zw. d. schoenen m. 39. Te bevragen agent van dit blad te Kamperland. Verloren Zaterdag j.l. tussen Kortgene en Geersdijk een bl. linker handschoen (want). Gaarne bericht aan J. SCHOLING, B 158, Kamperland. Uw kuikenbonnen ook voor jonge hennen worden gaarne zo spoedig mogelijk ingewacht. Aanbevelend, M. Z. Verflage, Centraal kuikenopfokker, WISSEKERKE. Voor Kamperland bij W. van der Heijde. Te koop 150 en 200 kuikens ruimte. J. VAN G1LST, B 35, Kolijnsplaat. Te huur voor a.s. voorjaar een 3-rijige bij J. M. DE REGT, 50e, Kats. Wij hebben nog af te geven volop aan de leg, W.L., tegen lage prijzen. Aanbevelend, J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat. Te ruil overall maat 58 voor maat 52. I. VERSLUIS, Molenweg B 432, Kamperland. Dinsdag a.s. J. P. Schippers. Kolijnsplaat. Met Maart een arbeider gevraagd bij M. H. VOGELAAR, Voorstraat A 106, Kolijnsplaat. Te koop (één nieuwe band), compleet met licht, jasbeschermer enz. Te bevragen bij agent van dit blad te Kolijnsplaat. Momenteel te leveren Prikkeldraad. Klaverruiters. Boompaaitjes. Afrasteringspalen. Aanbevelend, J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat. Te koop op lichtnet. Te bezichtigen bij C. KETELAAR, Wissekerke. Wij ontvingen weer een mooie collectie van prima kwaliteit. Ook in stoelen nog enkele mooie Fauteuil-stelien. Zo juist ontvangen: o.a. fondant bonbons rumbonen suikerwerken Beleefd aanbevelend, Te koop. met en zonder papieren worden onder volle garantie verkocht. Tevens een in goede staat zijnde draagvermogen 5000 kg, met re serveband. G. J. 0E KORTE. Torendijk 364. Telefoon 325. Kortgene. Wij hebben nog enkele kistjes J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat. Te koop Ook te leveren a 8 cent per stuk. Te bevragen bij A. BOOT, 200, Kortgene. Heden Zaterdagmiddag van 2 tot 5 uur kan de rest van de ingele verde wol worden afgehaald. P. DE LOOFF, C 52 Geersdijk. in de Kleine Bazar te Wissekerke zijn vloerkleden, slaapkamerkleden en tafelkleden voorradig. Burgemeester en wethouders van Kortgene maken bekend, dat met ingang van 25 Februari 1947 de zittingsuren van wege de gemeentesecretarie op de dorpen Kolijnsplaat en Kats als volgt zijn gewijzigd: Te Kats: iedere Dinsdag- en Vrijdagmorgen van 9 tot 10 uur. Te Kolijnsplaat: Iedere Dinsdag- en Vrijdagmorgen van 10.30 tot 12 uur. De burgemeester zal voortaan zitting houden te Kolijnsplaat: iedere Donderdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur. te Kats: iedere Donderdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur. Kortgene, 20 Februari 1947. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. A. SCHUIT. De secretaris, TAZELAAR.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3