Stichting 1940-1945. 500 roeden Bouwland. Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. Zaterdag 1 5 Februari 1 947 No. 2308 50e Jaargang Druk en UitgaveA. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Advertentieprijs 5 cent per mm. Op de Nationale Feestdag zal vanwege de Stichting 1940'45 een felicitatieregister ter tekening worden voorgelegd om het Prinselijk Paar geluk te wensen. Tevens wordt ieder hierbij in de gelegenheid gesteld een bijdrage voor het werk der Stichting 1940— 45 te geven. Dit zal op ieder dorp plaats kunnen vinden tussen 4 en 6 uur, en wel als volgt: KortgeneGemeentehuis. Kolijnsplaat: Voormalig Gemeentehuis. KatsGemeentekamer. Wissekerke: Gemeentehuis. Kamperland: Gemeentegebouw. GeersdijkSchoollokaal. Het zou ons natuurlijk een groot genoegen doen dat hierop zoveel mogelijk handtekeningen kwamen, om aldus uitdrukking te geven aan onze blijdschap met de geboorte van deze nieuwe Oranjetelg. Hierbij kan dan tevens wor den voldaan aan het verlangen van Hunne Koninklijke Hoogheden om vooral de Nationale Noden te helpen le nigen, waarvan vooral de verzorging van de verzetsslacht- offers en hun nagelaten betrekkingen toch nog steeds de volle belangstelling verdienen. Komt dus nu eens allen op voor deze enige gelegen heid. V. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr D. Metselaar en Dr L. G. Gelderman. Oud Ger. Kerk Kamperland. Zondag a.s. 3 maal Ds van Leeuwen van Loenen aan de Vecht. Getrouwd M. van Goudswaard en H. R. van Goudswaard - de LooH die, mede namens hun familie, har telijk dank zeggen voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kamperland, Februari 1947. Zondag 16 Februari hoopt onze lieve opa W. Scherp zij" a 80ste verjaardag Y te herdenken. Y Dat hij nog lang gespaard Y mag blijven is de wens van Y zijn dankbare kleinkinderen Y Clazien en Y Corrie. Kortgene, Februari 1947. Heden overleed in volle ze kerheid des geloofs, zacht en kalm, na een langdurig, smar telijk doch geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde moe der, behuwd- en grootmoeder, mejuffrouw Tona de Fouw (weduwe van den heer Jacobus van der Weele Az.), in de ouderdom van ruim 76 jaar. Kolijnsplaat: A. L. van der Weele. Hilversum L. A. Anemaet - van der Weele. Dickie. Kamperland: C. Wisse - van der Weele. P. Wisse. Tonia. Kolijnsplaat, 10 Febr. 1947. Te huur Te bevragen bij den agent van dit blad te Kolijnsplaat. Zo de Heere wil hoopt a.s. Zondag mijn lieve opa !W. Scherp zijn 80ste geboortedag te herdenken. V Dat hij nog lang gespaard V mag blijven is de wens van V zijn kleinzoon Wim. Wissekerke, Februari 1947.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 1