Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. Distrihutiedienst Wissekerke. No. 2307 Zaterdag 8 Februari 1947 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Advertentieprijs 5 cent per mm. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr J. L. J. Bruynzeel te Wissekerke en Dr L. P. Maas te Kolijnsplaat. Geref. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. 10 uur leesdienst en 6 uur Ds Scholing. Kamperland. Zondag a.s. 3 maal Ds De Reuver van Terneuzen. De leider van de distrihutiedienst Wissekerke maakt bekend: Uitreiking bonkaarten voedingsmiddelen 3e en 4e periode 1947 en Tabaks en versnaperingskaarten. Kamperland. Niet-zelf verzorgers. Maandag 10 Februari 1947 van 9.3012 uur de letters A t.e.m. M en van 13.30 uur de letters N t.e.m. Z. Medegebracht dient te worden de T.D. met de thans geldige bon kaarten. Inlevering distributie bescheiden van overleden personen. Het publiek wordt er bij deze op gewezen dat alle bescheiden van overleden personen, binnen drie dagen na het overlijden, bij de distrihutiedienst moeten worden in geleverd. Hiervoor bestaat op elk dorp 2 maal per week gelegenheid op de bekende plaatsen en uren. Men wordt verzocht van het bo venstaande goede nota te nemen. Met grote blijdschap en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje EVIarinus iVSarias. P. C. Boone. E. D. Boone - van der Weele. Janna. Kolijnsplaat, 2 Februari 1947. Vrijdag 7 Februari vierde onze beste vriend Thomas Geelhoed zijn 19e verjaardag. Dat wij nog veel plezier met hem mogen hebben is de wens van enige vriendinnen L. en H. Kolijnsplaat. Heden overleed onze gelief de zuster, behuwdzuster en tante Cath. Noordhoek, in de ouderdom van 70 jaar en 3 maanden. Uit aller naam, Johs. Noordhoek. Kortgene, 1 Februari 1947. Heden overleed in volle vre de, zacht en kalm, na een lang durig geduldig gedragen lijden, onze geliefde vrouw en tante, mejuffrouw Neeltje van do Velde, in de ouderdom van 86 jaar en 10 maanden. Namens de familie, S. de Regt Pz. Kolijnsplaat, 2 Februari 1947. Heden overleed plotseling onze zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader Arnoud Pieter Schrier, in de ouderdom van 78 jaar en 2 maanden. Uit aller naam, Wed. A. P. Schrier - van Gilsi en kinderen. Kortgene, 6 Februari 1947. Heden is van ons heengegaan onze beste onvergetelijke vader behuwd-, groot- en overgroot vader, de heer Pieter van der Weele Azn. (Weduwnaar van Lena Maatje Kabboord) in de ouderdom van 79 jaar en 9 maanden. Wolphaartsdijk D. van der Weele. D. van der Weele- Visser. Kolijnsplaat: A. van der Weele. M. van der Weele de Fouw. J. J. van der Weele. E. van der Weele de Pree. J. J. van der Weele. C. M. van der Weele- Haringman. Al. van der Weele. M. C. N. v. d. Weele- Israël. A. C. van der Weele. Goes: J. van der Weele. P. van der Weele- Heijnsdijk. Kortgene: C. A. Flipse- van der Weele. K. Flipse en kinderen en klein kinderen. Kolijnsplaat, 3 Februari 1947. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ondervonden op mijn 90ste geboortedag, zeg ik, mede na mens mijn kinderen en kleinkinde ren, hartelijk dank. C. Priester. Wissekerke, „Vredestein".

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 1