SOLA tafelzilver. Iets heel moois De Kleine Bazar. f 10.-. Zaal „De Stadswijnkelder" Profl. D. H. van Eijmeren 500 caramboles cadre Proff. Valkhof uit Rotterdam. Indië-avonden met lichtbeelden. Door en door vlekvrij. Geachte dames. A. PAAUWE. Vanaf 1 Januari is het Stierdekgeld Wed. P. H. TAZELAAR. Biljartliefhebbers uit Rotterdam speelt Woensdag 29 Januari om 8 uur met voorgift. Na afloop schitterende kunst- en fantasiestoten door Komt allen op om dit spel te bezichtigen. De heer D. J. Coumou uit Zeist zal voor het Ned. Bijbel genootschap spreken over de arbeid van het Ned. Bijb. gen. in Indië op Maandag 27 Januari te Kolijnsplaat, om 7 uur, in de Gereformeerde Kerk, op Dinsdag 28 Januari te Geersdijk, om 7 uur, in de Gereformeerde Kerk, op Woensdag 29 Januari te Kamperland, om 7 uur, in de Ned. Herv. Kerk, op Donderdag 30 Januari te Kortgene, om 7.30 uur, in de Ned. Herv. Kerk, op Vrijdag 31 Januari te Kats, om 7 uur, in de Ned. Herv. Kerk. Toegang vrij. leder is welkom. voor de mannen en jongens om hun vrouw of meisje cadeau te geven. Vorken en lepels. Theelepeltjes. Kinderlepeltjes en vorken. Ook hebben we mooi rietwerk voorradig, zoals werkmandjes, luiermandjes, wiegen enz. Gezien de vele verzoeken voor het maken van kleding, ves tig ik er noodgedwongen nogmaals de aandacht op, dat het mij abso luut onmogelijk is aan de verzoe ken te voldoen. Thans ben ik in staat, echter voorlopig nog in beperkte mate, degenen te helpen die ik vroeger jaren op zo'n bijzonder prettige wijze mocht bedienen en zij, waar van ik mag verwachten dit in de toekomst te mogen doen. Ik hoop dat U wel zult wil len verstaan dat eigen leveranties moeten voorgaan. Hoogachtend, A. K. Mullié. Betalingen kunnen voortaan geschieden via postrekening 32622; via de Rotterdamsche Bank- vereniging, kantoor Kortgene; via de Boerenleenbank Kam perland. Drukkerij fiflarkusse. Te koop of te ruil een v.o. dames Falcon tweedjas een v.o. passerdoos een wandelwagentje en een kinderwagen. Te bevragen agent van dit blad te Kortgene. Wij nemen weer gaarne de nieuwe sinaasappel-bonnen in ontvangst. Inleveren tot uiterlijk 29 januari. 57-5 algemeen voor 500 gram. 58-5 algemeen voor 1000 gram. Voorstraat 169. Kortgene. C 1, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2