Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad Distributiedienst Wissekerke. PREDIKBEURTEN. No. 2305 Zaterdag 25 Januari 1947 50e jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Advertentieprijs 5 cent per mm. De plv. leider van de Distributie- dienst Wissekerke maakt bekend Indiening aanvragen toeslag voor bijzondere arbeid, 1 door personen, werkzaam inde land- en tuinbouw bedrijven. Met ingang van de 13e periode 1947 zal aan personen, welke werk zaam zijn in bovengenoemde bedrij ven, wederom toeslag voor bijzon dere arbeid worden verstrekt. Aanvragen hiervoor kunnen wor den ingediend in het tijdvak van 26 Jan. t.e.m. 8 Febr. a.s. op de bekende plaatsen en uren. De aanvraagformulieren moeten per bedrijf worden ingediend door den werkgever of diens gemachtigde, zodat dus de arbeiders niet per soonlijk kunnen indienen. Bij het indienen van de formulie ren moet medegebracht worden het destijds ontvangen formulier M.D. 252—02 en de stamkaarten van betrokkenen. Aanvragen welke na 8 Februari worden ingediend kunnen voorlo pig niet in behandeling worden ge nomen. Wissekerke: De uitreiking van bonkaarten voor niet - zelfverzorgers voor a.s. Maandag 27 Jan. gaat niet door. Deze uitreiking wordt nader bekend gemaakt. Inlevering detaillisten industriële artikelen. Deze personen kunnen inleveren in de week van 2 t.e.m. 8 Febr. en vervolgens om de andere week van 16 t.e.m. 22 Febr. enz. Het artikel petroleum kan iedere week ingeleverd worden. Het publiek wordt er nog maals op gewezen dat het kringkantoor te Geersdijk al leen des namiddags van 2.30— 4.uur geopend is. Men gelieve van bovenstaan de goede nota te nemen, om teleurstelling te voorkomen. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr L.P. Maas en Dr J. L. J. Bruynzeei. Ger. Gem. Kortgene. Zaterdag 25 Jan. 6 uur de heer Hegeman van Slikkerveer. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Zondag a.s. 3 maal de heer Hege man van Slikkerveer. M. van Goudswaard weduwnaar van Adr. Begthel en H. R. de Looft weduwe van A. A. de Mol geven U kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaats hebben D.V. op Dinsdag 4 Februari a.s. Kerkelijke bevestiging des na middags te 4 uur in de Gereformeer de Kerk te Kamperland, door den Weleerwaarden Heer Ds. Scholing. Kamperland, 21 januari 1947. B 242. B 161. Dankend voor het genoten ver trouwen, groeten wij alle vrienden en bekenden, wegens vertrek naar Zutphenschestraatweg 23, Ellecom (Gld.). K. Noels en gezin. Voorheen Kolijnsplaat. Genesis 3224 en 30 Jozua 5:13-14-15 Amos 77-8 C. J. Clement en T. A. Clement- van Goudswaard zeggen, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kamperland, Januari 1947. 1857 1947 Op Zaterdag 1 Februari hoopt onze lieve vader en grootvader Cornells Priester f te „Vredestein" zijn 90 ste ge boortedag te herdenken. Zijn dankbare kinderen en kleinkinderen. Wissekerke. „HET GROENE KRUIS" TE KORTGENE. Algemene vergadering op Dinsdag 28 Januari 1947 in het hotel „De Stadswijnkelder", des a- vonds 7.30 uur. Agenda: a. Opening der vergadering en notulen der vorige vergadering. b. Ingekomen stukken. c. Rekening en verantwoording door den penningmeester over 1946. d. Vaststelling ener begroting voor 1947. e. Benoeming nieuw lid voor de financiële commissie. f. Benoeming van 2 bestuursle den wegens periodieke aftre ding van de heren C. J. van Damme en P. de Regt. g. Benoeming van een bestuurs lid, vacature C. Davidse. h. Herdenking 40-jarig bestaan der Vereniging. i. Voorkomende zaken. Opkomst gewenst. De secretaris, J. L. VERSPRIILLE. Kortgene, 22 Januari 1947. Aanmelding van nieuwe leden bij den secretaris of den bode. Denkt U er om Bij het kopen van inkt, gluton enz. moet nog steeds een leeg flesje in geleverd worden. Boekhandel Markusse.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 1