1 1947... Januari Repareren - Stofferen - Moderniseren. N. Houterman. Joh. de Wilde K. H. Schippers en fam. Hortgene. Joh. Platschorre P. M. Bouwense en fam Familie P. de Regt Hotel „De Korenbeurs" D. Kooman en fam. J. J. KARELSE Familie 1. Boot 1. Heystek en familie Bakkerij Wolse Slagerij A. Bouwense Wed. L. Maas J. DE WAAL Familie Jac. Kesteloo Familie A. Paauwe M. de Looff J. L. Versprille en fam. J. de Looff S. STRIJD A. van den Berge Familie L. Vogelaar Familie Houtzager J. D. KOETS Familie L. de Fouw Weegbrug Kortgene C. J. HOEK Hollestelle Co. A. Mullié en familie Familie W. J. Koster Familie van Maldegem L. C. de Waard BERKHOUT WARNAAR. Het vraagstuk van heden is: Boekhoudbureau voor Noord-Beveland. Een pracht datum voor het inrichten Uwer boekhouding. Vraagt U eens vrijblijvend inlichtin gen aan het Boekhoudbureau voor Noord-Beveland Nieuweweg A 7. Kolijnsplaat. Billijke condities. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. M. I. Reinhoudt en gezin. M. van Siuijs Cr. van Siuijs - Dingemanse g.n. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Gebr. M. en D. de Haze. Kapper g.n. Ook dit jaar zullen wij gaarne alle voorkomende timmer- en met selwerken voor U verzorgen en wensen U een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar. Firma M. P. de Kam Zn. Veerweg B 21. Kamperland. C. J. van Damme *- W. C. van Damme-van de Linde g.n. gn Fam. J. J. Vogelaar - Lindenbergh g.n. p.f. wenst zijn clientele een gelukkig nieuwjaar. p.f. J. P. de Regt g.n. Bakkerij en Kruidenierswaren wenst allen een gelukkig nieuwjaar. Slagerij p.f. M. van Halst J. C. van Halst-van Schaik p.f. Schilder g.n. p.f. P.f. g.n. p.f. Schoen- en Zadelmaker Schoenhandel g.n. K. Viergever J. J. Viergever - Kabboord g.n. Smederij g.n. P. de Looff C. de Looff - Willemse wensen allen een gelukkig nieuw jaar. Vrachtautodienst. g.n. p.f. Havenzicht p-f. Graaf van Buren p.f. M. W. Dingemanse a.b. H.M. „Piet Hein" en P. A. Dingemanse a.b. H.M. „Kortenaer" wensen hun geliefde ouders, broer en zusters, nicht en neefje en ver dere familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar en een spoe dig weerziens toe. Batavia N.O.I. Bakkerij en Kruideniersbedrijf p.f. Bakkerij p.f. M. W. Dingemanse a.b. H.M. „Piet Hein" en P. A. Dingemanse a.b. H. M. „Kortenaer" Daar jullie dit krantje in de verre Oost lezen wensen wij jullie een gelukkig nieuwjaar en een spoedig weerziens toe. P. Dingemanse. P. Dingemanse- Hoogerheide. W. Dingemanse. G. Dingemanse-Janse. Nelly en Keesje. Adri Dingemanse en verloofde. Timmerman p.f. p.f. M. de Looff A. de Looff - Heijboer Kaaistraat 15 p.f. Meubelhandel p.f. Petroleumhandei p.f. De Courantenbezorgers A. A. Kramer en G. J. Kramer en familie wensen alle leiers een gelukkig nieuwjaar. A. J. de Looff 0. E. W. de Looff - Markusse Veerhuis p.f. De weger Blok p.f. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toege wenst. P. C. van Schaik. C. A. van Schaik - Hollestelle. 0. Scherp en familie Gelukkig nieuwjaar. Dierenarts g.n. M. van Goudswaard Zonen P.f. Dorsbedrijf p.f. Kleermaker g.n. Gelukkig Nieuwjaar. J. de Die. Fam. J. A. van Maldegem- de Die. Kaaistraat 12 g.n. Hotel „De Stadswijnkelder" g.n. Voorstraat g.n. Laat Uw meubelen Geef ze met den schipper mee, ze komen als nieuw terug. Compagniestraat 3 B, Rotterdam-West. hft>e moet ik mijn boekhouding bijhouden om den Inspecteur der belastingen te overtuigen van de juistheid der opgegeven cijfers? De oplossing daarvan brengt U het N. Houterman. Nieuweweg A 7. Kolijnsplaat. Vraagt U eens vrijblijvend inlichtingen voor het inrichten, bijhouden en controleren van Uw boek houding

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 5