ijzeren palen Boekh. Markusse. plm. 1 gem. goede Lucerne Kerstnummer van Panorama Beurtvaartadressen. H.H. Landbouwers. mooie ioopvarkens. Sergeant J. Kramer Korporaal A. Deurloo Korporaal M. A. Karelse allen I-VII Regt. Stoottroepen wensen al hun familieleden, vrien den en bekenden een gelukkig nieuw jaar toe. De konijnenkoopman uit (ioes wenst vrienden en begunstigers een voorspoedig nieuwjaar. Dankend voor het genoten ver trouwen in de voorafgaande jaren, beveelt hij zich weer bij vernieu wing aan. J. EVERSEN. Wijngaardstraat 34, Goes. Voor 1947 wensen wij U allen Gods zegen toe. BAKKERIJ CONTANT KOLIJNSPLAAT. Allen een gezegend nieuwjaar. M. Bruijnooge - Geschiere. Kamperland. Aan allen een gelukkig 1947. W. E. van der Heijde. Loonsproeier, Kamperland. Gevraagd 1 knecht en 2 ardeiders bij A. I. HENDRIKSE, Wissekerke. Grote districts-vergadering van het district Noord-Beveland van de Ned. Chr. Landarbeidersbond. Het bestuur roept alle leden, huri vrouwen en verloofden en zij, die belang stellen in het werk der chris telijke vakbeweging, op ter verga dering op Vrijdag 10 Januari, des avonds te 7 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wissekerke, waar als sprekers zullen optreden de H.B. A. Sikma en G. Suninga.. Komt allen luisteren. Gevraagd bij P. M. MAAS, Prin- sendijk, Kortgene een bekwame 2de knecht met ingang van 1 Maart 1947. Gevraagd met Maart 2 landbouwersknechts, in- of uitwonend, bij H. A. MOL te Kats. Wij kunnen U leveren lengte 180 cm a f 1.50 per stuk. Bestel spoedig of bel even op K 1199 - 301. Aanbevelend, J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat. Te huur gevraagd seizoen 1947. Brieven onder letter L aan bureau van dit blad. Met Maart een knecht gevraagd bij W. P. VERHULST Pz., Kam perland. Te koop GEBR. HEIJBOERj Kamperland. Met Mei een dagmeisje gevraagd bij I. TANGE, Kamperland. Wat kan ik doen voor onze militairen Overzee? Stuur hem uw plaatselijk blad, daar heeft hij het meest aan. Het is n,l. gebleken, dat de Hollandse Militairen in den vreemde het meest gesteld zijn op de kranten en week bladen uit hun eigen omgeving. Daarom doet de Club Nederland Ovetzee door het gehele land een beroep op de lezers van deze bla den om een extra abonnement te nemen voor een militair uit hun omgeving. De verzending kan per luchtpost geschieden en kost 10 cent tot 20 gram. Krant in enveloppe sluiten. Ook is het mogelijk plaatselijke en streekbladen in bandje op te zen den aan: Tijdschriftendienst Nederlandse Roode Kruis Oen Haag wat geen port kost. Deze Dienst heeft ook op dat gebied reeds prach tig werk gedaan. Dan kan men ech ter niet persoonlijk adresseren. Op het bandje zetten: bestemd voor militair uit: volgt plaatsen provin cie. Mogen wij tot slot nog wijzen op het werk van de Club Nederland Overzee, gevestigd te Amsterdam, Singel 320. Deze Club heeft in korte tijd reeds meer dan 5000 contactbrieven naar Indië verzonden van Nederlandse burgers voor onbekende militairen overzee. Deze zijn met medewerking van Heren Predikanten, Aalmoezeniers en Commandanten uitgedeeld. De band tussen hier en Overzee is hiermede wel duchtig versterkt. De enthousiaste brieven uit Indië geven weer, hoe de Jongens post uit het Vaderland op prijs stellen. Wilt U ook corresponderen met onze Militairen? Vraagt dan inlichtingen bij: Club Nederland Overzee, Singel 320, Amsterdam-C. Wij hebben zojuist onvangen a f 1.— per stuk. Ook hebben wij weer in voor raad

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3