Allen Aan de lezers. 1 Familie i. de Back Geersdijk. Familie Kabboord Kamperland. Familie H. Bouterse Familie Mullié Reeds sedert jaren is ons blad ver schenen tegen de lage abonnementsprijs van f 1.— per jaar. De, na de oorlog, enorm gestegen pa- pierprijs maakt het ons thans, zeer tot onze spijt, onmogelijk deze prijs thans nog langer te handhaven, reden waarom wij, met in gang van heden, 1 Januari 1947, het abonne mentsgeld moeten stellen opf 1.50 per jaar. Voor hen, die ons blad franco per post lezen, wordt het abonnementsgeld thans f 3.— per jaar (hierin zijn ook begrepen de in prijs verhoogde frankeerzegels). U dankend voor het zovele jaren ge noten vertrouwen, bevelen wij ons bij voort during beleefd aan. De Uitgever, Veel geluk toegewenst aan familie, vrienden en bekenden. K. Imanse en vrouw. Aan allen een gelukkig nieuw jaar. Fam. P. W. Leendertse. A. van Oosten J. van Oosten-van Dalen p.f. Aan allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst door J. Kastelein en familie. Fouragehandel. L. J. de Looff en echtgenote p.f. J. D. Noordhoek P. Noordhoek - de Vlieger Bakkerij p.f. Pi. Aan allen veel voorspoed in 1947. M. H. van Hee. A. P. Verburg Ch. Verburg - Priester Slagerij p.f. H. A. Kramer L. C. Kramer - Verburg g.n. J. Lansen A. Lansen - Wiskerke Wagenmakerij p.f. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. M. A. de Looff. P. A. de Looff - Flipse. Smederij p.f. Soldaat J. A. de Haze wenst zijn ouders, broers, zusters, grootmoeder en verdere familie een gelukkig nieuwjaar. Carrier Peieton Stoottroepen. Makassar. Veldpostkantoor Batavia. C. J. Vermeule wenst zijn ouders en zus, familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar vanuit Medan, 4 - 111 3 R.I. E. W. van der Heijde T. van der Heijde - de Oude p.f. Aan vrienden en bekenden een gelukkig en gezegend nieuwjaar toe gewenst door A. C. van Hee. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. A. W. Geluk en vrouw. Een gelukkig 1947 toegewenst. Th. de Kam. M. de Kam - Reijnhoudt. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. Kastelein. P. Kastelein - van Gilst. J. 1. Karelse M. Karelse - Willemsen p.f. M. Heystek A. Heystek - Maarsman p.f. Allen een gelukkig en voorspoe dig 1947. Familie Iz. Lamain. G. Flikweert C. Flikweert - Willemsen p.f. Allen een gelukkig en voorspoe dig 1947. C. Schippers. Aan familie, vrienden en klanten een gelukkig nieuwjaar. Slagerij. J. Kramer. Aan ieder Gods zegen toegewenst in 1947. C. J. Noordhoek. A. M. Noordhoek - de Looff en gezin. J. C. Noordhoek S. Noordhoek - Leendertse Boerenleenbank g.n. g.n. Gods zegen toegewenst aan fa milie en vrienden. Karreman Sr en vrouw. Stroodorp. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. de Haze. Allen een gelukkig nieuwjaar. M. de Mol. A. de Mol - de Smit. M. J. Bustraan P. A. L. Bustraan - Bouwense p.f. P. de Kam L. de Kam - Israël g.n. Beste wensen aan alle mensen. L. Alewijnse en vrouw. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar. P. Israël - Geluk. Aan ieder Gods zegen toegewenst. Wed. C. Verburg en gezin. Een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Wed. G. P. Leendertse - Maris. Allen een gelukkig 1947. I. P. van der Moere Hz. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. Huiszoon. M. Huiszoon - Markusse. Allen een gelukkig nieuwjaar. Lous. Allen een gelukkig nieuwjaar. L. Schrier. M. Schrier - Perrels. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. C. Koole - Bakker. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. M. A. de Looff en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. D. Meulenberg. Allen een gelukkig 1947. C. A. de Kam. Bakkerij. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. Wed. H. P. Leendertse. een gezegend nieuwjaar A. Buijze H. G. M. Buijze - Ketelaar Bakkerij en Winkelbedrijf Aan familie, vriènden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. A. Meulenberg en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. W. Leenpoel jr. Smederij. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. C. Meulenberg. Meulenberg - Kempe. Allen een gelukkig nieuwjaar. Jac. Wirtz. Café. Allen een gelukkig nieuwjaar. L. Lous. Allen een gelukkig nieuwjaar. J. J. van der Moere. Aan allen Gods beste zegen toe gewenst. Wed. A. A. de Mol. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. G. Leendertse - Leendertse. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. van der Moere en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. Gebr. van der Weele. g.n. Allen een gelukkig 1947 toege wenst. H. A. van der Moere. M. M. van der Moere - de Vos. Beste wensen voor 1947. Wed. M. H. Schippers - van Hee. Een gelukkig nieuwjaar. K. J. Kramer en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. Joh. Verburg. E. Verburg-Reinhoudt. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. J. Filius en gezin.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2