Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. Distributiedlenst Wissekerke. IES LAMAIN Zaterdag 7 December 1946 No. 2299 50e Jaargang Druk en UitgaveA. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. BRAM Met blijdschap geven wij U ken nis van de geboorte van onzen zoon ABRAHAM. C. G. Flikweert. M. M. Flikweert - Leendertse. Wissekerke, 30 November 1946. In plaats van kaarten. De Heere verblijdde ons zeer door de geboorte van ons zoontje en broertje GERARDUS. A. van der Wal. J. van der Wal- Kaldenberg. Jenneke. Kolijnsplaat, 30 November 1946. Allen die blijk gaven van belang stelling, ondervonden op mijn 90e geboortedag, zeg ik hartelijk dank. Inzonderheid het muziekgezelschap „Wilhelmina". Kramer en verdere familie. Kolijnsplaat, December 1946. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ontvangen bij de her denking van onze 40-jarige echt vereniging, betuigen wij onze har telijke dank, ook namens kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Joh. Geelhoed. C. H. Geelhoed- van der Maas. Kolijnsplaat, December 1946. Voor de vele blijken van belang stelling, betoond bij ons 50-jarig huwelijk, zeggen wij, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. C. j. van Damme. W. C. van Damme - van de Linde. Ger. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. 10 uur leesdienst en 6 uur Ds H. Scholing. De leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend: Uitreiking bonkaarten voedings middelen le en 2e periode 1947 aan de inwoners van Geersdijk, Kamperland en Kolijnsplaat. Geersdijk Zelfverzorgers. Maandag 9 Dec. van 9—12 uur de letters AR en van 1.30 tot 3 uur de letters SZ. Niet-zelfverzorgers van 3 tot 4.30 uur. Kamperland Zelfverzorgers. Dinsdag 10 Dec. van 9.30 tot 12 uur de letters A—D en van 1 tot 3.30 uur de letters E—H. Woensdag 11 Dec. van 9.30 tot 12 uur de letters 1—L en van 1 tot 2.30 uur de letters M—O. Vrijdag 13 Dec. van 9.30 tot 12 uur de letters PT en van 1 tot 3.30 uur de letters UZ. Kolijnsplaat. Niet-zelfverzorgers. Donderdag 12 Dec. van 9 tot 12 uur de letters AL en van 1 tot 4 uur de letters M—Z. Inneming naamlijsten voor bijzondere arbeid. Alle werkgevers, welke voor de 13de periode 1946 to'eslag voor hun werknemers hebben ontvangen, die nen de nieuwe naamlijsten ingevuld en ondertekend, alsmede de copie- naamlijst van de laatste verstrek king, in de loop van de volgende week in te leveren op de bekende plaatsen en uren in hun woonplaats. Dit geldt niet voor vuile arbeid. Openstelling kantooruren. De aandacht van het publiek wordt er bij deze op gevestigd dat het kringkantoor te Geersdijk in het vervolg alleen is opengesteld des middags van 2.30 tot 4 uur. Dus niet meer 't morgens van 9 tot 12 uur. Men wordt verzocht van het bovenstaande goede nota te nemen. Voor een goede f KINDERFOTO een vakfotograaf! Foto-atelier Noordweg 76 Middelburg Het bestuur dar afd. Noord-Be veland van het Ned. Roode Kruis zegt hartelijk dank voor de ont vangen boeken. De gevraagde band jes komen zeer binnenkort. Wat zegt u? „Dat is waar ook, nog niet aan gedacht. Helemaal ver geten te brengen", 't Kan nog. De adressen weet u nog wel hè? Namens het bestuur, L. P. Maas, Voorz. H. N. de Nie, Secr. De afdeling Noord-Beveland der Nederlandse Fruittelers Organisatie stelt zich voor om in samenwerking met de V.V.Z.B te Goes een cursus te geven in het sorteren en verpakken van fruit De cursus zal gegeven worden door den Keurmeester van de vei ling in een lokaal te Kortgene (duur 9 lessen). Daar de cursus reeds half De cember aanvangt, is zeer spoedige opgave bij den secretaris gewenst. Namens het bestuur, J. A. van Oeveren, Voorzitter. J. van de Linde, Secretaris. Een in g.st.z. passerdoos te koop gevraagd. Emelissedijk 129, Kats.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1