thee Attentie Attentie uw kuikens Moderne radio te koop. HIUWEIUK... •—TT?—'' Nieuwe leesboeken. Joh. Verburg, B140, Kamperland. Bestel nu reeds voor 1947 bij J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat. Adres: agent van dit blad te Kort- gene. Verloren: half duims ketting ±3m lang, tussen Sorgwijck en haven Kamperland, via Heer |ansz- polder. Tegen beloning terug te be zorgen bij G. E. DE JONGE te Wissekerke. Eenzame! Ook voor U is er een op rechte levenskameraad. Ga toch eens vertrouwelijk praten of vraag huis bezoek bij een der adressen der Ver- eenigde Nederlandsche Huwelijks bemiddelingskantoren, geheel onder vrouwelijke directie en succesvol bemiddelend voor jong tot oud, voor eiken stand en voor elk geloof, dus ook voor U. Spreekuren dag. v. 2 tot 5 (op andere uren na af spraak) ook Zaterdag en Zondag, 's Maandags gesloten. Excelsior. Hoofdkantoor Ministerpark 18a, Hilversum. Kantoor te Vlissingen, Coosje Buskenstraat 40. staat een NAAM achter! Boeken,Bijbels Kunsthandel naar Vanwege de Vereniging „Land bouwbelang" te Kamperland zal be gin December e.k. een excursie gehouden worden naar Dinteioord. Voor deelname, zowel voor leden als niet-leden, zich aan te melden vóór of op 20 November a.s. bij den Secretaris. J. LEENDERTSE. Kamperland, 14 Nov. 1946. Boekhandel Markusse, Wissekerke. Te koop prima eiken spektonnen. P. A. REMEEUS, Kats. Telef. 286. Wij ontvingen mooie plateelvazen vanaf f 2.25. Mooie schilderijtjes vanaf f 0.90. Madonna's vanaf f 2.12. Echte leren portemonnaies en portefeuilles. Mattenkloppers, schoenborstels, kleerhangers, schilmesjes, blokfluiten, krulspelden, wasknijpers, borduurdozen, schuifspeldjes, scheermesjes, zakspiegels, kammetjes, fotostandaards, kurken, lekstoppen, enz. enz. Aanbevelend,

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 4