Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad Distrihutiedienst Wissenkerke. uw kuikens Zaterdag 16 November 1946 No. 2296 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Zondagdienst Artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr D. Metselaar te Kamperland en Dr L. P. Maas te Kolijnsplaat. Kortgene. Op 11 November j.l. (de dag van het Oorlogsgraf), werd door den Burgemeester dezer ge meente op de drie in deze gemeen te aanwezige graven van geallieer de militairen, bloemen gelegd. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend Uitreiking schoenenbonnen. Aan iedereen wiens Tweede Dis tributiestamkaart als laatste cijfer het cijfer ZEVEN (7) draagt, zal een bon voor gewone schoenen worden uitgereikt, mits hij/zij in Januari 1945 of later geen bon voor gewone of beroepsschoenen heeft ontvangen. Aan kinderen van 0 tot 10 maan den zal geen bon voor schoenen worden verstrekt. Zodra een kind echter de leeftijd van 10 maanden heeft bereikt, komen deze, ongeacht het laatste cijfer van hun T.D. steeds onmiddellijk in aanmerking voor een bon. Medegebracht moet worden de Tweede Distributiestamkaart met bijbehorend inlegvel. De uitreiking zal plaats hebben op onderstaande dagen en uren Wissekerke Maandag 18 Nov. van 9 tot 12 uur. Kolijnsplaat Dinsdag 19 Nov. van 9.30 tot 12.30 uur. Kortgene Woensdag 20 Nov. van 9 tot 12 uur. Kamperland Donderdag 21 Nov. van 9.30 tot 12.30 uur. Kats Vrijdag 22 Nov. van 9.30 tot 12 uur. Geersdijk Maandag 18 Nov. van 9 tot 12 uur. Nieuwe ontvangstbewijzen voor handelaren. Aan alle detaillisten welke regel matig bonnen inleveren bij de dis tributiedienst wordt medegedeeld, dat de nog in hun bezit zijnde ont vangstbewijzen MD 242-08, met in gang van 24 November a.s. niet meer gebruikt mogen worden. Ieder die nog van deze ontvangst bewijzen in zijn bezit heeft, dient deze in de loop van volgende week bij de afd. „Handel" op zijn woon plaats om te ruilen tegen het nieuwe model. Men wordt verzocht van boven staande goede nota te nemen, aan gezien met ingang van 24 Novem ber a.s. geen ontvangstbewijzen van het oude model zullen worden aan genomen. Marcuc 10:46-47, 51-52 Psalm 11918 Deuteronomium 347 In plaats van kaarten. Marinus Kort en Fran^ina de Moor geven U hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 27 November a.s. Kerkelijke inzegening te Wisse kerke door den WelEerw. Heer Ds Versteeg van Kortgene. Noordgouwe, Donkereweg A 108 Wissekerke, Lepelstraat A 23 9 November 1946. G. de Smit en T. C. de Smit - Hoogerheide zeggen U, namens wederzijdse fa milie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kolijnsplaat, November 1946. Ko van der Maas en E. I. J. van der Maas - de Wild zeggen hiermede, tevens namens wederzijdse familie, alle vrienden en kennissen dank voor de vele atten ties ter gelegenheid van hun huwe lijk ontvangen. Kats, November 1946. Voor de vele blijken van belang stelling voor en bij ons huwelijk ondervonden zeggen wij, mede na mens wederzijdse ouders, hartelijk dank. C. M. van der Vlies. P. J. van der Vlies - van der Moere. Hiermede zeggen wij, ook namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belang stelling voor en bij ons huwelijk ontvangen. Inzonderheid dank aan mevrouw en mejuffrouw Davidse. J. van Antwerpen. I. van Antwerpen - Platschorre. Lewedorp, H 124. Voor de vele blijken van belang stelling ter gelegenheid van onze 40-jarige echtvereniging ondervon den, betuigen wij, ook namens on ze kinderen, onze hartelijke dank. P. de Smit jr. E. de Smit - van der Velde. Kolijnsplaat, November 1946. Hiermede betuigen wij onze op rechte dank voor de zeer vele blij ken van belangstelling, die wij van hier en van elders op 9 November mochten ontvangen. J. van Gilst. A. van Gilst - Koster. Kolijnsplaat, November 1946. Bestel nu reeds voor 1947 bij J. van Gilst, B 35, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1