Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. Distributiedienst Wissenkerke. Zaterdag 2 November 1946 No. 2294 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Geref. Kerk. Geersdijk. Zondag 3 Nov. 10 uur bevestiging Cand. H. L. van Aller door Ds L. Dorst en 2.30 uur intrede Ds H. L. van Aller. Oud. Ger. Kerk Kamperland. Donderdag 7 Nov. 10, 2.30 en 6 uur Ds Mieras van Krimpen aan de IJssel. Dankdag. Zondag 3 November hoopt onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Gijsbrecht Kramer zijn 90ste geboortedag te herdenken. Zijn dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Kolijnsplaat, Nov. 1946. Zo de Heere wil en zij le ven, hopen onze geliefde ou ders, behuwd- en grootouders Pieter de Smit Jz. en Elizabeth van der Velde Vrijdag 8 November hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Wij hopen dit Zaterdag 9 November te vieren. Dat zij nog lang voor elkan der en voor ons gespaard mo gen blijven, is de wens van hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Kolijnsplaat, Nov. 1946. Joh. 10:27. Exodus 1513- Psalm 255. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr. D. Metselaar te Kamperland en Dr. L. G. Uelderman te Kortgene. J. Balkenende en E. J. Balkenende - Brouwer zeggen, namens wederzijdse fami lie, hartelijk dank voor de vele blij ken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ontvangen. Kamperland, 30 October 1946. Daar het ons onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken, wil len wij langs deze weg onze har telijke dank uitspreken voor de vele blijken van belangstelling op 26 October j.l. ontvangen. Inzonderheid danken wij de Gebr. van der Weele, hun personeel en het muziekgezelschap „Wilhelmina" voor de aan ons gebrachte hulde. C. A. Fortuin, j. Fortuin - Brouwer en kinderen. Wijziging zittingsdagen reizende agenten. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend dat in het vervolg de reizende agenten zitting zullen houden voor het af halen en indienen van formulieren, het vragen van inlichtingen enz., op onderstaande dagen en uren: Wissekerke: Des Maandagsmorgens van 9 tot 12 uur. Des Woensdagsmiddags van 2 tot 4 uur. Kolijnsplaat: Des Dinsdagsmorgens van 9.30 tot 12.30 uur. Des Donderdagsmiddags van 3 tot 5 uur. Kortgene Des Woensdagsmorgens van 9 tot 12 uur. Des Vrijdagsmiddags van 2 tot 4 uur. Kamperland Des Donderdagsmorgens van 9.30 tot 12.30 uur. Des Maandagsmiddags van 2 tot 4 uur. Kats Des Vrijdagsmorgens van 9.30 tot 11.30 uur. Des Dinsdagsmiddags van 2.30 tot 4 uur. Geersdijk Elke werkdag, uitgezonderd des Zaterdagsmorgens, van 9 tot 12 uur. Alleen voor dringende gevallen zal het kringkantoor te Geersdijk des Zaterdagsmorgens geopend zijn van 9 tot 10 uur. Afhalen van waardemateriaal op de verschillende dorpen kan alleen geschieden na oproep. Bij niet af halen zal dit in het algemeen nog slechts op het kringkantoor te Geersdijk kunnen geschieden. Het publiek wordt er bij deze op attent gemaakt dat men voor het vragen van inlichtingen enz. zich tot de reizende agenten dient te wenden. Daar hiervoor thans op elk dorp 2 maal per week de gelegen heid openstaat, zullen brieven in het algemeen niet in behande ling worden genomen. In het vervolg zullen op het spreek uur van den leider alleen die ge vallen in behandeling worden geno men, welke niet met de reizende agenten afgehandeld kunnen wor den. Inlevering broodbonnen door bakkers. De bakkers worden er op attent gemaakt, dat in den vervolge uit sluitendbonnen van gelijk nummer op één opplakvel mogen voorko-

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1