,,'T MTEILOCKHUIS", St. lacobstr. 46, Goes. „Redding uit het Westen". Zondagdienst afwezig zijn. Sport-filmavond Heden nam de Heere plot seling van onze zijde weg, on zen geliefden man, vader, be huwd- en grootvadei Leendert de Bruine, in de ouderdom van 66 jaar en 7 maanden. Zijn diepbedroefde vrouw, kinderen en kleinkinderen, N. de Bruine- Begthel. Kats: C. Platschorre- de Bruine. W. Platschorre en kinderen. Wolfaartsdijk: E. Flipse- de Bruine. I. j. Flipse en kind. Kortgene A. Kramer - de Bruine. A. Kramer en kinderen. M. de Bruine C. de Bruine-Wisse en kind. Kamperland, 21 Oct. 1946. Hiermee betuigen wij onze har telijke dank voor de blijken van deelneming, ontvangen bij het over lijden van onzen geliefden broer en oom Marcus de Vos. Familie de Vos. Kolijnsplaat, October 1946. Aan de leden aangesloten bij de V.V.O. in het district Noord-Beveland. In verband, dat met ingang van 1 November a.s. mijn dienstbetrek king als districtsbureauhouder voor Noord-Beveland is beëindigd, is het mij een behoefte langs deze weg u allen hartelijk dank te bren gen voor het vertrouwen en de aangename samenwerking, welke ik vanaf de uitvoering der crisesmaat- regelen tot heden heb mogen ge nieten. Speciaal mijn oprechte dank voor de spontane medewerking bij de uitvoering mijner werkzaamhe den gedurende de bezettingsjaren. M. Tazelaar. Kolijnsplaat, October 1946. 2 MAAL PER WEEK 100 BETREKKINGEN in BETREKKINGGIDS. Partic., Rijks, Gem. Elk beroep uit heel Ned. f 4.— p. mnd., f 10.— p. 3 mnd. Zendt postwiss. uitg. P. Kaland, postbus 301, den Haag. Vanaf a.s. Zaterdag is het INTERLOCKHUIS weer geopend van 's morgens 9 uur tot 12 uur en van 's middags 1.30 uur tot 5.30 uur. 2 Timotheüs 3:16 Job 372 t.e.m. 5 Openbaringen 104 Oranjevereniging Kamperland. Het bestuur maakt hierbij bekend, dat zij, ter gelegenheid van de her denking der bevrijding, de leden een filmvoorstelling zal aanbieden op 1 November a.s. in de üeref. School te Kamperland. Vertoond zal worden de prach tige kleurenfilm De film zal tweemaal gedraaid worden en wel om 7 uur en om 9.15 uur 's avonds. Toegang uitsluitend voor le den met hun echtgenoten en kinderen boven 16 jaar. De kaarten geven uitsluitend recht op toegang voor het daarop ver melde tijdstip. In verband met de grote kosten welke de vertoning van deze film medebrengt, is de toegangsprijs ge steld op f 0.25 per persoon. Toegangsbewijzen kunnen wor den afgehaald op vertoon van lid maatschapskaart in het Gemeente gebouw te Kamperland op Dinsdag 29 October a.s. des avonds tussen 7 en 8.30 uur. Namens het bestuur, M. J. MEULENBERG, Secretaris. De dokters van Noord-Beveland zijn overeengekomen in te voeren, zodat iedere Zondag 2 artsen aanwezig zijn, terwijl de 2 andere van Zaterdagmiddag tot Maandagmorgen A.s. Zondag doen dienst Dr L. P. Maas te Kolijnsplaat en Dr J. L. J. Bruynzeel te Wissekerke. Allen die iets te vorderen heb ben van-, onder zich hebben van- of verschuldigd zijn aan den heer Marcus de Vos, gewoond heb bende te Kolijnsplaat en aldaar o- verleden 2 October 1946, worden verzocht daarvan opgave, afgifte of betaling te doen vóór 15 November a.s. ten kantore van Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene. te geven door de Gym. Ver. „Vol harding" te Wissekerke op 31 October in hotel de Kroon. 1 Vredesfeest Arnhem. 2 Olympiadefilm. 3 Lachfilm. Aanvang kinderen 5.30 uur, entree 25 cent. Aanvang volwassenen 8 uur, entree 75 cent. Wie ruilt 2 paar nieuwe schoen tjes maat 2735 voor werkover- hemd. D. VERMEULEN, Havendijk A 97, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2