Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad Distrihutiedienst Wissekerke. Bekendmaking. Loopvarkens te koop Zaterdag 26 October 1946 No. 2293 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. HoofdredacteurA. G. M. Markusse. Na-uitreiking bonkaarten voedingsmiddelen, tabaks en versnaperingenkaarten of gecombineerde kaarten. De leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend dat de na-uitreiking van bovengenoemde kaarten zal plaats hebben op Maan dag 28 October 1946 van 9 tot 10.30 uur te Geersdijk. De Burgemeester van Wisseker ke verzoekt degenen die inlichtin gen kunnen verstrekken over de aanwezigheid in deze gemeente varr door de Duitsers gedurende hun te rugtocht uit Frankrijk, België en Luxemburg geroofde goederen, hier van ten spoedigste ter gemeente secretarie kennis te geven. Wissekerke, 21 October 1946. De Burgemeester voornoemd, J. J. VAN DER MAAS. De Burgemeester van Kortgene nodigt een ieder, die in het bezit is van voorwerpen, welke door de Duitsers indertijd zijn achtergelaten en waarvan hij vermoedt, dat zij afkomstig zijn uit Frankrijk, België en Luxemburg, daarvan opgave te verstrekken ter gemeentesecretarie (mondeling of schriftelijk). Hieron der vallen dus zowel voorwerpen, die zonder meer zijn toegeëigend, als voorwerpen die zijn gekocht van de Duitsers of uit oorlogsbuit .zijn gekocht. De opgaven worden vóór 15 No vember 1946 ingewacht. Kortgene, 17 October 1946. De Burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. De heer en mevrouw HOOGEN- DOORN - WESSELO geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon Wouter Hage Eldert. Deil (Gld.), 15 October 1946. „Bouwlust". Cornelia M. van der Vlies en Pieternella J. van der Moere hebben de eer, mede namens we derzijdse ouders, u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op 6 November a.s. Zierikzee, Poststraat B 28, Wissekerke, Dorpsdijk A 162, 25 October 1946. Kerkelijke inzegening door den WelEerw. Heer Ds J. H. Kluiver, in de Ned. Herv. Kerk te Wisse kerke, des namiddags 3.15 uur. Geen receptie. Vandaag 26 October vieren onze ouders C. A. Fortuin en J. Fortuin - Brouwer hun 25-jarig huwelijksfeest. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en ver loofden Betje en Henk. Mina en Adri. Kolijnsplaat, October 1946. waaronder fokzeugen. J. M. ONDERD1JK, landbouwer, Ko lijnsplaat. 1921 - 1946 Heden 26 October viert het echtpaar C. A. Fortuin en Joz. Fortuin - Brouwer hun 25-jarige echtvereniging. Dat zij nog vele jaren samen gelukkig mogen leven is de wens van het personeel van Gebr. v. d. Weele te Kolijnsplaat. Vrijdag 1 November a.s. hoopt onze lieve moeder, be huwd- en grootmoeder, mej. N. Kramer-Clement, Torendijk 281, Kortgene, haar 80ste geboortedag te herdenken. Wij wensen haar allen een blijde feestdag. Haar dankbare kinderen en kleinkinderen, Fam. H. M. Kramer, Goes. Fam. G. Boon, Goes. Fam. F. Verweij, Kortgene. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde zwager en oom, de heer David Bouwense, in de ouderdom van 69 jaar. Uit aller naam, Wed. C. Bouwense - Verplanke. Kats, 22 October 1946. Heden overleed zacht en kalm, in volle vrede, onze ge liefde zuster en tante Pieternella Versluis, in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam, A. Versluis. Wissekerke, 23 Oct. 1946.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1