Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad Distributiedienst Wissenkerke. Zaterdag 1 2 Otober 1 946 No. 2291 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Uitreiking bonkaarten voedingsmiddelen te Kats, Wissekerke en Geersdijk. De leider var. de Distributie- dienst Wissenkerke maakt bekend, dat de uitreiking van bonkaarten voor de hierbovengenoemde dorpen zal plaats hebben op onderstaande dagen en uren: Kats. Maandag 14 October. Zelfverzorgers van 9 tot 12.30 uur. Niet-zelfver- zorgers van 1.30 tot 3.30 uur. Wissekerke. Zelfverzorgers op Dinsdag 15 Oc tober van 9 tot 12 uur de letters AO en van 1 tot 4 uur de letters H—L. 'Woensdag 16 October van 9 tot '12 uur de letters MT en van 1 tot 4 "uur de letters U—Z. Niet-zelfverzorgers op Donderdag 17 October van 9 tot 12.30 uur, al le letters. Geersdijk. Vrijdag 18 October voor zelfver zorgers van 9 tot 12.30 uur. Niet- zelfverzorgers van 2 tot 3.30 uur. Medegebracht moeten worden de Tweede Distributiestamkaarten met bijbehorende inlegvellen. De uitreiking voor de inwoners van Kamperland zal nog nader wor den bekend gemaakt. Uitreiking schoenenbonnen. Aan iedereen, wiens Tweede Dis tributiestamkaart als laatste cijfer het cijfer nul (0) draagt, wordt be kend gemaakt, dat een bon voor gewone schoenen zal worden uit gereikt, mits hij/zij in Januari 1945 of later geen bon voor gewone- of beroepsschoenen heeft ontvangen. Aan kinderen van 0 tot 10 maan den zal geen bon voor schoenen worden verstrekt. Zodra een kind echter de leeftijd van 10 maanden heeft bereikt, komen deze, ongeacht het laaste cijfer van hun T.D.-num- mer, steeds onmiddellijk in aanmer king voor een bon. Medegebracht dient te worden de Tweede Distributiestamkaart met het bijbehorende inlegvel. Ook hij/zij wiens laatste cijfer van de Distributiestamkaart op een 3, 9, 6, 1, 8 of 4 eindigt, en nog geen bon voor schoenen heeft ont vangen, kan alsnog een bon wor den uitgereikt. De uitreiking zal plaats hebben op de onderstaande dagen en uren Colijnsplaat op Maandag 14 Oct. van 9.3012 uur. Kamperland op Dinsdag 15 Oct. van 9.3012 uur. Kortgene op Woensdag 16 Oct. van 9.30—12 uur. Wissekerke op Donderdag 17 Oct. van 9.30—12 uur. Kats op Vrijdag 18 Oct. van 9.3012 uur. Geersdijk op Zaterdag 19 Oct. van 9—11 uur. Aanvragen petroleum voor stal- en voertulgverlichting. In het tijdvak van 14 tot en met 19 October 1946 kunnen formulie ren voor stal- en voertuigverlich ting worden afgehaald en wederom ingediend worden op de bekende plaatsen en uren. Voertuigverlichting. Op deze formulieren dient dui delijk onder vraag 7 het aantal voertuigen vermeld te worden. Voor beide gevallen dient een afzonderlijk formulier te worden in gevuld. Stalverlichting. Op deze formulieren dient dui delijk onder vraag 7 vermeld te worden het aantal paarden en koei en. Onvolledig ingevulde aanvragen worden niet in behandeling geno men. De Burgemeester van Kortgene vestigt er de aandacht op, dat in geval van brand zo spoedig moge lijk de commandant van de plaat selijke vrijwillige brandweer dient te worden gewaarschuwd. Com mandant der Vrijwillige Brandweer te Kortgene is de heer J. M. de Kater, te Colijnsplaat de heer L. W. Leendertse en te Kats de heer A. Korteknie. Het is gebleken, dat sommigen menen te kunnen volstaan met mel ding bij een brandweerman. Dit is echter niet voldoende en geeft zelfs aanleiding tot verwarring en tijd verlies. Kortgene, 9 October 1946. De Burgemeester van Kortgene, A. A. SCHUIT. Genesis 127 Richteren 3 20 en 524 1 Samuël 1 22 Abraham Geensen en Maria Anna Steendam hebben de eer U kennnis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op 23 Oct. a.s. Middelburg, Nieuwe Vliss.weg 152 Kolijnsplaat, Voorstr. A 91 10 October 1946. Gelegenheid tot feliciteren in hotel „Zeelandia" te Kolijnsplaat van 4 tot 6 uur. Toekomstig adres: Nieuwe Vliss.weg 152, Middelburg. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij de ziekte en na het overlijden van on zen lieven Zoon, Broeder, Zwager, Oom en Verloofde Hendrik Cornelia, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uit aller naam, E. H. van der Moere. Wissekerke, October 1946.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1