Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad kippenhok leveren Zaterdag 5 Otober 1946 No. 2290 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr. D. Metselaar te Kamperland en Dr. L. G. Uelderman te Kortgene. Kortgene. In de nacht van Dins dag op Woensdag j.l., te ongeveer half twee, ontdekte men brand in de schilderswerkplaats van den heer J. C. Maas, dat geheel uit hout is opgetrokken. De brand liet zich ernstig aan zien, maar dank zij het zeer vlugge optreden van de vrijwillige brand weer met een minimax, kon de werkplaats behouden blijven en be hoefde de motorspuit geen water meer te geven. Zoals uit een advertentie in het vorige nummer is gebleken, viert de Damclub „Kortgene" deze winter haar 10-jarig bestaan. Om dit niet onopgemerkt voorbij te laten gaan, wordt er een tour- nooi georganiseerd om het kam pioenschap van Noord-Beveland. Wij willen hierbij alle Noord- Bevelandse dammers opwekken hier aan deel te riemen, want dat onze Noord-Bevelandse dammers niet uit de weg behoeven te gaan voor an dere Zeeuwse spelers, blijkt uit de mooie prestaties die de Kortgeense damclub behaalde op het interna tionaal tournooi te Ierseke en Ter- neuzen. In Ierseke werd er door 4 per sonen deelgenomen. Zij behaalden 2 tweede en 2 eerste prijzen. In Terneuzen 2 derde prijzen, 1 twee de en 1 eerste prijs, met bovendien een extra prijs voor het hoogste aantal punten. Om het spelpeil op Noord-Beve land op te voeren zou het wense lijk zijn dat er op ieder dorp een club werd opgericht, om zodoende te komen tot een goede kern van spelers. Verloofd Janna van Liere en Henk Korsuize. Kats Kolijnsplaat 5 October 1946. Daar ik ver van huis ben, Y zo wil ik vandaag, 5 October, A in mijn gedachten met mijn A broers en zusters de dag her- denken waarop onze geliefde a ouders te Wissekerke Y Adriaan de Smit Y en Y Aartje Vroonland Y voor 25 jaar in het huwelijk Y zijn getreden. V Dat zij nog" heel lang in ons midden mogen zijn„is de wens van de kinderen Batavia Kees en' Bep. Wissekerke Trui en Isaac. Rochanje: Jan. Wissekerke Mina. Maarten. Batavia, October 1946. Vrijdag 11 October a.s. hoopt Y onze beste vriend Y Jasp. van Gilst A zijn 22ste verjaardag a te vieren. Y Dat wij nog lang met hem Y mogen genieten is de wens Y van Y Willem. Y Jan. Y Rinus. Y Kees. A Wie kan mij een voor een jongenscostuum van 14 jr. C. VERSLUIS, B 91, Kamperland. Met diepe droefheid geven wij U kennis dat na een kort stondig geduldig gedragen lij den in het Zuider Ziekenhuis, zacht en kalm is overleden, onze innig geliefde zorgzame Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwd zuster en Tante, Mevrouw Pieternella Maria Verheij, geb. de Fouw, in de ouderdom van bijna 59 jaar. Uit aller naam, A. Verheij, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 27 Sept. 1946. W.-Varkenoordscheweg 247c. De teraardebestelling in het familiegraf heeft plaats gehad op Dinsdag 1 October j.l., op de Algemeene Zuider Begraaf plaats. Heden ontsliep in volle vre de, onze geliefde zuster, be huwdzuster en tante Lena Marina de Jonge, in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam, P. C. Bilius - de Jonge. Wissekerke, 29 Sept. 1946. Heden overleed in het Rust huis te Kolijnsplaat onze lie ve Broeder en Oom, de Heer Marcus de Vos, in de leeftijd van ruim 70 jaar. 'Uit aller naam, Familie de Vos. Kolijnsplaat, 2 Oct. 1946. Ps. 1 vers 1 t.e.m. 3. Lucas 16 vers 13b. Maliachi 3 vers 18. Bij mijn vertrek van Kamperland naar Oostkapelle roepen wij vrien den en bekenden hartelijk vaarwel toe. Bijzonder dank aan hen die ons hebben bijgestaan. C. VERHAGE en gezin.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1