N.V. Overijselsche Hypotheekbank N.V. Zeeuwsche Hypotheekbank 3 Pandbrieven a 100% Repareren - Stofferen - Moderniseren. van de N.V. Zeeuwsche Hypotheekbank oiiêiitieHiiiiiieiMNMMMiimiM» vanaf I October a.s. elke werkdag geopend. mm M BERKHOUT WARNAAR. M. B. van Goudswaard. De goede Java-kapok J. van Halst. Wissekerke. Vereniging voor Ziekenhuisverpleging Zuid- en Noord-Beveland. De Alg. vergadering besloot de uitkeringen over het 2de halfjaar 1946 (zonder contributieverhoging) met f 0.50 per ligdag te ver hogen en te brengen voor de A- verzekering van f 2.75 op f 3.25 en voor de B-verz. van f 4.25 op f 4.75 per dag. Leden, die na 30 Juni 1946 in een ziekenhuis zijn verpleegd en recht menen te hebben op deze f 0.50 per ligdag, kunnen hun ziekenhuis nota's, met vermelding van hun kaart-nummer, inzenden tot ui terlijk 5 Oct. a.s. bij den secr.- penningm. A. de Lange, Wilhei- minastraat 9, te Goes. Geld-credieten f 800.- 5 pCt, zonder borg. Iedereen prospec tus. Br. antw. porto Spaarcrediet- inst. Mathen.weg 110, R'dam W. Kleine Poot 7, Deventer. Noordeinde 144, 's-Gravenhage. Bijkantoor te Middelburg, Rouaansche Kaai 21. VERKRIJGBAAR met 2verplichte uitloting. Voorlopig worden recepissen afgegeven. PROSPECTUS op aanvraag gratis verkrijgbaar. Het Boekhoudbureau voor Noord- Beveland, N. Houterman, Nieuweweg A 7, Kolijnsplaat, is voor in- en voorlichting inzake belastin gen, administraties, enz. Beleefd aanbevelend. Dat potverteren kost geld. Het zijn dure en ongure gasten, die ratten en muizen. Ze vreten aan alles, beschadigen en vernielen. Laat ze toch opruimen volgens de nieuwe en wetenschappelijke methode van de Ratin Service. Schrijf een briefkaart en een onzer deskundigen komt U inlichten over de eenig afdoende manier van rattenverdelging. Bewoners van Kortgene kunnen hun aanvraag- voor inlichtingen afgeven op het gemeentehuis; inwoners van Colijnsplaat en Kats bij de gemeenteboden. 2 MAAL PER WEEK 100 BETREKKINGEN in BETREKKINGGIDS. Partic., Rijks, Gem. Elk beroep uit heel Ned. f 4.— p. mnd., f 10.— p. 3 mnd. Zendt postwiss. uitg. P. Kaland, postbus 301, den Haag. Laat Uw meubelen Geef ze met den schipper mee, ze komen als nieuw terug. Compagniestraat 3 B, Rotterdam-West. «Sïï», ontving een mooie zending V VILTHOEDEN van buitenlandse Huizen, waarbij moderne en toch eenvoudige mo dellen, en de prijzen vallen U mee! Bestelt thans Uw vruchtbomen, sierheesters, bessen, rozen, enz. enz. Alles N.A.K.B. gekeurd. Ook het snoeien en sproeien. Geersdijkpolder 411Kortgene. is weer voorradig en wordt op vergunning geleverd, ook zeegras voor kinderbedjes uit voorraad leverbaar. Tevens vlokvullingen in pondzakken. Aanbevelend, Telefoon 341

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 4