Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad predikbeurten. dienstplicht. bekendmaking! Men studeert voor iandbouw-boekhouden bij het H.O.i. Zaterdag 14 September 1946 No. 2288 50e Jaargang Druk en UitgaveA. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Ned. Herv. Kerk Kamperland. Zondag 15 Sept. Voor-en nam. Ds. Six Dijkstra. Nam. Doopsbediening. Zondag 22 Sept. Voorm. preeklezen, nam. Ds. Six Dijkstra, afscheid. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag 15 Sept. Voorm. Ds. Mor- reau, nam. Ds. J. Wisse. Ned. Herv. Kerk Kats. Zondag 15 en 22 Sept. 2 uur Ds. Morreau. In plaats van kaarten. Ondertrouwd: Jacobus I. van Gilst en Marie P. Clement. Koiijnsplaat, West Kerkstr. B 69 Kamperland, Veerweg B 170 12 September 1946. Huwelijksvoltrekking D.V. 25 Sep tember a.s. De kerkelijke bevestiging zal plaats vinden in de Ger. Kerk te Kamper land, des namiddags 3.30 uur, door den WelEerw. Heer Ds. H. Scholing. Toekomstig adres: West-Kerkstraat B 70, Koiijnsplaat. A. Flikweert en M. Flikweert - Valkier en A. Jobse en L. Jobse Valkier zeggen, mede namens wederzijdse families, hartelijk dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kortgene, September 1946. Heden overleed, na een kort stondige ziekte, zacht en kalm, onze geliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder, Oom en Ver loofde Hendrik Cornells, in de jeugdige leeftijd van 22 jaar en 6 maanden. E. H. van der Moere. L. P. van der Moere de Kam. L. van der Moere. A. M. van der Moere - P. J. van der Moere. j. G. van der Moere- van den Hoek. J. P. van der Moere. P. j. van der Moere en Verloofde. Maatje Breure. Wissekerke, 9 Sept. 1946. Het afdelingsbestuur van het Roo- de Kruis maakt met dank aan de gevers melding van de volgende giften. Via Dokter Bruynzeel f 4.60 H.A.R.K.-gift f 4.— Ingesloten bij de prijsvraag f 9. f 17.60 Vrijstelling of Uitstel. De Burgemeester der gemeente KORTGENE brengt ter kennis van belanghebbenden, dat verandering is gebracht in de wijze, waarop door dienstplichtigen uitstel van eerste oefening of verlenging daar van kan worden aangevraagd. Vanaf heden kunnen de dienst plichtigen hiertoe ter gemeentesecre tarie, afdeling militaire zaken, een officieel daarvoor vastgesteld for mulier verkrijgen, hetwelk na in vulling en ondertekening wederom ter gemeentesecretarie moet worden ingeleverd, waarna van gemeente wege doorzending aan den minister van oorlog plaats vindt. Een verzoek om vrijstelling van de dienstplicht moet eveneens door tussenkomst van den burge meester aan den minister van oorlog worden gezonden. Nadere inlichtingen omtrent deze aangelegenheid worden belangheb benden ter gemeentesecretarie, af deling militaire zaken, verstrekt. Met nadruk wordt er op gewe zen, dat aanvragen om uitstel van eerste oefening of verlenging daar van en verzoeken om vrijstelling van de dienstplicht, die op andere wijze worden gedaan dan hiervoor is aangegeven, niet in behandeling worden genomen. Kortgene, 5 September 1946. De Burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. Burgemeester en Wethouders der gemeente KORTGENE maken inge volge artikel 203 der gemeentewet bekend, dat van heden af, gedu rende 3 maanden op de secretarie dier gemeente voor een ieder ter lezing is nedergeiegd een door de tijdelijke gemeenteraad op 20 Au gustus 1946 vastgestelde verorde ning tot wijziging der Algemene Politieverordening der gemeente Kortgene, welke verordening blij kens bericht van ontvangst van he ren Gedeputeerde Staten van Zee land van 30 Augustus 1946, no. 1982/157, 3e afd., ter voldoening aan het bepaalde in artikel 198 der gemeentewet aan genoemd college werd medegedeeld. De tekst van genoemde verorde ning luidt als volgt: Artikel 1. Tussen artikel 28 en 29 wordt een nieuw artikel 28a ingevoegd Iedereen weet het Inlichtingen bij A. van der Wal. Hoofd Chr. School, Koiijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1