DANSAVOND Repareren - Stoffer» Moderniseren. alle tHitiMidi Verzekeringen BERKHOUT WARNAAR. N. Houtermars9 Kolljnsplaat 4 Old Finish fauteuils en dito ronde eiken tafel, 2 fauteuils en 4 stoelen, eiken gebeitst, terra bekleding, en 1 zit- of rustbank, nieuw. op Zaterdag 7 September in hotel „De Korenbeurs" ten bate van de Engelse kinderen met welwillende medewerking van de A-8-C-band. Aanvang 7 uur. Entree 1 gulden. Te koop donkerblauw Mantelpakje maat 38. Adres Achterweg 151, Kortgene. Het publiek van Noord-Beveland wordt met deze gewaarschuwd voorzichtig te zijn met leveranties of werkzaamheden voor Mej. P. Huige - van der Weele. Inlichtingen te verkrijgen bij den vrachtrijder A. W. MARCUSSE te Wissekerke. Alle losse georganiseerde en on georganiseerde landarbeiders van Kamperland kunnen een vacantiebonboekje afhalen op Maandag 9 Sept. van 7—8 uur bij J. A. Filius, Penningm. N.C.L.B. tegen betaling van 25 cent. 2 Vaarskalveren te koop 3 en 7 weken oud bij P. KLOOTE, Kats. Bewoners van Kortgene kunnen hun aanvraag- voor inlichtingen afgeven op het gemeentehuis; inwoners van CoLijnsplaat en Kats bij de gemeenteboden. RA 23-01 Laat Uw meubelen Geef ze met den schipper mee, ze komen als nieuw terug. Compagniestraat 3 B, Rotterdam-West. Dat potverteren kost geld. Het zijn dure en ongure gasten, die ratten en muizen. Ze vreten aan alles, beschadigen en vernielen. Laat ze toch opruimen volgens de nieuwe en wetenschappelijke methode van de Ratin Service. Schrijf een briefkaart en een onzer deskundigen komt U inlichten over de eenig afdoende manier van rattenverdelging. Voor het afsluiten van houd ik mij beleefd aanbevolen. Nieuweweg A 7. Te koop aangeboden: Adres: D. WARNAAR, Kabeljouwschestraat 29A, Rotterdam-Noord. Wij ontvingen mooie collectie luxe artikelen, kinderspelen en gezelschapsspelen. Zie de etalage. Verder voorradig: deurmatten vrij van vergunning. L. TANGE. - Kleine Bazar. - WISSEKERKE.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 3