Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad gesloten. PREDIKBEURTEN. F, Flipse. Wissekerke. HUWELIJK... Dames. Arbeiders gevraagd Zaterdag 7 September 1946 No. 2287 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. DRUKKERIJ MARKUSSE is van Zaterdag 14 tot en met Zaterdag 21 September wegens vacantie Het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad zal op Zaterdag 21 September dus niet verschijnen. Ad vertenties voor het nummer van 14 September worden gaarne tijdig in gewacht. DE UITGEVER. Kamperland. Woensdagavond 11 Sept. 7 uur de Heer van Leeuwen van Loenen aan de Vecht. In plaats van kaarten. Ondertrouwd: Bastiaan Dijke en Jannie Koopman. Wissekerke, Kruisweg A 266, Deventer, 2e Wierdsweg 44, 4 September 1946. Huwelijksvoltrekking 26 Sept. a.s. Toekomstig adres: 2e Wierdsweg 44, Deventer. Ondergetekende zegt, ook namens zijn familie, hartelijk dank aan allen voor de spontane hulde en erken telijkheid op 29 Augustus 1.1. hem bewezen. Z. C. Salomé Sr. Oud Weth. Kortgene. Voor de bewijzen van deelne ming, ontvangen bij de ziekte en na het overlijden van onzen gelief den Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Mozes Kempe, betuigen wij onze hartelijke dank. Namens de familie Kempe. Kamperland, September 1946. Na een langdurige ziekte is heden kalm ingeslapen, onze lieve Dochter, Zuster en Ver loofde Tanny Boon, in de jeugdige leeftijd van ruim 23 jaar. G. Boon. N. A. Boon - Kramer. Piet. Henk. Rien. Hannie. J. Liplijn. Goes, 5 September 1946. A. J. Kade 26a. De begrafenis zal plaats heb ben op Maandag 9 Sept. 1946, te 2 uur, op de Algemene Be graafplaats te Goes. Hiermede betuigen wij, mede na mens onze kinderen, onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van belangstelling, zowel van hier als elders, ondervonden bij onze 45- jarige Echtvereniging. W. j. Priester. P. H. Priester- Marcusse. Wissekerke, September 1946. Atlassen van Nederland Boekhandel Markusse, Wissekerke. Scheerspiegels Scheerapparaten Scheerbakjes Scheermesjes Scheerzeep op bon j m i direct leverbaar. Eenzame! Ook voor U is er een op rechte levenskameraad. Ga toch eens vertrouwelijk praten of vraag huis bezoek bij een der adressen der Ver- eenlgde Nederlandschc Huweiijks- bemiddelingskantoren, geheel onder vrouwelijke directie en succesvol bemiddelend voor jong tot oud, voor eiken stand en voor elk geloof, dus ook voor U. Spreekuren dag. v. 2 tot 5 (op andere uren na af spraak) ook Zaterdag en Zondag, 's Maandags gesloten. Hoofdkantoor te Amsterdam, Roerstraat 39. Kantoor te Vlissingen, Coosje Buskenstraat 40. Nederlandse Fruittelers Organisatie Afdeling Noord-Beveland. Het ligt in de bedoeling om bij voldoende deelname een algemene tuinbouw-wintercursus te organiseren. Getracht zal worden hiervoor een leraar aan te wijzen. Tevens zijn wij van plan cursus sen te doen geven in bijenteelt, snoeien en ziektenbestrijding, met hieraan verbonden een sproeide- monstratie. Zij die zich voor een of meer der bo venstaande cursussen wensen op te geven, dienen dit zo spoedig moge lijk te doen bij den secretaris J. VAN DE LINDE. Frederikspolder 425a, Kortgene. (Voor de algemene tuinbouwscursus opgeven vóór 15 Sept. Minimum leeftijd voor deze cursus 15 jaar). Namens het Bestuur, j. A. VAN OEVEREN, Voorzitter, j. VAN DE LINDE, Secretaris. Vanaf heden worden ook patronen naar maat gemaakt en Dameskle ding geknipt. üp de naaicursus kunnen nog e- nige leerlingen geplaatst worden. Zich op te geven tot 14 Sept. a.s. Mej. A. DE LOOZE. Gediplomeerd Coupeuse. Veerweg B 136. Kamperland. voor het rapen van aardappelen achter de rooier bij J. J. VAN MAL- DEGEM, Prinsendijk, Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1