if Kolijnsplaat, 31 Augustus 1946. r Hallo! Hallo! Distributiedienst Wissenkerke. kastanjebomen achter de kerk te Kolijnsplaat kunnen worden ge snoeid, daar zij beschadigd worden door vrachtwagens. De Voorzitter zal dit met den gemeente-opzichter bespreken. De heer Fortuin wijst op de slech te toestand van de riolering in „Vo gelenzang" te Kolijnsplaat en zag gaarne hierin verbetering. De Voor zitter zegt toe, dat dit door den ge meente-opzichter zal worden onder zocht. Op een desbetreffende vraag van den heer Maas antwoordt de Voor zitter, dat bij het toewijzen van de nieuw te bouwen woningen, de slachtoffers van de V !-ramp voor rang zullen hebben. Daar dit de laatste vergadering is van de tijdelijke raad, brengt de Voorzitter dank aan de raadsleden voor de prettige wijze, waarop hij met hen mocht samenwerken. On der de raadsleden, welke niet in de nieuwe raad terugkeren, bevindt zich ook wethouder Salomé, die reeds in 1907 raadslid werd en sinds dien 35 jaren raadslid is geweest, waarvan 28 jaren wethouder. Vaak moest hij optreden als waarnemend burgemeester, hetgeen, vooral tijdens de Duitse bezetting, vele moeilijk heden met zich bracht. De gemeen te Kortgene en haar inwoners is den scheidenden wethouder dank baar voor het vele dat hij voor de gemeente heeft gedaan. Daarop neemt wethouder Salomé het woord en geeft in het kort enkele indruk ken over de periode die achter hem ligt. Veel heeft hij tot stand helpen brengen o.a. haven, bestrating en beplanting, U.L.O.-school. Tenslotte betuigt hij allen zijn dank voor de medewerking die hij mocht onder vinden. Spr. hoopt, dat de nieuwe raadsleden steeds het partijbelang en het persoonlijk belang zullen achterstellen bij het algemeen be lang. Vervolgens namen de scheidende raadsleden van Maldegem, van Hee, de Looff en wethouder van der Weele onder dankzegging voor de prettige wijze van samenwerking afscheid. De heer Maas brengt namens de ingezetenen dank aan wethouder Salomé. De Voorzitter sluit daarop de ver gadering. Wouter van der Weele en Jacoba A. Stoel hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 4 Sep tember a.s. Kamperland, 23 Augustus 1946. Achterweg B 205. Kerkelijke bevestiging door den WelEerw. Heer Ds. H. Scholing in de Geref. Kerk, des namiddags half 4 (w.t.). Zaterdag 31 Augustus hopen onze geliefde ouders Th. de Looft en K. C. de Looff - van den Hoven hun 25-jarige Echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen M. J. Dingemanse - de Looff. W. A. Dingemanse. C. J. de Looff. J. J. de Looff. J. de Looff. Jopie en Thomas. Kolijnsplaat, Oost Kerkstraat B 164. if Johan en Joop feliciteren if Opa en Opoe A met hun A 25-jarig Huwelijksfeest. B. A. Leendertse en A. P. de Lange geven U, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats hebben op Woensdag 11 September a.s. Wissekerke, „de Semi Rancourt" Kolijnsplaat, „Stad Sluis" 30 Augustus 1946. Y Op Dinsdag 3 September v hoopt mijn allerbeste vriend Y Jantje Karreman Y zijn 16de geboortedag if te herdenken. if Dat hij nog lang gespaard A mag blijven is de wens van A Zijn beste vriendin. if Kamperland. Heden ontvingen wij het droevig bericht, dat na een langdurig lijden te Paterson (U.S.A.) is overleden, onze ge liefde oudste Zuster, Behuwd zuster en Tante Janna Jozina Beversluis - Bouwense, in de ouderdom van 68 jaar. Mede namens de familie, A. A. Bouwense. Kortgene. Voor de vele blijken van belang stelling, bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij hartelijk dank. I. Taillie. A. C. Taillie - Schippers. Anna-Paulowna, 21 Aug. 1946. De Leider van de Distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: Na-uitreiking bonkaarten. De na-uitreiking van bonkaarten voedingsmiddelen 10de en 11de pe riode 1946 zal plaats hebben op Maandag 2 September 1946 van 9 tot 11 uur te Geersdijk. Aanvragen brandstoffen voor B.C. en D verbruikers. In het tijdvak van 2 tot en met 7 September 194® kunnen aanvra gen voor vaste brandstoffen worden ingediend door de volgende bedrij ven, inrichtingen of kantoren, voor zover dit nog niet is geschied: Les-/ontvangkamers van Predi kanten, kantoren van notarissen, agentschappen van banken, belas-

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2