Leven in de Brouwerij. ORANJEVERENIGING KAMPERLAND. „VRIJ EN ONVERVEERD" 100 m Warrelnet Aaitjesziekte HUWELIJK... Zoutgebak Sprits Huisorgel te koop. Divan te koop gevr. De Bio Onderneming presenteert: George Formby in Een film met zang en muziek en neem vooral een extra zakdoek mee om Uw lachtranen te drogen. Voorstellingen Woensdag 28 Aug. te Kortgene in „De Stads- wijnkelder" om 8 uur. Donderdag 29 Aug. te Kolijnsplaat in „De Patrijs" om 8 uur. Plaatsbespreking van 4 5 uur aan de zaal. Toegang 14 jaar. Het Bestuur heeft gemeend om voor 31 Augustus a.s. geen feestelijk heden te moeten organiseren. In de plaats hiervan wordt echter de leden een filmvoorstelling aan geboden, welke zal worden gehouden op Vrijdag 30 Augustus a.s. in de Gereformeerde School. Vertoond zal worden de Nederlandse geluidsfilm waarin het Nederlandse aandeel bij de geallieerde oorlogvoering wordt behandeld. De film zal tweemaal gedraaid worden en wel om 7 uur en om 9.15 uur 's avonds. Toegang uitsluitend voor de leden met hun echtgenoten en kinderen boven 16 jaar. In verband met de grote kosten welke de vertoning van deze film medebrengt, is de toegangsprijs gesteld op f 0.50 per persoon. Toegangsbewijzen kunnen worden afgehaald op vertoon van lidmaat schapskaart in het Gemeentegebouw te Kamperland op Dinsdag 27 Au gustus a.s. des avonds tussen 7 en 8.30 uur. Des middags zal voor de schoolkinderen en niet-schoolgaande kinde ren tot 16 jaar een gratis kindervoorstelling worden gegeven, eveneens in de Gereformeerde School. Namens het Bestuur, I. LIGTHART SCHENK, Voorziter. M. J. MEULENBERG, Secretaris. Te koop zo goed ais nieuw, bij G. VERLIN DE, Schoolstr. A 93, Wissekerke. is de grootste vijand van de aard appel. Vele velden zijn er reeds mee besmet. Aardappeltelers, houdt deze parasiet buiten Uw bedrijf door alleen poot- goed te kopen dat vrij is van aaltjes bij J. J. LAMSE. A 189, Kolijnsplaat. Eenzame! Ook voor U is er een op rechte levenskameraad. Ga toch eens vertrouwelijk praten of vraag huis bezoek bij een der adressen der Ver- eenigde Nederlandsche Huwelijks bemiddelingskantoren, geheel onder vrouwelijke directie en succesvol bemiddelend voor jong tot oud. voor eiken stand en voor elk geloof, dus ook voor U. Spreekuren dag. v. 2 tot 5 (op andere uren na af spraak) ook Zaterdag en Zondag, 's Maandags gesloten. Hoofdkantoor te Amsterdam, Roerstraat 39. Kantoor te Vlissingen, Coosje Buskenstraat 40. Zeeuwsch Instituut voor Handelsonderwijs. (dubbel boekhouden) Donderdag 29 Augustus van 7 tot 10 uur is aanmelding mogelijk in het café van den heer de Regt, Kaai- straat, Kortgene. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. De Directie. Eerst gekocht omdat er geen suiker was. Thans gevraagd omdat het zo lekker is. Het overheerlijke boterkoekje Beide nog op inlevering. Steeds uit voorraad leverbaar. Het adres Bakkerij Contant. Kolijnsplaat. Adres: M. LOUWERSE, C 38c te Geersdijk. J. TAZELAAR, Voorstraat A 128, Kolijnsplaat. Wie ruilt mijn z.g.a.n. herenschoe nen m. 43 voor m. 44. Torendijk 316, Kortgene. Wie ruilt zw. d. schoenen m. 38 3/4 hak of 3 mtr. 1. bl. zijde voor kinderschoentjes maat 26 of 27. Poldertje 69. Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 3