Programma van de feestviering te Kolijnsplaat OPENING gesloten. L. TANGE. Dokter Metselaar is afwezig op 31 Augustus 1946 ter gelegenheid van de jaardag van H.M. de Koningin en de' opening van het sportterrein. 2 uur Samenkomst bij de muziektent. Opening door den Voorzitter van het C.C.B. Vertrek naar het Sportterrein. Opening van het Sportterrein door den Edelachtbaren Heer Burgemeester. Voetbal- en Korfbalwedstrijd. 5 uur Zang en muziek. Daarna fakkeloptocht. van de Electriciteitswinkel „De Kleine Bazar" te Wissekerke op hedenmiddag half 2 uur. N Schitterende voorraad van de nieuwste Jaarbeurscollectie in Lampekappen, Kronen, Schemerlampjes, Leeslampen, Wandlampjes, Bureaulam pen, Theelichtjes. Verder een flinke voorraad in luxe- en huishoudelijke artike len, emaille keukenuitzetten, ijzerwaren, glas- en aardewerk, schilderstukken, bijzettafeltjes, kapstokken, boekenrekken, dressoirs, electrische elementen voor strijkijzers, theelichtjes enz. enz. Wachtende: tuinameublementen, theebeurzen, rookstanderds, naaidozen enz. Komt eens een kijkje nemen en vraagt prijs in de winkel. Beleefd Aanbevelend, Kerkstraat A 78. Telefoon 308. Geld-credieten f 800.- 5 pCt, zonder borg. ledereen prospec tus. Br. antw. porto Spaarcrediet- inst. Mathen.weg 110, R'dam W. n Verloren een zilveren armband in café Maldegem te Kortgene. Tegen beloning terug te bezorgen bij J. K0RSHU1ZE, Torendijk 310, Kort gene. Donderdag a.s. J. P. Schippers, Kolijnsplaat. van Vrijdagmiddag 23 Aug. tot Vrij dagmiddag 30 Aug. De praktijk wordt waargenomen door Dokter Gelderman. Spreekuren Vrijdag 23 Aug. 8.30—9.30 uur. Maandag 26 Aug. en Woensdag 28 Aug. van 23 uur Dr. Gelderman. Vrijdagavond 30 Aug. 78 uur. Dr. Bruynzeel is eveneens bereid spoedgevallen waar te nemen. Boodschappen s.v.p. tijdens spreek uren. Zeeuwsch Instituut voor Handelsonderwijs Middelburg - Vlissingen Goes - Kortgene. Op Donderdag 22 Augustus van 7 tot 9 uur is aanmelding mogelijk in het café van den heer de Regt, Kaaistraat te Kortgene. voor de cursus voor het Middenstandsdiploma (duur 8 maanden). Tevens wordt ingesteld een spe ciale cursus voor afgewezenen en gevorderden. Ook inschrijving voor het Praktijkdiploma Boekhouden (dubbel boekhouden). Vraagt inlichtingen 1 De Directie. Wegens distributiemaatregelen van het Rijkskolenbureau is het ons niet mogelijk de op verschil lende dorpen op Noord-Beve land bestelde aanmaakturf te leveren. G. HUIGE. WISSEKERKE. Brandstoffenhandel. Een knecht gevraagd bij GEBR. VAN DE LINDE, Prinsendijk, Kort gene. Wie ruilt een nieuwe wolle deken voor 2 manshemden. A. VAN DER MOERE, B 100, Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 3