Beslissingswedstrijd PREDIKBEURTEN. Bekendmaking. BS® Zaterdag 17 Augustus Promotie - Degradatie 1ste klasse Wissekerke I - Arnemuiden i. Zware biggen te koop deelte van zijn bezit moeten over gaan, temeer als de Vermogensaan- wasbelasting moet worden betaald. Dubbelzijdige arbitrage (koop en verkoop van Amerikaanse effecten) acht de heer Overhoff niet moge lijk. Wel enkelvoudige arbitrage, doch hij weet nog niet of dit in het systeem past, dat zal worden aan vaard. Principieel is hij tegen over heidsbemoeiing. De handel in Amerikaanse waar den aan de Amsterdamse beurs zal binnen afzienbare tijd kunnen wor den hervat. Het zou daarbij, zo deelde de heer Overhoff in een pers conferentie mede, het beste zijn het Duitse systeem van stopkoersen voor goed te verlaten. Zouden er kopers bereid zijn boven de Ame rikaanse pariteit te betalen, dan zijn de consequenties daarvan vor dering tegen pariteitsprijs voor hun rekening. Alvorens de handel kan worden hervat, dient echter eerst certificatie door de Nederland se Bank te geschieden, aangezien alleen gecertificeerde stukken in A- merika kunnen worden verkocht. Koersen per 12 Aug. 1946: f 1000 4 °/o Nederl. '41 101»/,6. f 1000 3-3'/2°/o Nederl.'38 102. f 1000 3 °/o Ned.-Indië '37 A 100. f 1000 4°/0Bank voor Onroerende Zaken 83'/2. f 1000 6 °/o cum. pref. aand. Lever Bros 132'/4. f 100 idem 148. Aand. A.K.U. 137. Aand. Philips Gloeil. 306- Aand. Kon. Olie 392. Aand. A'dam Rubber 157'/2. De Burgemeester van Wisseker- ke vestigt de aandacht van belang hebbenden er op, dat in de verga dering van de raad van 13 Augus tus j.l. is vastgesteld een verorde ning waarbij wordt verboden het telen van stekbieten, van welke soort ook, dus b.v. ook stekkroten e.d. Zodra deze verordening in wer king is getreden kan overtreding daarvan worden gestraft met hech tenis van ten hoogste twee maan den of geldboeten van ten hoogste f 300.—. Wissekerke, 15 Augustus 1946. De Burgemeester voornoemd, J. J. VAN DER MAAS. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Vrijdagavond a.s. 7 uur de heer VAN DE KETTERIJ van Rotterdam. Burgemeester en Wethouders van Kortgene, maken ingevolge artikel 203 der gemeentewet bekend, dat van heden af, gedurende 3 maanden op de secretarie dier gemeente voor een ieder ter lezing is nedergelegd een door de tijdelijke Gemeenteraad op 1 Juli 1946 vastgestelde veror dening, regelende het verbod tot de teelt van stekbieten in de ge meente KORTGENE, welke veror dening blijkens bericht van ont vangst van heren Gedeputeerde Staten der Provincie Zeeland van 26 Juli 1946, nr. 1552/184, 3e afd., ter voldoening aan het bepaalde in artikel 198 der gemeentewet aan genoemd College werd medegedeeld. De tekst van genoemde verorde ning luidt als volgt: Artikel 1. 1. Het is verboden op gronden, «liggende binnen de gemeente Kortgerfe, stekbieten, van welk soort ook, te telen. Artikel 2. 2. Overtreding van deze verorde ning wordt gestraft met hech tenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste drie honderd gulden. Artikel 3. 3. Deze verordening kan worden aangehaald als „Stekbietenver- ordening Kortgene" en treedt in werking op de dag, volgen de op die harer afkondiging. Kortgene, 7 Augustus 1946. Burgemeester en wethouders voornoemd, de Burgemeester, A. A. SCHUIT, de Secretaris, TAZELAAR. W. de Vrieze en A. M. de Vrieze - Priester zeggen, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor qn bij hun huwelijk ondervonden. Ouwerkerk, Augustus 1946. Met grote blijdschap en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Geertruida Jacomina (Trudy). J. A. Vink. E. D. Vink- Meulenberg. Leo. Kolijnsplaat, 8 Augustus 1946. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ons betoond na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader en Grootvader, den Heer J. DOUW, betuigen wij U onze hartelijke dank. Wed. T. Douw - Bastiaanse en kinderen. Kolijnsplaat, Augustus 1946. Ondergetekende betuigt zijn op rechte dank aan allen die hebben meegewerkt tot zijn herbenoeming als lid van de Gemeenteraad. P. JANSE. Kolijnsplaat, B 47. Voetballiefhebbers, komt deze wed strijd aanschouwen, het belooft een spannende strijd te worden. Aanvang 3 uur. Terrein „Bevelanders" te Kamperland. bij CHR. KLOOSTERMAN, Kolijns plaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2