Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. Distributiedienst Wissekerke. Zondag 4 Augustus, om half zeven uur te Kamperland in de Ned, Herv. Kerk. Voorganger: Ds. Franck, van Utrecht. De jeugd van heel Noord-Beveland is welkom. .Zaterdag 3 Augustus 1946 No. 2282 49e Jaargang Druk en UitgaveA. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 15 cent per regel. HoófdredacteurA. G. M. Markusse. Ned. Herv. Kerk Geersdijk. 4 Aug. 10 uur Ds. KLUIVER, Bed. H. Avondmaal, nam. 2.30 uur dhr. LOUWERSE, dankzegging. Ned. Herv. Kerk Kortgene. 4 Aug. 10 uur Ds. Morreau van Kats en 2.30 uur de Heer OVERGAUW, g.o. te Goes. In beide diensten is de 3de collecte bestemd voor het Restauratiefonds. Geref. Kerk. Geersdijk. Zondag 10 uur Ds. VEENSTRA en 2.30 uur Ds. HARINGER. i Uitreiking schoenenbonnen. De Leider van de Distributie- dienst Wissekerke maakt bekend, dat aan iedereen wiens Tweede Distributiestamkaart als laatste cij fer het cijfer acht (8) draagt, een bon voor gewone schoenen zal wor den uitgereikt, mits hij/zij in Janu ari 1945 of later geen bon voor ge wone- of beroepsschoenen heeft ontvangen. Aan kinderen van 0 tot 10 maan den zal geen bon voor schoenen worden verstrekt. Zodja een kind echter de leeftijd van 10 maanden heeft bereikt, komen deze, ongeacht het laatste cijfer van hun T.D.-num- rrier, steeds onmiddellijk in aanmer king voor een bon. Medegebracht dient te worden de Tweede Distributiestamkaart met het bijbehorende inlegvel. De uitreiking zal plaats hebben op onderstaande dagen en uren: Kolijnsplaat Maandag 5 Aug. van 9.30 tot 12 uur Kamperland Dinsdag 6 Aug. van 9.30 tot 12 uur Kortgene Woensdag 7 Aug. van 9.30 tot 12 uur Wissekerke Donderdag 8 Aug. van 9.30 tot 12 uur Kats Vrijdag 9 Aug. van 9.30 tot 12 uur Geersdijk Zaterdag 10 Aug. van 9 tot 11 uur. Zaterdag 27 Juli j.l. vond op het gemeentehuis te Kortgene de aan besteding plaats voor het bouwen van 4 arbeiders woonhuizen voor de gemeente Wissekerke en 2 ar beiders woonhuizen voor de ge meente Kortgene. De inschrijvingen waren als volgt: voor de gemeente Wissekerke: H. M. Haringman f 45.200.Gebr. Kievit f 42.976.—, R. Slotema en A. C. van Hee f 42.200.—. Voor de gemeente KortgeneJ. M. de Kater f 24.000.—, H. M. Haring man f 23.500.—, Gebr. Schippers f 23.025—, Gebr. Kievit f 22.888.—. Op Dinsdag 30 Juli sprak te Kort gene in „De Stadswijnkelder" voor de Noord-Bevelandse Voetbalvere nigingen, Ir. A. van Emmenes uit Den Haag. Na ingeleid te zijn door den Heer C. W. van Damme, voor zitter der V.V. „Kortgene", sprak den heer van Emmenes voor de pauze over Voetbaltechniek en tac tiek, terwijl hij na de pauze herin neringen opriep aan gespeelde inter landwedstrijden door het Nederland se elftal vanaf 1926. Hierna was nog gelegenheid tot het stellen van vragen. De lezing van Ir. van Emmenes, welke zich een vlot spreker toonde, en met bezieling zijn onderwerp be handelde, vond in de talrijke aan wezigen een aandachtig publiek. De spreker had na afloop dan ook een hartelijk applaus in ontvangst te ne men. Hierna bracht de heer Van Damme namens allen dank aan Ir. van Emmenes voor de interessante en leerzame avond en bood hem een mand met Noord-Bevelandse appels aan. Kortgene. Te 's-Hertogenbosch slaagde voor het staatsexamen hoe- denmodiste en onderwijzeres mo derne sierkunst Mej. K. A. Wolse alhier. In plaats van kaarten. Lou Tange en Saar Buijze geven kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrek king zal plaats vinden D.V. 14 Au gustus a.s. Kerkelijke bevestiging door den WelEerwaarden Heer F.J. van den Ende te Kamperland, des namiddags om 4 uur. Oost-Souburg, Vlissingsestr. 33, Kamperland, Spuidijk B 83, 1 Augustus 1946. Toekomstig adres: Kerkstraat A 78, Wissekerke. Ondergetekende betuigt zijn op rechte dank aan den Heer C. J. J. van Arenthals te Kortgene, die zo welwillend is geweest voor mij, als gedupeerde, een jong paard koste loos aan te houden. C. J. M. Hanse. Serooskerke (Sch.). JEUGDDIENST

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1