Voetbalwedstrijd Ondernemer Jee. Berrevoets. Schippersknecht gevraagd Wie komen? Hedenayond 4.30 uur Kortgene i - Sterk P.TJ.-elftal. kan worden medegedeeld, dat de bezittingen der Bank intact zijn en dat maatregelen worden getroffen om de verplichtingen tegenover obli gatiehouders zo spoedig mogelijk na te komen en ook voor de toe komst zeker te stellen. Te zijner tijd zal een communiqué worden verstrekt". De obligaties worden verhandeld inclusief de coupons per 1 Augus tus 1944. De heer Overhoff, voorzitter van de Ver. v.d. Effectenhandel, die een bezoek bracht aan het bestuur van de New Yorck Stock Exchange, verklaarde, dat Holland niet gaat uitverkopen, doch slechts een aan tal beleggingen gaat verkopen, die o.a. uit beleggingsoogpunt niet meer zeer aantrekkelijk zijn. Volgens hem is de financiële standing van Ne derland in de wereld zodanig, dat het zijn door generaties opgebouw de buitenlandee fondsenportefeuille niet overhaast behoeft te verkopen. De tijd voor introductie op grote schaal van Nederlandse aandelen in New York is volgens hem nog niet rijp. Ook op de persconferentie ver zocht de heer Overhoff het woord „liquidatie" niet meer te gebruiken, doch in plaats daarvan te spreken van „gedeeltelijke verkopen", die plaats zouden hebben door norma le arbitrage en zeer geleidelijk. De Nederlandse eigenaar zal zelf mogen uitmaken wat hij wil ver kopen en wanneer hij dat wil doen. Het zal nog wel maanden duren alvorens de arbitrage in Amerikaan se fondsen tussen Nederland en de V.S. zal kunnen worden hervat. 1 Koersen per 8 Juli 1946: f 1000 3'/2 °/o Nederland 1941, 42 en 43 101. f 1000 3-3'/2 °/o Nederland'38 101. f 100 21/2°/o Spaarcertific. 1005/8. cert. a. Calvé Delft 160'/2. Aand. Fokker 255. Onderaand. Kon. Olie 434'/2. Aand. Holland-Amerikalijn 139. Aand. Lever Bros 270. Aand. H.V.A. 249'/2. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje Johannes Gerard - (Hans). C. Tienpond. T. Tienpond - de Waard W. de Vrieze en A. M. Priester hebben de eer U, mede namens we derzijdse familie, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op Woensdag 31 juli, des namid dags om 4 uur. Ouwerkerk, Stel weg 135, Kortgene, „Vredelust", 11 Juli 1946. Gelegenheid tot feliciteren: te Dreischor op Zondag 21 Juli a.s. van 35 uur, te Kortgene op de trouwdag van 4.30—6.30 uur in ho tel „De Korenbeurs". Heden ging van ons heen, in volle vrede, onze lieve zorg zame Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Janna van den Berge, geboren de Smit, in de ouderdom van bijna 69 jaar. Wissekerke: W. van den Berge. Kolijnsplaat: H. A. de Pree - van den Berge. Jac. de Pree en kinderen. Loenen a.d. Vecht: A. H. Boddingius- van den Berge. P. Boddingius en kinderen. Wissekerke: N. de Looff- van den Berge. C. de Looff. J. J. van den Berge. L. M. van den Berge - de Kam en kinderen. Wissekerke, 9 juli 1946. Dozen Luxe-post en Correspondentiekaarten. - BOEKHANDEL MARKUSSE. Voor de zeer vele blijken van be langstelling voor en bij ons huwe lijk ondervonden, zeggen wij, mede namens onze ouders en pleegou ders, hartelijk dank. P. de Fouw. A. de Fouw - Heijboer. Kortgene, Torendijk 387. Terrein Prinsland. Vaste Veerdienst Zierikzee - Kolijnspiaat. Vertrek van Zierikzee 's morgens 8.45 uur en 's avonds 6 uur met aansluiting tram en bus Schouwen en Duiveland. Van Kolijnsplaat wordt drie kwar tier later vertrokken. Voor extra vaarten met gezelschap vrage men aan Veerman. Telefoon 238. Zierikzee. Geld-credieten f 800,- 5 pCt, zonder borg. Iedereen prospec tus. Br. antw. porto Spaarcrediet- inst. Mathen.weg 110, R'dam W. Beste jonge Hennen te koop Ook te ruilen tegen slachtkippen en konijnen. Aanbevelend, C. A. GROENLEER. Achterstraat A 169. Kolijnsplaat. voor de „Catharina Magdalena". Aanmelden bij Firma de Wed. A. Schippers te Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2