Distributiedienst Wissenkerke. Partij van de Vrijheid. Voor de vele bewijzen van me deleven, ons gegeven bij het over lijden van onze vrouw en moeder, onze hartelijke dank. I. j. IERONIMUS en kinderen. Wissekerke, Mei 1946. Bij mijn vertrek naar 's-Graven- hage breng ik alle vrienden en be kenden hartelijk dank voor de on dervonden vriendschap en wens U allen Gods zegen toe. Voorburg. H. ZWEERS. Park Vronesteijn 35. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van onzen geliefden man, broe der, zwager eri oom Jacob Huige, betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr. L. P. Maas. C. Huige - Goulooze. Wed. G. Bouwense - Huige en kinderen. Wed. J. Huige - Klap en kinderen. C. van Gilst-Huige. van Gilst en zoon. D. Goulooze. J. Goulooze. P. Goulooze - Wolse. P. Goulooze. M. Goulooze- Wilderom. Kolijnsplaat, Mei 1946. Uitreiking toeslagkaarten bijzondere arbeid. De uitreiking van toeslagkaarten voor zware, langdurige en giftige arbeid 7e periode 1946 en ZEEP 7e, 8e en 9e periode 1946 zal plaats hebben op onderstaande dagen en uren: Kortgene op Maandag 3 Juni van 2 tot 4 uur. Wissenkerke op Dinsdag 4 Juni van 2 tot 4 uur. Colijnsplaat op Woensdag 5 Juni van 2 tot 4 uur. Kamperland op Donderdag 6 Juni van 2 tot 4 uur. Kats op Vrijdag 7 Juni van 2 tot 3.30 uur. Geersdijk op Zaterdag 8 Juni van 9 tot 11 uur. De na-uitreiking van toeslagkaar ten bijzondere arbeid 7e periode 1946 en Zeep 7e, 8e en 9e periode 1946 zal plaats hebben te Geersdijk op Zaterdag 8 Juni van 9 tot 11 uur. Medegebracht moet worden: een volledig ingevulde naamlijst, toeslagbewijzen, tweede distri butiestamkaarten en copie- naamlijsten van de laatste ver strekking. Personen, opgenomen in de zelfverzorging komen niet in aan merking voor een toeslagkaart, zij dienen echter toch door den werk gever op de naamlijst te worden geplaatst en bovengenoemde be scheiden volledig over te leggen. Aan iedereen, wiens Tweede Dis tributiestamkaart als laatste cijfer het cijfer zes (6) draagt, zal een bon voor gewone schoenen worden uit gereikt, mits hij/zij in Januari 1945 of later geen bon voor gewone- of beroepsschoenen heeft ontvangen. Aan kinderen van 010 maan den zal geen bon voor gewone schoenen worden verstrekt. Zodra een kind echter de leeftijd van 10 maanden heeft bereikt, ko men deze, ongeacht het laatste cij fer van hun TD-nummer, steeds on middellijk in aanmerking voor een bon. De verstrekking zal plaats heb ben op onderstaande dagen en uren te Kolijnsplaat op Maandag 3 Juni van 9.30 tot 12 uur. Kortgene op Woensdag 5 juni van 9 tot 12 uur. Wissekerke op Donderdag 6 Juni van 9 tot 12 uur. Kamperland op Dinsdag 4 Juni van 9.30 tot 12 uur. Kats op Vrijdag 7 Juni van 9.30 tot 12 uur. Geersdijk op Zaterdag 8 Juni van 9 tot 11 uur. Vergadering van leden (en zij, die zich hiertoe nog wen sen op te geven) op Maandag 3 Juni 1946, 's avonds 8 uur in „De Korenbeurs" te Kortgene. Agenda Benoeming definitief bestuur. Candidaatstelling voor de gemeen teraad. Vaststelling contributie. Voorkomende zaken. Hooggeachte Oom Kees. Hierbij een briefje via het Noord- Bevelands Advertentieblad (dat op de maan, waar u inmiddels wel zult aangekomen zijn, ook wordt gelezen). Allereerst moet ik u waar schuwen voor die dame, die zich verstopt heeft in de luchtkogel. Mijns inziens is dat een spionne, dus wees voorzichtig Ome Kees. In Noord-Beveland is de controle er ook al op verscherpt. Deze week werd mijn zoon van 23 jaar, die noodgedwongen aan het koewach ten was, aangehouden en aangezien voor een zeer verdacht uitziend persoon. Hém werden zijn papieren gevraagd door een geüniformeerd persoon.Terwijl het toch goed zicht baar was dat hij iets mét koeien te maken had, kreeg hij nog enige complimentjes o.a. boer, koeter, te lui om te werken, enz. - Mijn zoon dacht dat het Franco was. Zou dat mogelijk zijn Kees Oom. Volgens mijn koewachter was hij niet rechtvaardig, tenminste hij keek niet recht. Oom, zou dat soms die Franco zijn waar men «het niet over eens is of hij wel zuiver is? Het kon ook wel een halfbroer zijn van Proff. Lubinskie, je weet wel, je reisgenoot. Volgens mijn koewachter maakte hij dezelfde ge baren. Ik heb mijn koewachter ge waarschuwd voor dien Franco, want zo lang die nog leeft is hij heer en meester. Oom Kees, mocht u soms weer plannen hebben voor een tweede reis naar de maan, neem dan s.v.p. dien Franco mee. Tot ziens, Oom Kees, U hoort nog wel eens van me. Geersdijk. J. KASTELEIN. Groot landbouwbedrijf in Noord- Holland vraagt voor direct een vaste bouwknecht, moet beslist le kracht zijn. Bekendheid met tractor en dorsmachine strekt tot aanbeveling, z.g. getuigen onnodig zich aan te melden. Huis met tuin beschikbaar. Sollicitaties aan Wed. WA1BOER Hzn., Willem's Hoeve, Lotweg 12, Telef. K 2233-314, An na Paulowna (N.H.). 8 a 10 000 kg eerste snede Lucernehooi te koop bij Iz. VAN MALDEGEM te Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2