Sanatorium „De Klokkenberg" DANSEN DANSEN DANSEN houdt zitting Zaterdag 11 Mei a.s. Geblokkeerde Rekeningen macadam of grind JAC, BEKREVQETS. Linnenkast te koop 2 Handwiedmachines Huisorgel te koop, F. FSipse. Wissekerke. Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, ons innig geliefd Kleindochtertje en Nichtje ADDIE, in de aanvallige leeftijd van bijna 7 maanden. Th. de Fouw. A. de Fouw - Kramer. Piet en verloofde. Truitje. jacob en verloofde. Kees. Kolijnsplaat, 30 April 1946. Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, ons innig geliefd Kleindochtertje ADDIE, in de aanvallige leeftijd van bijna 7 maanden. G. Geelhoed. P. Geelhoed - Israël. Kolijnsplaat, 30 April 1946. A. Th. de Fouw en J. de Fouw-van den Hoven zeggen, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ontvangen. Kolijnsplaat, April 1946. Voor de zeer vele blijken van deelneming, die wij ontvingen na het zo onverwacht overlijden van onzen geliefden Man en Vader, den Heer Pioter Adriaan Priester, betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam, Wed. A. Priester - Wiskerke. Kortgene, Mei 1946. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlijden van onze geliefde Man, Vader, Be huwd- en Grootvader Loendert Koets, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. L. Koets - Vroonland. Wissekerke, April 1946. Voor de vele#felicitaties die wij op 25 April mochten ontvangen, zeggen wij, ook namens onze kin deren, heel hartelijk dank. |an Douw. Tannetje Douw - Bastiaanse. Kolijnsplaat. Bij mijn vertrek van Kamperland roep ik alle vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel en een tot weerziens toe. Jacob van Hanegem. Ondergetekende tot het innen van pacht van -het Diaconieland op des avonds van 7 tot 8 uur in de consistoriekamer. I. D. KOETS, Adm. Diaken. Wie ruilt een fietswiel met mas sieve band tegen een kinderstoel en kloek met kuikens tegen wringer. Adres: Noordeindstraat 130, Wisse kerke. Stichting voor de Landbouw in Zeeland. Kring Noord-Beveland. Eerste verdeling van: gebruikte legerschoenen gummielaarzen en jackets (korte legerjasjes). Voor werkschoenen komen enkel georganiseerde losse of vaste ar beiders in aanmerking alsmede klei ne boeren voor zover de bedrijfs- oppervlakte beneden de 5 ha ligt. Voor gummielaarzen en jackets komen ook ongeorganiseerde arbei ders in aanmerking. Aanvragen (schriftelijk) vóór 10 Mei te richten aan onderstaande correspondentie adressen van de dorpscomité's voor Kats, G. Korteknie, Dijkstraat 84, voor Kolijnsplaat, A. Moerman, Achterweg 203a, voor Kortgene, J. van Hakken, Torendijk 381, voor Geersdijk, A de Haze, B 58. voor Kamperland, J. Bouterse, Achterweg B 198, voor Wissekerke, P. Broekhoven, Dorpsweg A 262. Het Bestuur van de Plaatselijke Ongevallen Commissie Noord-Be veland der Landbouw-Onderlinge maakt bekend, dat met ingang van 1 Mei 1946 het Secretariaat zal worden waargenomen door den heer J. D. DE REGT, Noordeindeweg B 267 te Kamperland. Alle aangiften van ongevallen en Ziekte dienen dus thans gezonden te worden aan bovengenoemd adres. Alle correspondentie voor de lo pende gevallen moeten ook aan dat adres worden gericht. Het Bestuur voornoemd, S. J. de Regt, Voorzitter. J. van der Maas, Secretaris. Programma bevrijdingsfeest te Wissekerke. 2 uur. Optocht, vanaf de muziek tent, der schoolkinderen met „Apollo". 2.30 uur. Kinderspelen op het sport terrein. 6—7 uur. Volksspelen. Stoeltje lopen voor dames. Kruiwagen rijden voor paren. Touwtrekken. (Men kan zich voor de volks spelen opgeven bij de heren joh. Heu'seveldt, C. Breure en C. Ketelaar). 7.30—8.30 uur. Zang op de mu ziektent door de Chr. Zangv. „Hosanna". 8.30 uur. Muziek van „Apollo". Programma van het burge- meestersfeest op 11 Mei a.s. te Wissekerke. 1.45 uur. Officiële ontvangst aan de grens der gemeente bij S. Breu re te Geersdijk. 2 uur. Kinderzang te Geersdijk. Toespraken. Gelegenheid tot feliciteren. 3 uur. Aankomst bij de dorpskom Wissekerke. Optocht naar het Gemeentehuis. Groet van de rij vereniging. Kinderzang. Toe spraken. Installatie ten gemeen tehuize (een luidspreker-instal latie zal het binnen gesprokene buiten ten gehore geven). Gelegenheid tot feliciteren. 4.30 uur. Vertrek naar Kamperland 6 uur. Voetbalwedstrijd Wissekerke Rilland. 8 uur. Zang op de tent. 9 uur. Muziek op de tent, waarna, indien mogelijk, fakkeloptocht. Alle verenigingen worden verzocht aan de optocht mede te werken. Berijders van losse paarden, til bury's en opene wagentjes kunnen zich voor deelname opgeven. Weer ontvangen DWEILEN EN PANNEN zonder punten. Beperkte voorraad. P.A. Meulenberg, Kamperland. Schenkingen voor kunnen voortaan uit worden overgeschreven, op rekening van „De Klokkenberg", bij bankierskantoor A. Janssens Emzoon, Tuinstraat 63, Til burg, volgens ministeriële beschikking dd. 9 April 1946. Kortgeense Oranjevereniging. Programma 4 Mei 1946. 1 uur. Klokgelui. 2.15. Wilhelmus en Eng. Volkslied door E.M.M. 2.30. Toespraak d.d. Burgemeester 2.40. Gew. muziek door E.M.M. 3.—. Meisjeskoor. 3.15. Muz. rondwandeling met de schoolkinderen. 3.30. Kinderspelen. 56 uur Pauze. 6.Padvinders. 7.—. Meisjeskoor. 7.30 Concert E.M.M. 9.Volkszang. 9.30. Algem. verlichting en fak keloptocht. Agentschap Ned. Middenstandsspaarbank Kolijnsplaat. Aan houders van spaarboekjes en depositobewijzen van bovengenoem de spaarbank wordt bekend ge maakt, dat zij hun boekjes en de positobewijzen voor het bijschrijven der rente over 1945 kunnen inle veren van 6 tot 12 Mei bij den a - gent M. j. CONTANT. Uit voorraad leverbaar ieder kwantum prima Boonstaken. Ook stokbonen en stantbonen te leveren, alsmede Hopperups en rode klaver en Lupinen, Mais en Wikken. A. BOOT. 200. KORTGENE. Wegens vertrek van den Heer M. Leendertse naar Kortgene, kunnen vanaf Maandag 6 Mei boodschap pen voor mij in Kamperland be zorgd worden bij den Heer P. van der Moere, kapper, bij wien dan ook de medicijnen kunnen worden afgehaald, L. G. GELDERMAN. De verschillende polders onder Kamperland die wensen aan te kopen, kunnen dit opgeven bij C. J. SCHIPPERS, Dijkgraaf H. |anszpolder Kamperland. Hiermede berichten wij onze ge achte clientele, dat wij vanaf 1 Mei ons cafébedrijf hebben overgedaan aan onzen zoon J. A. Wirtz. Dankend voor het genoten ver trouwen bevelen wij onzen opvol ger beleefd aan. C. WIRTZ. Mij aansluitende aan bovenstaan de geef ik kennis dat ik het Cafébedrijf van mijn vader heb overgenomen. Hopende het zelfde vertrouwen te mogen genieten, beveel ik mij in ieders gunst aan. J. A. WlRTZ. Kamperland, Achterweg. Ondergetekende bericht hiermede, onder dankzegging voor het in hem zo ruimschoots gestelde vertrouwen, dat hij de Bakkerij en Kruidenierszaak heeft overgedaan aan den Heer D. Kooman, en beveelt hem in ieders gunst aan. J. DE DIE. In aansluiting op bovenstaande bericht ondergetekende dat hij de zaken op dezelfde voet hoopt voort te zetten. Hopende door nette en vlugge bediening zich Uw vertrou wen waardig te maken. D. KOOMAN. Ingaande 6 Met Veerdienst op Kolijnsplaat. Vertrek Zierikzee 8.45 uur Vertrek Kolijnsplaat 9.30 uur 's avonds Zierikzee 6.00 uur 's avonds Kolijnsplaat 6.46 uur. Met aansluiting tram Schouwen en Duiveland en bus Noord-Beveland. Aanbevelend, Telefoon 238. Zierikzee. bij Wed. DE BAK-REMEEUS, Ach terstraat 52, Kats. Te koop zo goed als nieuw Wed. H. LEENDERTSE, Kamper- landsedijk B 416, Kamperland. Wie heeft er wol te spinnen? Kan zich vervoegen bij Nieuweg B 8, Kolijnsplaat. Arbeiders gevraagd om bieten te onderhouden bij P. WISKERKE, Kolijnsplaat. in goede staat zijnde, keur uit twee. M. HEYSTEK, C 28, Geersdijk. Ontvangen Schuurpapier Kastpapier Vetvrij boterhampapier mapjes schrijfpapier Enveloppen Grote sortering kaarten Feestartikelen enz. Hedenavond in de Stadswijnkelder. Aanvang 7 uur. Hedenavond in Hotel Zeelandia te Kolijnsplaat. Hedenavond in de Graaf van Buren te Kortgene. Aanvang 7 uur. Muziek van de Bordui-band. Wie nog een mooi Koektrommeltje a 90 cent?? Vergassers en keulse potten kunt U bestellen. Zolang er voorraad is en komt, trachten wij de mensen te helpen. Aanbevelend, Joh Verburg. Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 3