iCkk/iM1 mAmiP Zwarte Handel is K. BAREMAN. GOES. KLOKPOCDtR PARTIJ VOOR DE VRIJHEID. Openbare Vergadering H U W E L IJ K Kiest de No. 1 van Lijst 1 Boekhoudbureau voor Noord-Beveland. ZEEP OVERB I ook voor vuile handen Spreker: de Heer J. L. Verhagen te Vlissingen, ZEEPFABRIEKEN H E E R D E K 508 f 9.25 f 15.00 en daarom bij ons te koop tegen vastgestelde prijzen Anode-batterijen 150 volt, L. zuurstof f 13.13 Philips handdynamo's Handlampen, 1000 uur licht voor Lucht-Zuurstof-elementen voor het vullen van Uw handlamp of voor Uw bel Zakbatterijen, lucht-zuurstof Staafbatterijen Cellen 1,5 volt voor grote staaflantaarn Kookplaatjes, open en gesloten Kristal Pick-Ups Eiken tafelpathefoon Staande salon-pathefoon Gramofoonplaten, gebruikt „Ritro" 2-krings spoelstellen v. zelfbouwers f Prima accu-toestel, geheel compleet met accu, anode en luidspreker f 175.00 2.50 0.43 0.20 0.30 9.50 f 24.50 30.00 45.00 0.90 15.75 Binnenkort leverbaar op vergunning Starterbatterijen voor auto- of huisverlichting en E.M.F. electro-motoren. Radio-accu's, 2 en 4 volt (zonder vergunning). U kunt reeds thans Uw bestellingen opgeven, die in volg orde van binnenkomst worden uitgevoerd. Zo helpen wij aan de opbouw van Nederland I Radiohandel Zuidvlietstraat 90. Telefoon 2.3.2.0. H.H. Noord-Bevelanders Uw aangewezen adres voor het inrichten en bij houden van Uw boekhouding is het N. Houterman. - Nieuweweg A 7. - Colijnsplaat. Eenzame! Blijf toch niet langer doorleven met Uw stil verlangen naar een goede levenskameraad Dank zij de Vereenigde Neder- landsche Huwelijks-Bemiddelings-kantoren kunt U immers in contact komen met iemand van Uw eigen stand, geloof en leeftijd, die evenals U zelf, oprecht verlangt naar een ernstige oprechte kennismaking! Ik heb immers massale inschrijvingen uit alle dorpen en steden in Uw Provincie en ook uit de plaats Uwer inwoning en de omstreken daarvan. Mijnen organisatie is geen „huwelijksbureau" doch een geweldige combinatie van kantoren door geheel Nederland, die stuk voor stuk onder vrouwelijke directie staan en waarvan zoowel het eenvoudige dienstmeisje, arbeiders- en boerenvrouw als dames uit den midden- en gegoeden stand, zoowel eenvoudige jonge mannen en ouderen uit den werkenden stand, als de Heeren van alle leeftijden uit den midden- en gegoeden stand hunne belangen kunnen-toevertrouwen. Ik heb immers speciale afdeelingen voor den werkenden-, midden-, gegoeden- en den boerenstand, tevens voor elke geloofsovertuiging en voor elke gezindte. Een bijzondere afdeeling voor Heeren, die met huwelijk als doel, in hun moederloos gezin een huishoudster zoeken of dames, die als zoodanig geplaatst wenschen te worden, brengt dagelijks in tallooze gezinnen weer zonneschijn. Ik heb tevens een speciale afdeeling voor jongelui, waardoor duizenden jonge meisjes en jongemannen ook direct in contact kunnen worden gebracht. Door de „massale" toeloop uit alle Nederlandsche dorpen en steden, ook uit de plaats Uwer inwoning, boeken de Vereenigde Nederlandsche Bemiddelingskantoren enorme successen en stroomen dagelijks spontane dankbetuigingen binnen, waarvan ik U gaarne meerdere zal zenden en waarvan het origineel - met toestemming van afzenders(sters) - te mijnen kantore voor U ter inzage ligt. Schrijf of bezoek mij toch direct! Het kan niet anders of ook U slaagt. Geheimhouding is eerezaak. ATTENTIE: Schriftelijke aanvragen en verdere correspon dentie uitsluitend zenden aan de Hoofdadministratie, Kamper singel 48 rood, Haarlem. Vereenigde Nederlandsche Huwelijks-Bemiddelingskantoren Excelsior, Kampersingel 48 rood, Haarlem Dagelijks geopend van 2-5 uur (ook Zaterdag) Zondags niet. Kantoor voor Zeeland: Vlissingen, Cuesjje Suekenstrsat 40. Geopend van 25 uur, ook Zondags, 's Maandags gesloten. reinigt voortreffelijk vuile handen. Daar Klokpoeder onschadelijk is voor de huid, is het een uitkomst voor allen, die zuinig moeten zijn met hun zeeprantsoen. op Donderdag 25 April 1946 in „De Stadswijnkelder te Kortgene des avonds om 7.30 uur. voorm. wn. burgemeester van Vlissingen. De datum van de te Kolijnsplaat te houden openbare verga dering zal nog nader worden bekend gemaakt. Aanmelding ais Eid van de afdeling „Noord-Beveland" kan geschieden bij een der voorlopige bestuursleden: M. K. VERBURG te Kortgene. M. J. VAN HEE te Kolijnsplaat. Mej. J. F. M. Wolse te Kortgene. M. i. N00RDH0EK te Geersdijk.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 4