Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN, BURGERLIJKE STAND. Zaterdag 13 April 1946 No. 2266 49e Jaargang Druk en UitgaveA. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Naar aanleiding van zo juist van hogerhand ontvangen instructies, moet het -Noord-Bevelands Nieuws en Advertentieblad in den vervol ge ook met „nieuws" verschijnen. Heren secretarissen van de di verse verenigingen op ons eiland worden beleefd verzocht hieraan hun medewerking te willen verle nen en ons zo spoedig mogelijk het beknopt verslag van hun ge houden vergadering in te zenden ter gratis opneming in dit blad. E- venzo worden heren agenten ge vraagd om de verschillende ge beurtenissen van hun gemeente tij dig aan ons in te zenden. Berich ten en verslagen kunnen door ons worden aangenomen uiterlijk tot des Woensdagsavonds 6 uur, ad- vertentien uiterlijk tot Donderdags avonds 6 uur. Wij van onze zijde zullen vanaf a.s. week dit blad op groter for maat laten uitkomen en alles in het werk.stellen om dit blad aan trekkelijker te maken. Ter dekking van de daaraan ver bonden meerdere onkosten, mede in verband ook met de zeer grote stijging van de papierprijs etc., zal vanaf 1 Mei a.s. onze regelprijs van 10 cent gebracht worden op 15 cent. Deze prijs geldt dan ook voor de familieberichten. De thans lopende advertentie contracten blijven gehandhaafd, de nieuwe contracten worden aange gaan op basis van de verhoogde regelprijs. Bij voorbaat dank voor Uwe me dewerking. DE UITGEVER. 2 aandelen Puttershoek te koop. M. DE REGT, A 135, Ko- lijnsplaat. Ger. Gem. Kortgene. Vrijdag 19 April 5.30 uur de Heer VAN DE KETTERIJ van Rotterdam. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. voorm. Ds. Six Dijkstra van Kamperland, bevestiging nieuwe lidmaten, collecte Generale Kas, nam. dhr. C. Louwerse, alhier. KORTGENE. Geboren4 Maart Pieternella Maat je, d.v. W. L. Karelse en C. Broek hoven. 18 Maart Maria Leuntje, d. v. F. J. Bouwense en J. A. Poort vliet. 20 Maart Elizabeth Antonia Maria Gijsbertha, d.v. C. A. van Zundert en E. C. C. van Est. 23 Maart Geertruida Grietje Adriana, d.v. j. Sinke en P. C. de Waal. 29 Maart Urbanus Jan, z.v.j. Moerland en E. Bouwense. 30 Maart Pieter Cornelis johan, z.v. C. J. Hollestelle en C. Versluis. Dirk do Lange en Janny J. de Klerk geven U kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaats hebben D.V. op 26 April 1946. Kerkelijke bevestiging des namid dags te 3 uur in de Chr. Ger. Kerk te Middelburg, door den WelEerw. Zeergeleerden Heer Prof. G. Wisse. Gelegenheid tot feliciteren van 5 tot 6 uur in het C.J.M.V. gebouw, Singelstraat te Middelburg. Middelburg, Dam 51 N. en St. joosland, Rijksweg 28 8 April 1946. Toekomstig adres: Breeweg 70. Door het Roode Kruis in dank ontvangen Kortgene f 13.50 Kats f 3.50 Geersdijk f 2. f 19.— Lijsten van personen, die buiten de geallieerde gebieden op Java ver blijven, aan de bekende adressen ter inzage. Maandag 15 April hoopt onze lieve Vriendin Adri Kouwer haar 15de geboortedag te herdenken. Haar Vriendinnen, Koos Begthel. Koos Kramer. Jo Korstanje. Lena de Smit. Wissekerke, April 1946. Hallo. Hallo Zaterdag 13 April hoopt on ze beste vriehd en vaandrig M. C. VAN BOVEN zijn 20ste verjaardag te vieren. Dat hij nog vele jaren een flinke padvinder mag blijven is de wens van ENIGE VRIENDEN. Felicitaties aan de voordeur. Kortgene. Bij Drukkerij Markusse te Wissekerke kan direct geplaatst worden i een vlugge leerjongen om verder in het vak opgeleid te worden. Op Zondag 14 April hoopt onze beste vriend en' mede arbeider PIETER DE WIT zijn 65ste geboortedag te herdenken. Dat hij nog lang gespaard mag blijven is de wens van Het Personeel van Hoeve Hoogeweide. Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1