Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad r f Zaterdag 20 April 1946, PREDIKBEURTEN. publiek verkopen: Distributiedienst Wissenkerke. Zaterdag 6 April 1946 No. 2265 49e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Geref. Kerk Wissekerke. Zondag 7 April 10 uur Ieesdienst en 6 uur Ds. DORST van (Jeersdijk. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Voorm. Ds. KLUIVER, nam. dhr. C. HEIJBOER van Hansweert. Met grote blijdschap en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon Pieter Cornelis Johan. C. J. Hollestelle. C. Hollestelle - Versluis. Kortgene, 30 Maart 1946. JAN DE LOOFF en SIEN KRAMER Café Graaf van Buren geven kennis van de geboorte van een zoon GERARDUS. Ondertrouwd Adri de Fouw en Janny van den Hoven. Kolijnsplaat, 4 April 1946. Huwelijksvoltrekking 16 April a.s. Maandag 8 April hoopt on ze lieve vriendin Janna Kramer haar 15e verjaardag te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mag blijven is de wens van hare vriendinnen Adri Blok en Henk van Strien Kortgene, 5 April 1946. Voor de vele blijken van belang stelling die wij bij onze 30-jarige echtvereniging mochten ontvangen, zeggen wij, mede namens onze kin deren, hartelijk dank. C. R. Kramer. H. Kramer - van Gemert. Kortgene, April 1946. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het over lijden van onzen geliefden Man, Vader, Schoonzoon, Broeder, Zwa ger en Oom, den Heer Marcus Pieter van Schaik, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. M. P. van Schaik - Post. Kortgene, 5 April 1946. Bij ons vertrek naar Middelburg willen wij al onze vrienden en be kenden nog hartelijk danken voor de vele vriendschap en hartelijkheid van hen ondervonden en wensen wij allen het beste toé. Fam. RIJKAARD. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal op nam. 2 uur aan het woonhuis en t.v.v. It/lej. H. WQNDERGEM, Achterweg 214 te Kortgene a contant mah. secretaire, mah. chiffonnière, eikenh. kast, gesch. kast, naaima chine, 2 barometers, spiegels, pluche leuningstoel, vrouwenstoel, andere stoelen, veeren bed als nieuw, ma trassen, deken, 3 bedspreien, pluche overgordijnen, pluche tafelkleed, boekenkastje, nachtkastje, penant tafeltje, nikkel rookgarnituur, boe ken, bijbel met platen, nieuw ledi kant, glas- en aardewerk, potten, pannen, schalen, kruiwagen, nieu we zoldertrap, tuin-, timmermans- en arbeidersgereedschap, slijpsteen, enz. Uitreiking van Schoenenbonnen. Aan iedereen, wiens Tweede Dis tributiestamkaart als laatste cijfer het cijfer 3 (drie) draagt, zal een bon voor gewone schoenen worden uitgereikt, mits hij/zij in Januari 1945 of later geen bon voor gewo ne- of beroepsschoenen heeft ont vangen. Men is volkomen vrij een keuze te maken tusschen de bestaande bonsoorten. Wanneer bijvoorbeeld het nummer van de Tweede Dis tributiestamkaart van het Hoofd van een gezin met het cijfer d^ie eindigt, zal hierop desgewenscht een bon voor kinderschoenen wor den verstrekt. De Tweede Distributiestamkaart, waarop het nummer met als laats te cijfer het cijfer drie voorkomt, moet, met het daarbij behoorende NIEUW UITGEREIKTE INLEGVEL worden overgelegd. Aan kinderen van 0—10 maan den zal geen bon voor gewone schoenen worden verstrekt. Zoodra een kind echter de leef tijd van 10 maanden heeft bereikt, komen deze, ongeacht het laatste cijfer van hun TD-nummer, steeds onmiddellijk in aanmerking voor een bon. Kinderen, geboren op of na 1 Ja nuari 1945, die de leeftijd van 10 maanden reeds hebben bereikt, ko men onmiddellijk in aanmerking voor een bon, indien blijkt, dat zij nog geen bon hebben ontvangen. De verstrekking zal plaats heb ben op onderstaande dagen en uren Kolijnsplaat op Maandag 8 April van 9.30 tot 12 uur. Kortgene op Woensdag 10 April van 9 tot 12 uur. Wissenkerke op Donderdag 11 Apr. van 9 tot 12 uur. Kamperland op Donderdag 11 Apr. van 2 tot 4 uur. Kats op Vrijdag 12 April van 9.30 tot 12 uur. Geersdijk op Vrijdag 12 April van 9 tot 11 uur. De na-uitreiking zal plaats heb ben te Geersdijk op Vrijdag 12 A- pril 1946 van 9 tot 11 uur. Ma-uitreiking inlegvellen en Textielkaarten. De na-uitreiking van inlegvellen en textielkaarten zal plaats hebben te Geersdijk op Vrijdag 12 April 1946 van. 9 tot 11 uur. Zij, die in aanmerking komen voor een schoenenbon kunnen deze dan tevens in ontvangst nemen. Aanvraagformulieren Klompenbonnen. Gedurende het tijdvak van 8 tot en met 20 April 1946 kunnen we derom aanvraagformulieren voor klompen worden ingediend. Alleen personen, die voor hun werk noodzakelijk gebruik moeten maken van klompen en kinderen kunnen een aanvraag indienen wan neer Zij gedurende de eerste drie maanden van 1946 nog geen klom penbon hebben ontvangen. I

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1