Nelson van Domburg. JEUGDDIENST „Zullen wij nog gehoorzamen DE KLOK HUWELUK. tornt Staat ter dekking en wordt niet rondgeleid de Hengst GEBR. LEENDERTSE, Teief. 333, Kamperland. H.H. Bietenverbouwers in Noord-Beveland. H.H. Noord-Bevelanders! Boekhoudbureau voor Noord-Beveland. in de Ned. Herv. Kerk te Kortgene Spreker: Ds. D. Morreau ZEEPFABRIEK „DE KLOK" HEERDE Eenzame! Blijf toch niet langer doorleven met Uw stil verlangen naar een oprechte levenskameraad. Dank zij de Vereenigde Neder- landsche Bemiddelingskanto- ren kunt U immers ook in contact komen met iemand, die evenals U zelf, oprecht verlangt naar een wel gemeende kennismaking en huwe lijk. Wij hebben immers massa's ingeschrevenen uit alle plaatsen en dorpen uit geheel Nederland, ook uit Uw provincie, zoomede uit de plaats Uwer inwoning en directe omgeving daarvan. Onze bemiddeling is voor jong en oud, voor werkenden, gegoeden, midden- en boerenstand. Wij heb ben een speciale prettige bemidde ling voor jongelui en kunnen heren, die in een moederloos gezin (met huwelijk als doel) een serieuze huis houdster zoeken, of dames, die als zoodanig geplaatst wensen te wor den, ook direct van dienst zijn. Komt toch direct even rustig en vertrouwelijk praten. 95 pCt. der ingeschrevenen kan direct kennis making worden gegarandeerd. De strengste geheimhouding verzekerd. Vereenigde Nederlandsche Bemiddelingskantoren „Excelsior". De grote organisatie in Europa, geheel onder vrouwelijke Directie. Kantoren door geheel Nederland. Hoofdkantoor Haarlem, Kampersingel 48 rood. Dagelijks geopend van 2—5 uur (ook Zaterdags) 's Zondags gesloten. Voor Zeeland Coosje Buskensstraat 40, Vlissingen Aanbevelend, Alvorens Uw suikerbieten te verkopen wordt U aangeraden bij een der agenten of bij ondergetekende een contract voor bietenlevering, teelt 1946, ter inzage te vragen, aangezien voor U zeer gunstige voorwaarden daarin zijn opgenomen. Kantoor der Centrale Suikermaatschappij te Kortgene. J. L. Versprille, Voorstraaf 31. Nieuw zaad, Hollands, teelt 1945, beschikbaar. Uw aangewezen adres voor het inrichten en bij houden van Uw boekhouding is het N. Houterman. - Nieuweweg A 7. - Colijnsplaat. Aan alle B.S. leden en Illegalen. Het Hoofd van de Sociale Dienst van het Ministerie van Oorlog voor de Provincie Zeeland deelt U hierbij mede, dat de werkzaamheden voor de groep oud B.S. leden en Illegaal werkers eindigen per 31 Juli 1946. Zij die nog geen enquette boekje hebben ontvangen of ingevuld, kunnen alsnog een „Enquette boekje" aan opgemeld Bureau aan vragen. Verzoeken om een enquette boekje, alsmede arbeidsbemiddeling, hulpverlening pensioenen en dergelijke, moeten zijn ingediend per 15 Juli 1946. Stelt verzoek niet uit. Het gaat om Uw toekomst. Het Hoofd van Gewest XV voor de Provincie Zeeland van de Sociale Dienst van het Ministerie van Oorlog, De 1ste Luitenant, TH. DANKERS, Vlasmarkt 18, Goes. op Zondagavond 17 Maart 1946 te 6.30 uur. Ned. Herv. Pred. ie Kats. Onderwerp: Medewerking van het Kerkkoor.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 3