3 Noord-Beveiands Nieuws- en Advertentieblad r l Zaterdag 1 6 Maart 1 946 No. 2262 49e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje Rjiarinus Disnis. M. C. van Weele. j. J. van Weeie - de Regt. Kees. Bruinisse, 12 Maart 1946. Verloofd: Tonia Kole en Rinus de Bruijne Colijnsplaat, Haven A 160. Kats, Hoeve „Landbouwlust". 21 Maart 1946. t A 50-jarige Echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen, be huwd- en kleinkinderen en achterkleinkind. Wissekerke, Maart 1946. Op Maandag 18 Maart a.s. A hopen onze geliefde Ouders, f Behuwd-, Groot- en Over grootouders Corneiis Schrier en Janna Schrier Geelhoed hunne Hiermede vervullen wij de zeer treurige plicht U kennis te geven, dat na een korte ongesteldheid, geheel onver wachts, in het ziekenhuis St. Joanna te Goes is overleden, onze zeer geliefde Man en zorgzame Vader, de heer Pieter Adriaan Priester, in de leeftijd van bijna 53 jaar. A. Priester-Wiskerke. Anna en Wim. Bram en Sien. Marie. Kortgene, 9 Maart 1946. Drukkerij Markusse heeft Tel. 308 Heden overleed, geheel on verwachts, in het ziekenhuis St. Joanna te Goes, onze zeer geliefde Broeder en Behuwd- broeder, de heer Pieter Adriaan Priester, in de leeftijd van bijna 53 jaar. Zijn diepbedroefde familie, Kortgene L. A. de Regt - Priester. P. de Regt. Wissekerke: A. P. J. Breure - Priester. C. Breure. Kortgene, 9 Maart 1946. Met groot leedwezen ge ven wij kennis van het o- verlijden van ons zeer geacht medebestuurslid, den heer P. A. Priester. Kortgene, 9 Maart 1946. Coöp. Landbouwvereni- ging „Noord-Beveland" G. A. P. J. Bom, Voorzitter. H. Klompe, Secretaris Bestuur, Raad v. Toezicht en kassier der Coöp. Boe renleenbank „Wissekerke", gevestigd te Kamperland, ge ven met diep leedwezen ken nis van het overlijden van den Heer P. A. Priester, in de ouderdom van 52 jaar. Als pl.v.v. lid van de Raad van Toezicht heeft hij steeds met de grootste toewijding de belangen der Bank behartigd. Zijn persoonlijke vriend schap en werk zullen bij ons steeds in dankbare herinne ring blijven voortleven. Kamperland, 9 Maart 1946. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm onze geliefde Man, Vader, Be huwd- en Grootvader, de Heer Corneiis Theunis Versluis in de ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam. Wed. C. T. Versluis- van der Maas. Kinderen en Kleinkinde ren. Colijnsplaat, 9 Maart 1946. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader Jasper van Gilst, echtgenoot van wijlen Tan- netje Wilderom, in de hoge leeftijd van 90 jaar en 10 maanden. P. van Gilst. K. van Gilst - Kunst. J. van Gilst. Chr. van Gilst - Huige. D. van Gilst. L. van Gilst - Goudswaard. Wed. Abr. van Gilst - de Waal. Jasper van Gilst Mz. lacoba Verburg- de Wit. Colijnsplaat, 14 Maart 1946. Hartelijk dank aan allen voor de bijzondere belangstelling op 9 de zer ontvangen, in het bijzonder Be stuur, Secretaris-Ontvanger en de leden van de Dijkraad van de Ca- lamiteuze L.-A. polder te Kats. Familie LEIJNSE. Gep. Gem. Veldw. en bode van voornoemde polder. Kats, Maart 1946. Voor de zeer vele blijken van be langstelling, die wij in verband met ons huwelijk mochten ontvangen, betuigen wij, mede namens weder zijdse ouders, onze hartelijke dank. A. P. Heijboer. C. H. Heijboer - Verhulst. Kamperland, B 10, Maart 1946. Voor de bewijzen van deelne ming, ontvangen bij het overlijden van onzen Man en Vader, zeggen wij hartelijk dank. Wed. Platschorre- Markusse en Kinderen. Kortgene, Maart 1946. Verkr.primanieuwe VULPENNEN f 12.edelstalen pen, drukknop vulling etc. Zendt bericht en U ont vangt de pen per post thuis. RIJKEBOER, Herfte, Zwolle.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1