PUBLSCAÏIE. Distributiedienst Wissenkerke. Algemene Vergadering Eendags kuikens Ledenvergadering Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend dat ou ders of verzorgers die voor hun kinderen toelating wenschen op de openbare lagere school, daarvan op gaaf kunnen doen bij het hoofd dier school. De kinderen moeten vóór 1 April a.s. den leeftijd van 6 jaren berei ken of hebben bereikt. Wissenkerke, 4 Maart 1946. Burgemeester en Wethouders voornoemd, M. Vogelaar, Wnd. Burgemeester. N. D. v. d. Heijde, Sr'Cr"taris. Toeslagkaarten voor bijzonde re arbeid, 4e periode 1946. i De uitreiking van toeslagkaarten voor zwaren en giftigen arbeid 4e periode 1946 en zeep voor vuilen arbeid 4e, 5e en 6e periode 1946 zal plaats hebben op onderstaande dagen en uren: Kortgene Maandag 11 Maart van 2 tot 4 uur. Wissenkerke Dinsdag 12 Maart van 2 tot 4 uur. Colijnsplaat Woensdag 13 Maart van 2 tot 4 uur. Kamperland Donderdag 14 Maart van 2 tot 4 uur. Kats Vrijdag 15 Maart van 2 tot 4 uur. Geersdijk Zaterdag 16 Maart van 9 tot 11 uur. De na-uitreiking van de toeslag kaarten bijzonderen arbeid zal plaats hebben te Geersdijk, Zaterdag 16 Maart van 9 tot 11 uur. Medegebracht moet worden: co- pie-naamlijsten vorige verstrekking, nieuwe naamlijsten, toeslagbewij- zen en Tweede Distributiestam kaarten. Aanvraagformulieren voor klompenbonnen. Vanaf 9 Maart 1946 kunnen voor lopig geen aanvraagformulieren voor klompenbonnen worden ingediend. Aanvraagformulieren voor schoenenbonnen. In verband met de per 1 April 1946 in te voeren nieuwe regeling voor de verstrekking van schoe nenbonnen, kunnen vanaf 9 Maart 1946 geen aanvraagformulieren voor schoenenbonnen worden ingediend. Mevrouw GELDERMAN vraagt tegen Mei een dienstbode voor dag en nacht. Bietenonderhouders gevraagd bij GEBR. WISSE, Onrustpolder, Kamperland. Afd. Noord-Beveland der Ned. Fruittelersorganisatie op Zaterdag 16 Maart nam. 2 uur in de „Stadswijnkelder" te Kortgene. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. 5. „De toekomst van de fruitteelt in Noord-Beveland", lezing te houden door den waarn. Tuin- bouwconsulentden WelEd. Heer Ir. W. van Soest, en een lezing over „Bijenteelt", te houden door den WelEd. Heer Jansen, Chef van Zeelands proeftuin. 6. Rondvraag en Sluiting. P.S. De fruitkwekers en Ioonsproei- ers die voortaan, zodra het juiste tijdstip is vastgesteld, wanneer te gen bepaalde ziekten en parasieten in de fruitteelt gespoten moet wor den, onmiddellijk hiervan telegra fische berichtgeving wensen te ont vangen, dienen dit op te geven vóór 13 Maart bij den Secretaris der afd.Frederikspolder 425a, Kort gene. Telefoon 335. HET BESTUUR. Mijn dank voor de vele aanbie dingen die ik heb ontvangen naar de vacante betrekking van koe wachter. Zelfs uit China Trreeg ik bericht naar deze betrekking en wel van Ome Keesje, die bezig is de ge stolen formules op te sporen. Ik vond zijn sollicitatiebrief zo interessant dat ik heb besloten hem de betrekking te geven. Als goed detectief kan hij, als nevendienst, nog veel goeds doen, b.v. mijn ge stolen fietsbanden opsporen. In zijn brief schreef hij dat het nog wel e- nige tijd zou duren eer hij de for mules in zijn bezit zal hebben en vond het raadzaam dat ik mij met zijn vriend Pech in verbinding stel de, als zijn plaatsvervanger. Vol gens Ome Keesje wou Pech naar Zeeland komen, aangezien hij in Hilversum zo gestoord wordt. Daar Pech ook bij de Prijsbe- heersingsdienst is wou ik hem te vens eens verzoeken om de Inspec teurs eens aan de tand te voelen of sommige zekerheidsstellingen niet in aanmerking komen voor prijs opdrijving. Het loon voor de knechtjes wordt geregeld naar gelang van de melk- toeslag 1944-1945. Een en ander tegemoet ziende en de komst van Ome Keesje wach tende. Geersdijk. J. KASTELEIN. Een arbeider gevraagd. G. H. LEENDERTSE, Wissekerke. Extra aanbieding tot het con tracteren van erwten Wonder van Keivedon, a 44 cent per kg. Spinazie, rond zaad, a 65 cent per kg. Inlichtingen bij A. DE BRUINE, B 230a, Kamperland. HLH. Pluimveehouders. op toewijzing verkrijgbaar. Beleefd aanbevelend, C. A. GROENLEER, Achterstraat 169 aKolijnsplaat. Het Bestuur van de Afdeling „Noord-Beveland" van de Centrale Bond voor Ongevallen en Ziekte verzekering in het Land- en Tuin bouwbedrijf „Het Platteland" roept U op tot bijwoning der op Woensdag 13 Maart 1946 om 2.30 uur in „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Verslag Kass. Boekh. 4. Verkiezing Bestuur. 5. Bestuursvoorstellen. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. Namens het Bestuur, P. J. VAN DE ZANDE, Voorzitter. School met de Bijbel Kamperland. Aanqifte van nieuws leerlingen op Zaterdag 23 Maart van 57 uur in de school. (Kinderen moeten vóór 1 April de leeftijd van 6 jaar bereikt hebben) Trouwboekje s.v.p. meebrengen. HET BESTUUR. Nederd. Hervormde School Kamperland. Aangifte van nieuwe leerlingen op Zaterdag 16 Maart a.s. in de school van 6 tot 7 uur. De kinderen moeten voor 1 April zes jaar zijn. Trouwboekje medebrengen s.v.p. De Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente. Wis ruilt mijn z.g.a.n. bordeaurode suède schoenen maat 38 en mijn meisjesmantel leeftijd 14 a 15 jaar voor gesponnen schapenwol. Voorstraat A 124, Kolijnsplaat. Te koop of te ruil een keu kenkachel, electr. strijkijzer en een luidspreker tegen kamerstoelen, j. MUNTER, Provincialeweg 304 te Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2