Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN. School met de Bijbel Wissekerke. No. Zaterdag 9 Maart 1946 No. 2261 49e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Ger. Kerk Wissenkerke. 's Morgens 10.30 uur leeskerk, 's na middags geen dienst, 's avonds 6 uur Ds. SCHOLING van Kamperl. Ger. Gem. Kortgene. Donderdag 14 Maart om 10, 2.30 en 6.30 uur Ds. A. VAN STUIJ- VENBERG. De afd- Noord-Beveland van het Ned. Roode Kruis geeft onder dank aan de gevers kennis van de ont vangst van de volgende bedragen: Kamperland Muziekuitvoering f 58.10 Kolijnsplaat T.B.C.-pakketten f 18.50 T.B.C.-pakketten Wissekerke-Kamperland f 17.325 Wissekerke, Evacué's f 12 35 Giften f 7. Kolijnsplaat Herv. |.V. Feestavond f 37.40 f 150.675 Met dank aan God en grote blijd schap geven wij kennis van de ge boorte van ons zoontje en broertje iVi tk R I N U S. J. K. de Vos. G. A. de Vos - van Gilst. Sea. Jan. Dingenis. Adriaan. Cornelis. Kolijnsplaat, 27 Februari 1946. Hallo Hallo A Maandag 11 Maart hoopt A X onze vriend V Hannes de Ridder zijn A 20ste geboortedag Y te herdenken. v Dat hij nog in ons midden mag zijn is de wens van de leden van P.S. f f Cadeautjes aan de achterdeur, (f De Zwarte Bende. Even Attentie. A.s. Zondag 10 Maart hoopt i) A onze beste vriend en mede- A Y strijder Y Y W. A. Versluis Lz. V {f zijn A 18de geboortedag Y te herdenken. Y Dat hij nog lang gespaard mag blijven en steeds een A trouw lid van de vrijgezellen- Y club mag zijn, dat is onze Y wens! Al is hij dan ook wel eens een avondje ontrouw ge- A weest! maar dat vergeven wij a Y van ganser harte. Y Y Gelegenheid tot feliciteren Maandagmorgen van 7 tot 8 a uur Achterweg B 272, Kamper- Y land. Lang zal hij- leven. Zijn dankbare vrienden, Pieter Koole. Jan Versluis. Marinus Koole Thz. )an Filius. Pieter Bouterse. Marinus Koole Mz. Adriaan Koole. 4 f f Kamperland, 7 Maart 1946. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van den Heer au. P. VAN SCHA1K, die zijn beste krachten gaf, gedurende 10 jaar, vanaf de oprichting onzer vereniging, als eerlijk en nauwgezet ma gazijnchef. Coöp. Landbouwvereniging „Noord-Beveland" G.A. te Kortgene. Kortgene, 24 Febr. 1946. Aan allen onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling op mijn 75e verjaardag on dervonden. Nic. Filius en familie. Wissekerke. Maandag 11 Maart hoopt onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Wed. A. Bouwense - de Looft haar 70ste geboortedag te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mag blijven is de wens van hare dankbare kinderen N. P. Clement- Bouwense. J. Clement. - Piet. Adrie A. Bouwense. M. S. Bouwense - Versluis. Bram. Katrientje. J. P. Bouwense. P. Bouwense - de Regt. Kolijnsplaat, Maart 1946. Nieuwstraat B 30. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van onzen geliefden Man, Va der, Behuwd- en Grootvader CORNELIS LEENDERT NELISSE, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. C. Nelisse - Koole. Kamperland, 9 Maart 1946. Voor Uw bewijs van deelneming, ontvangen bij het overlijden van onze lieve Vrouw en Moeder C. C. DE NOOIJER geboren Meulenberg, betuigen wij U onze hartelijke dank. Namens de familie, M. de Nooijer. Wissekerke, Maart 1946. Hartelijk dank aan allen, voor de belangstelling op 2 dezer. Fam. H. van der Maas. Kortgene, 9 Maart 1946. Aangifte van nieuwe leerlingen kan plaats hebben heden Zaterdag 9 en Woensdag 13 Maart a.s. des avonds tussen 8 en 10 uur ten hui ze van het Hoofd der School. De leerlingen moeten vóór 1 A- pril 6 jaar geworden zijn. Trouwboekje s.v.p. meebrengen. H. N. DE N1E. H. d. S. Terstond gevraagd 2 dienstbo den. HUIZE „VREDESTEIN", Wis sekerke. J\

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1