Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad No. 2258 Zaterdag 1 6 Februari 1 946 49e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Heren adverteerders. Het grootste gedeelte van onze wekelijkse advertenties ontvangen wij pas Vrijdagsmorgens. Het is ons op de duur onmogelijk, door de steeds grotere toevloed daarvan, ons blad tijdig te drukken, reden waarom wij vanaf heden, zeer tot onze spijt, moeten besluiten de ui terste termijn van aanneming van advertenties te stellen op Donderdagavond 5 uur. De agenten van Kolijnsplaat, Kats, Kortgene, Qeersdijk en Kamperland worden verzocht hun ontvangen ad vertenties vóór het vertrek van de middagpost te willen verzenden. De adverteerders op die plaatsen wil len wel zorgen hun advertenties Donderdagsmiddags uiterlijk 1 uur bij den agent te hebben ingeleverd. Overlijdensadvertenties maken op bovenstaande een uitzondering en kunnen ook meestal tot Vrijdags morgens 9 uur aangenomen worden doorDEN UITGEVER. Aan da abonné's te Kolijnsplaat. Vanaf heden zal als onze agent te Kolijnsplaat optreden, de heer S. DE SS EGT Rliz. B 133 a - Kolijnsplaat, zulks in de plaats van [AC. VAN G1LST, die door zijn benoeming bij de P.T.T. hiervoor geen gelegen heid meer heeft. Wilt dus in den vervolge Uwe advertenties en drukwerken opge ven bij S. de Regt, die dan voor spoedige doorzending zorg draagt. Hem beleefd aanbevelend, DE UITGEVER. Psalm 1032 onberijmd. Zoo de Heere wil hoopt onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader G. BOUTERSE, Torendijk 369, Kortgene, zijn 91ste geboortedag te herdenken. Namens de familie, M. Bouterse. Sloterweg 857, Hoofddorp. Heden overleed, na een kortstondig, geduldig lijden, onze lieve Man, Vader, Be huwd en Grootvader Cornelis Leendert Melisse, in de ouderdom van ruim 70 jaar. Namens de diepbedroefde familie, Kamperland Wed. C. Nelisse - Koole. J. P. Ringelberg - Nelisse. L. Ringelberg. Nellie en Kees. J. G. Koole - Nelisse. P. Koole. Adri. N. J. Nelisse. P. Nelisse - de Looff. Kees en Jaap. Joh. J. Nelisse. Utrecht: H. C. Nelisse. Kamperland: C. L. Nelisse. Kats: G. M. de Fouw - Nelisse. A. de Fouw. |o. Kamperland J. M. Nelisse. Jac. J. Nelisse. Kamperland, 11 Febr. 1946. Het Bestuur van de afd. Noord- Beveland van het Roode Kruis maakt bekend, dat de Passagierslijst van het m.s. Boisevain ter inzage ligt bij den Secretaris, Voorstraat A 6, Wissekerke. Verder in dank ontvangen voor de actie „Ook Zeeland helpt Indië" Kolijnsplaat: Gez. av. Korfbal S.S.S f 54.20 Kamperland Oranjefilm f 131.44'/2 Wissekerke Gymnastiekuitvoering f 14.02 Ouderavond Chr. School f 45.42 f 245.08' /2 Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen voor en na het overlijden van onze innig geliefde Dochter, Zuster en Verloofde Cathalina Cornelia Versluis, betuigen wij onze hartelijke dank, inzonderheid aan het personeel van het ziekenhuis Oostwal en de Chr. Meisjesvereniging van Goes. Namens de Familie, W. j. Versluis. L. T. Versluis - Leendertse. Wissekerke, Februari 1946. Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onzen geliefden Broe der, Zwager en Oom Johannes de Looff. Inzonderheid aan Dr. Bruynzeel en Zuster Maris voor de liefderijke ver pleging, firma de Wed. A. Schippers en C. Noordhoek voor de hulp van hen ondervonden. Familie de Looff. Kamperland, Februari 1946. Onze hartelijke dank aan allen die blijken van belangstelling gaven voor en tijdens ons huwelijk. H. M. Haringman- Leendertse. Kolijnsplaat, Februari 1946. Voorstraat A 134. Timmerman. Bij ons vertrek naar Middelburg zeggen wij de inwoners van Kort gene hartelijk dank voor de betoon de vriendschap, in het bijzonder de familie K. Schippers, die ons steeds met raad en daad terzijde heeft ge staan. I. |anse - Clement. P. A. Janse. Alie. Bij ons vertrek naar Sint-Laurens zeggen wij aan allen, die ons gedu rende ons tweejarig verblijf te Kort gene gastvrijheid en vriendschap betoonden, hartelijk dank. Fam. van Langevelde. Kortgene, Februari 1946. Zij die nog niet hun verschuldig de hondenbelasting over 1945 heb ben betaald, worden er aan herin nerd deze ten spoedigste te vol doen, zulks ter voorkoming van vervolgingskosten. De gemeenteontvanger van Wissenkerke, B. KRAMER. Een klein Ned. Herv. dokters gezin vraagt per 1 Maart een net meisje, goed kunnende werken. Niet be neden 20 jaar. Meer hulp aan wezig. MEVR. VAN WERING, Mathenesserlaan 320a, Rotter dam, telefoon 37120.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1