Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad i PREDIKBEURTEN,, 1927 1946 Zaterdag 9 Februari 1946 No. 2257 49e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. M. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Advertentieprijs 10 cent per regel. Hoofdredacteur: A. G. M. Markusse. Ned. Henr. Kerk Geersdijk. Voorm. geen dienst, wegens hulp te Wolfaarfsdijk. Nam. 2.30 uur en 's avonds 6 uur dhr KRAAK. Ned Kerv. Kerk Koiijnsplaat. Zondag 10 Februari leesdienst. De Afd. N.-Bev. van het Roode Kruis heeft in dank ontvangen Koiijnsplaat, Muziekuitvoer. f 53.38 Wissekerke, enige giften f 5.50 Met dankbaarheid geven wij ken nis van de geboorte van ons doch tertje en zusje J a n n e k e. F. Tazelaar. J. J. Tazelaar - van de Linde. Digje. Kortgene, 3 Februari 1946. Burg. Snellenstraat 221. J. P. van Maldegem en J. W. van Maldegem - Marcusse zeggen, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kortgene, Januari 1946. Heden, Zaterdag 9 Febru ari hopen onze geliefde ouders P. A. Korshuize en K. Korshuize-Janse hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van Hunne dankbare kinderen Dien en verloofde. Henk. jannie. Siena. Nellie. Jan. Sjaantje. Koiijnsplaat. f Vrijdag 15 Februari a.s. hoopt D.V. onze geliefde Va der, Behuwd-, Groot- en O- vergrootvader Abraham de Muijnch te Nijmegen, 2e Volksbelang 23, zijn 85e jaardag te herdenken. Namens de familie, J. Ch. DE MUIJNCK te Kamperland. Zaterdag 9 Februari hopen A D.V. onze geliefde Ouders, Y Behuwd- en Grootouders Y J. Filius y en A BS. Filius-van der Weeie hun y 25-jarige echtvereniging te herdenken. A Dat zij nog lang gespaard Y mogen blijven is de wens van V Hunne dankbare kin- deren, behuwd- en y kleinkinderen. Kamperland, Veerweg. Donderdag j.l. vierde ons aller vriend en medereiziger Kr. de Koster zijn 19e geboortedag. Dat hij nog lang gespaard mag blijven is de wens van Corrie de Maker. Mary Lindenberg. Corrie Strijd. Dini den Hartog. janneke van Hekke. J. Boot. C. j. de Waal. M. Hollestelle. L. Verburg. A. Noels. Herplaatsing wegens misstelling. J. HUISSOON en P. J. HUISSOON -JANSE zeggen, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en tijdens hun huwelijk ondervonden. Inzonderheid dank aan de V.V. „Kolijnsplaatse Boys". Koiijnsplaat, Januari 1946. Heden nam de Heere uit ons midden weg, na een smar telijk lijden van slechts enke le dagen, onze geliefde Zoon, Broeder en Zwager Willem Pieter, in de jeugdige leeftijd van slechts 22 jaar. Zijn kinderlijk geloof dat hij zich in deze weg volkomen veilig gevoelde onder de hoe de van zijn Heiland, is ons tot onuitsprekelijke troost. Sterke de Heere ons in deze zo smartelijke en zware be proeving. Zijn diepbedroefde ouders en familie, P. Provoost. P. Provoost - de Smit. C. J. Leendertse- Provoost. A. L. Leendertse en Kinderen, j. C. Geelhoed- Provoost. P. J. Geelhoed en Kinderen. Kamperland, 2 Febr. 1946. Het behaagde den Heere, na een korte ziekte in volle vrede tot zich te nemen den Penningmeester onzer J.V., ons aller vriend Wim Provoost, in de leeftijd van 22 jaar. Wij gedenken zijn toege wijde arbeid voor onze ver eniging met grote dankbaar heid. Zijn nagedachtenis zal bij ons allen in ere blijven. „Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven". Moge God Zijn troost schen ken aan de bedroefde familie in de wetenschap, dat hij thans bij zijn Heiland is. Gezang 26. Namens de J.V. Pred. 12: la te Kamperland, HET BESTUUR. Timmerlieden en metselaars gevraagd door R. SLOTEMA, v/h. M. H. VAN HEE.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 1