Klompen op Dinsdag 22 Januari a.s. Op 21 Januari a.s. Langs een stervende kust. gezellige middag „De roeping van ons vrouwen1'. alle maten klompen uit voorraad leverbaar. bekwame aardappelselecteurs. een orgel. Boekhoudbureau voor Noord-Beveland. Distributiedienst Wissenkerke Na-uitreiking Bonkaarten 2de periode 1946. De na-uitreiking van bonkaarten 2de periode 1946 zal plaats hebben te Qeersdijk op Maandag 21 Janu ari 1946 van 9 tot 11 uur. Verkoop Amerikaansche Leeren Damesschoenen. Op onderstaande dagen en uren zullen worden verkocht Amerikaan sche leeren damesschoenen (maat 36 t.e.m. 42) Wissenkerke op Maandag 21 Jan. van 9 tot 12 uur bij Schoenhan- del van Halst. Kortgene op Dinsdag 22 Jan. van 9 tot 12 uur bij Schoenhandel van Halst. Kamperland op Woensdag 23 Jan. van 9 tot 12 uur bij Oarage La- main. Colijnsplaat op Donderdag 24 Jan. van 9 tot 11 uur bij Schoenhan del de Pree en van 2 tot 4 uur bij Schoenhandel de Waal. Kats op Vrijdag 25 Jan. van 9 tot 11 uur bij Schoenhandel van der Maas. Geersdijk op Zaterdag 26 Jan. van 9 tot 11 uur Distributiekantoor. Zij, die een paar Amerikaansche leren schoenen ontvangen, komen de eerstvolgende drie maanden niet in aanmerking voor een bon voor gewone schoenen. Verder komen niet in aanmerking voor deze schoe nen zij die na 1 September 1945 een bon voor een paar gewone schoenen hebben ontvangen. Nu de Am. linnen schoenen geen distributieartikel meer zijn, en zon der bon verkrijgbaar zijn geweest, zal met de verstrekking van deze schoenen in December 1945 geen rekening meer worden gehouden. Zij, die in de maand Januari 1946 geen gewone schoenenbon hebben ontvangen, omdat linnen schoenen waren verstrekt, komen in de maand Maart 1946 in aanmerking voor een bon voor gewone schoenen. hebben wij nog niet, maar komt met Uw klompenbon bij ons en U zult tevreden zijn. M. KOOLE - Visser. Kamperland, B 114. Oproep aan evacuee's. Gemeente Wissenkerke. De in de gemeente verblijvende evacuee's worden opgeroepen voor de in ontvangstname van Roode- Kruis-bonkaarten voor hun gezin. De persoonsbewijzen en stam kaarten van alle gezinsleden moe ten worden medegebracht. De uitreiking vindt plaats te Wis- sekerke in het gemeentehuis op Dinsdag 22 Januari 1946 des voor middags van 9—11 uur en te Kam perland in het gemeentegebouw al daar op denzelfden dag des namid dags van 1—4 uur. Na-uitreiking kan niet plaats vinden. De Wd. Burgemeester van Wissekerke, M. VOGELAAR. Keuring voor den Dienstplicht. Alle oproepingen voor de keuring voor de lichting 1945 zijn verzon den. Zijn er in 1925 geboren manne lijke personen, die hier te lande wonen of geacht worden te wonen en een dergelijke oproeping of een bericht van niet-inschrijving niet hebben ontvangen, dan moeten zij zich vóór 1 Februari a.s. ter ge meentesecretarie aanmelden. Wissekerke, 16 Januari 1946. De wnd. Burgemeester van Wissenkerke. -8 des avonds 7 uur, zal in hotel de Kroon optreden den heer Stuvel uit Rijswijk. De lezing, welke opgeluisterd wordt door kleuren-lichtbeelden, is geti teld Voor deze avond zijn nog enkele kaarten beschikbaar a f 1.— per stuk, verkrijgbaar bij G. VERBURG. De afd. Zuid-Beveland v.d. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen zal om 2 uur in het Schuttershof te Goes een houden voor de plattelandsvrouwen, waarop Mevr. VAN DEN BROE- CKE - DE MAN uit Aardenburg zal spreken over Leden der afdelingen Zuid- en Noord-Beveland hebben vrije toe gang. Toegangsprijs voor niet-leden f 0.50. Komt allen 1 Ook niet-leden zijn hartelijk welkom! Op Uw klompenbonnen Wissekerke. F. FLIPSE. Gevraagd voor het a.s. sei zoen enige P. J. VAN DER MOERE Pootaardappel - selectiebedrijf Wissekerke. Telef. 303 - K 1107. Te koop of te huur gevraagd Voorstraat A 85, Kolijnsplaat. H.H. Noord-Bevelanders Uw aangewezen adres voor het inrichten en bij houden van Uw boekhouding is het N. Houterman. - Nieuweweg A 7. - Colijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1946 | | pagina 2