Voor Uw Kerstgebak H.H. Noord-Bevelanders Uw aangewezen adres voor het inrichten en bij houden van Uw boekhouding is het Boekhoudbureau voor Noord-Beveland. Nieuweweg A 7. -o- Colijnsplaat. Kamperland. Abr. Buijze. MINISTERIE VAN SOCIALE ZAKEN. RIJKSARBEIDSBUREAU. Arbeiders gevraagd nieuwe Snijmachine, een Drielingwagen, een Bietenmolen, naar Aanwerving personeel „censorship". Bij het „censorshipstation" te Peine in Duitsland kunnen nog 900 man nelijke Nederlanders van 21 jaar en ouder worden geplaatst. De Directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau bepaalt welke aan meldingen voor sollicitatie in aanmerking komen. Deze sollicitatie moet vergezeld gaan van een 4-tal recente pasfoto's. Betrokkenen zullen groeps gewijs voor een geallieerde onderzoekingscommissie moeten verschijnen waartoe "zij t.z.t. zullen worden opgeroepen. Hierna volgt een medisch onderzoek te Tilburg door Dr. W. van der Loo, Stationstraat 25 aldaar. De reis naar Tilburg moeten de sollicitanten na een desbetreffend be richt op eigen gelegenheid en kosten ondernemen. Zij, die ook door de commissie en door den arts geschikt worden bevonden, moeten een con tract tekenen in viervoud. De Directeur van het Gewestelijk Arbeids bureau treedt hierbij op als vertegenwoordiger van het Ministerie van Sociale Zaken, dat, ingevolge afspraak tussen de Amerikaanse, Engelse en Nederlandse regeringen, als werkgever van deze contractanten zal fungeren. Betrokkenen zullen tijdig worden gewaarschuwd, wanneer zij naar Duitsland moeten vertrekken. Niet in aanmerking komen: de Nederlandse beroeps- of reserve-offi cieren en onderofficieren, tenzij in bijzondere gevallen, waarin het Minis terie van Oorlog beslist. Ook zij die in de vitale bedrijven werken, wor den niet voor deze functies in aanmerking gebracht. De volgende lonen zijn voor de onderstaande werkzaamheden bij de censuur vastgesteld: censor: twee talen (inclusief Nederlands) beheersend f 135.— per maand drie talenf 165.per maand vier talenf 195.— per maand vijf of meer talen f 225.tot f 285.— per maand Ie censor: als censor, verhoogd met 10 °/o ass. tafelleider: als censor met 4 talen, verhoogd met 10 °/0 tafelleider: als censor met vijf of meer talen, verhoogd met 10 °/0. Mondelinge aanmelding bij het Gewestelijk Arbeidsbureau te Middel burg of de bijkantoren te Vlissingen, Domburg, Goes, Kruiningen, Tholen, Zierikzee, Terneuzen, Sas van Gent, Hulst en Oostburg, alwaar verdere inlichtingen omtrent arbeidsvoorwaarden zullen worden verstrekt. De Directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Middelburg, J. C. CORVER. Te koop gevraagd: elk kwantum Slachtkonijnen Kippen Ganzen Kalkoenen Hazen Fazanten Patrijzen Eenden enz. Inkoop van alle soorten vellen. Wij zijn 's Zaterdags te Wisseker- ke en 's Maandags te Kamperland. Heeft U iets te verkopen zegt het mij dan. Aanbevelend, J. EVERSEN. - GOES. Terstond of met Mei een dienst bode gevraagd bij C. J. SCHIP PERS, landbouwer, Kamperland. bij G. E. DE JONGE, Wissekerke. Verloren te Kamperland een kwartjesarmband. Tegen goede beloning terug te bezorgen Bureau van dit blad. Te koop D. C. DIJKMAN, Molenaar, Wisse kerke. Wie ruilt vooroorlogse nieuwe werkschoenen m. 40 voor goede werkschoenen m. 45/45. Dorpsdijk A 185, Wissekerke. Wie ruilt mijn n. Am. jongens schoenen m. 39 voor m. 41. Adres Onrustpolder B 374, Kamperland. Wegens huwelijk der tegenwoordi ge met Mei a.s. een dienstbode gevraagd bij M. M. SCHIPPERS, B 36, Kamperland. Meisje gevraagd voor hele of halve dagen, ook voor tijdelijk. Kortgene 68. Wie ruilt nieuwe br. damessch., halve hak, maat 38, voor nieuwe of z.g.a.n. br. of zwarte damessch. halve of platte hak, maat 39. J. SCHR1ER, Veerweg 132, Kam perland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 6