VOETBALWEOSTBUD DANSEN Damclub Kortgene nieuwe leden. M. Goudswaard Zn. 5-tons vrachtauto Teief. 329. Kortgene. Zondag 2 December Kortgene I - Luctor I Hedenmiddag 3 uur Kortgene II - Kamperland II een petroleumkachel HUWELIJK. St. Nicolaas-cadeau L DE WAAL. zilveren gouden P. den Boer. Bekendmaking. te Geersdijk opgeheven zitting zal houden 8 December 1945 een Windgenerator en een Radiotoestel vraagt Bij voldoende deelname aansluiting bij de Zeeuwse Dambond. Speelavond elke Donderdag in ho tel Graaf van Buren. Opgave bij O. SCHERP - KORTGENE. Vanaf Maandag a.s. bieden zich weer beleefd met een grote aan. Aanvang 2.30 uur. Terrein Prinaland. Wie ruilt 1 nieuw Jkinderledikant voor Herencostuum, Herenoverjas, textiel of iets anders. P. DE HAZE, Provincialeweg 73, Geersdijk. Wie ruilt mijn nieuw st. jongens pakje, I. 5 jaar, of mooie grote pop voor babykleertjes of wol. Veerweg B 41, Kamperland. Te koop gevraagd P. KARREMAN, Onrustpolder, Kam perland. Wie ruilt een 2 persoons spiraal- veer voor een fornuis met ringen plus ketel. Agent v.d. blad Kam perland. Attentie: Ned. grootste huwelijks bemiddelingsorganisatie Excelsior, thans gevestigd Kampersingel 48- rood Haarlem, bemiddelend voor alle leeftijden, standen en geloven, verplaatst met ingang van heden haar kantoor naar Junoplantsoen 73 te Haarlemgeopend 's Woensdags en 's Zaterdags van 2—4.30 uur. Vraagt direct mondeling of schrif telijk alle inlichtingen. Een prachtig Een bloeiende Bloem, of een andere plant, een Bloemenmand of een schaal met Bloemen. Op bestelling verkrijgbaar bij COLIJNSPLAAT. Aanvragen werkvergunningen voor vreemdelingen. De Directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Middelburg maakt bekend, dat ter bespoediging van de behandeling van aanvragen om werkvergunningen voor vreemde lingen, de daartoe bestemde formu lieren voortaan kunnen worden in gediend als volgt: a. Voor Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland en Tholen bij het Gewestelijk Arbeidsbureau Middelburg, of één der bijkan toren. b. Voor Zeeuwsch-Vlaanderen bij het bijkantoor van het Gewes telijk Arbeidsbureau Middelburg te Terneuzen, Oostburg, Sas van Gent of Hulst. Bedoelde blanco aanvraagformu lieren worden op verzoek aan den werkgever door de Arbeidsbu- reaux verstrekt. De Directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Middelburg, J. C. OORVER. Wie ruilt een geallieerde dames mantel voor een herencostuum of meisjesmantel, leeftijd 16 jaar. Adres: B 278, Kamperland. Zo juist ontvangen Manchetknopen Hangers Broches Oorbelletjes Heerenkettingen Armbanden Bedelstukjes Wapen- en Cachetringen Staafjes-colliers Heren- en Dames- Fantasie- en Cachetringen Verlovingsringen. Aanbevelend, Telefoon 227. Met ingang van 1 December 1945 wordt het kantoor van den Plaat selijken Bureauhouder en ondergebracht bij den P.B.H. te Kortgene, welke te Geersdijk Dinsdagsmiddags en Vrijdags middags van 1.30 tot 4.30 uur ten huize van L. van der Maas, C 37. Het kantoor te Kortgene is vanaf die datum geopend iedere werk dag van 9 tot 12 uur. in Hotel „De Patrijs" te Colijnsplaat, met medewerking van de Katse Band. Aanvang 7 uur. Te koop Wisselstroom 220 V. STEENHUIS, Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 7