Ook Zeeland helpt Indië uouwetgi THEE Er komt schot in Een en al geur en smaak Hedenavond 1 Dec. SCHOUWEN. SCHOUWING Woensdag 5 Dec. 1945. Kamperland. A. BUEJZE. Let op, s.v.p. Wist U Boekhoudbureau voor Noord-Beveland Uw belangen op administratief gebied tegen geringe kosten behartigt? Denk om de Roode Kruis-coilecte DANSEN in Hotel „Zeelandia" te Kolijnsplaat met medewerking van de A-B-C-Band. op de sloten en waterleidingen on der de gemeente Kortgene door de verschillende Polderbesturen op De gezamenlijke Polderbesturen. Kortgene, 20 November 1945. De Roode Kruis actie „Ook Zee land helpt Indië" is in volle gang. De collecte komt vandaag langs de huizen. Beschikt ge niet over voldoende contanten, geen nood, want van Uw geblokkeerde bank rekening kunt ge een bedrag over doen schrijven op de rekening van het Roode Kruis bij de Boerenleen bank te Kampetland. Mogen wij het verzoek van het Hoofdbestuur aan alle verenigingen om op hun uitvoeringen, jaarver gaderingen enz. voor dit doel te collecteren nog eens onderstrepen. Voor een bus kunt U terecht aan onderstaande adressen: Colijnsplaat M. v.d. Weele Pz. Geersdijk Ds. M. Dorst. Kamperland Dr. D. Metselaar. Kats H. J. Maas. Kortgene Zuster Krello. Wissekerke M. Verburg. Reeds mochten wij ontvangen Ger. Meisjes Ver Wissekerke f 25.08 Vergadering Kats f 22.08 Vergadering Z.P.M. f 2.00 Lezing Nuts Dep. Kortgene f 46.545 Gezellige avond Colijnspl. f 10.19 Wie volgt! Wie ruilt 2 paar nieuwe meisjes kousen voor dameskousen. Te be vragen bureau van dit blad. Een arbeider gevraagd, woning beschikbaar, bij Fam. L. P. WISSE, Kamperland. Bij inlevering van enkel één ons suiker leveren wij U 10 ROOMBROODJES. Aanbevelend, Verzekerden tegen Molest bij het Algemeen Plattelands- Molestverzekerings fonds te Rotterdam, Agentschap Coöp. Boerenleenbank te Kamperland, welke menen nog geen briefje voor ontslagaanvrage te hebben ingediend bij de Boerenleen bank of rechtstreeks naar Rotterdam, worden alsnog verzocht zich te melden ten kantore der Boerenleenkank te Kamper land op Zaterdagmiddag of op Maandagmiddag van 1 tot 5 uur. Voor de verzekerden op de andere plaatsen van Noord- Beyeland kan zulks zo nodig schriftelijk worden opgegeven. Deze oproeping geldt NIET voor degenen welke dit briefje reeds hebben ingediend. Bestuur Coöp. Boerenleenbank te Kamperland. dat het Nieuweweg A 7 -o- Colijnsplaat

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 4