203 „Halli van 3" No. 214 Distributiedienst Wissenkerke. H. A. KRAMER. 1NGEZ0NDEWSTUKKEN een Knalprogramma Op Dinsdag 20 Nov. P. A. STURM. Voor de vele blijken van belang stelling bij onze 45-jarige echtver eniging ondervonden, zeggen wij, ook namens onze kinderen, harte lijk dank. Johs. DE LOOFF. J. DE LOOFF - Flipse. Kolijnsplaat, Nov. 1945. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ons betoond bij de viering van ons 40-jarig huwelijks feest, aan familie, vrienden en be kenden, mede namens onze kinde ren, onze hartelijke dank. G. H. LEENDERTSE. ANTH. LEENDERTSE- v.d. Vaate. Wissekerke, A 265. Bijzondere Arbeid. De uitreiking van toeslagkaarten zwaren arbeid 13de periode 1945 zal, tot nader aankondiging, niet meer uitgereikt worden aan de land arbeiders. Voor de overige catego- riën zooals dijkwerkers, Havenar beiders, smeden, pakhuisknechten e.d. en zij die in aanmerking ko men voor rantsoenbonnen melk gif tige arbeid zal de uitreiking plaats hebben te: Kats op 19 Nov. van 2—4 uur. Wissekerke op 20 Nov. van 24 uur. Kortgene op 21 Nov. van 2—4 uur. Kamperland op 22 Nov. van 24 uur. Kolijnsplaat op 23 Nov. van 2—4 uur. Geersdijk op 24 Nov. van 911 uur. De na-uitreiking zal plaats heb ben op 24 November 1945 van 9 tot 11 uur te Geersdijk. De tweede stamkaart moet worden medege bracht. Geallieerde Textielgoedereri. De uitgereikte vergunningen voor wintermantels kunnen worden ge honoreerd bij A. A. Hoek van Dijke te Wissekerke. Kinderkousen. Voor kinderen geboren na 1 Ja nuari 1944 en voor 30 April 1945 kan een vergunning voor 1 paar kousen worden afgehaald op de a- gentschappen tijdens de gebruike lijke zittingen. Tweede stamkaart van betrokkene medebrengen. Cl Weer telefonisch aangesloten onder het nummer Schilder. Wissekerke. (Buiten verantwoording van de Redactie). Mijnheer de Redacteur. Over de verdeling der H.A.R.K. goederen wordt nogal eens gelas terd. De een weet dit, een ander weer wat anders te vertellen. Ook de Heer C. Veriinde meent aan de ze lastercampagne deel te moeten nemen. Hij doet het echter op een andere manier, en neemt de pen ter hand. Aan het Hoofdbestuur van de H.A.R.K. schrijft hij woordelijk on derstaande brief: Wissenkerke 21 September 1945. M. Vandaag is mij ter oore gekomen dat hier ter plaatse de goederen van het Hark commite zoo verdeelt wor den dat hier een nerveuze stemming heerst en met recht want van de week is er uitgedeelt en gaven ze een schoolmeester en een domine, niet dat ik die mensen dat mis gunnen maar wat zij de vrouw van de meester ik heb ze wel niet noo- dig maar dan leg ik ze maar zoo lang opzij u bent vriendelijk be dankt. Kijk eens mijnheer ik voor mij geloof dat zulke mensen dat niet toekomen of hoe denkt u daar over. Ja mijnheer ik vraag niet voor mezelf niet omdat ik het niet ge bruiken kan want ik ben zelf ook genoeg verspeelt in de Wieringer- meerpolder maar daar loopen nog zooveel van die arme stumper die het wel noodig hebben en die wor den vergeten. Nu doe ik een drin gend doch beleefd verzoek op u om daar toch een eind aan te maken. Ik hoop dat dit schrijven eenig succes zal opleveren. U bijvoorbaat hartelijk dank namens vele inwoner van Wis senkerke Teken ik C. Verlinde Lepelstraat A 37 Wissekerke (N.B.) (Z). Aangezien bovenstaande feiten, genoemd in die brief, niet waar zijn, zo verzoek ik den Heer C. Verlin de beleefd mij de namen der per sonen, die daarin genoemd zijn, te noemen. Indien hij hiertoe niet in staat is zou het verstandiger zijn om in het vervolg wat voorzich tiger te zijn. Namens het H.A.R.K.-comité, S. Alburg, Voorzitter. Hotel „De Stadswijnkelder" presenteert U met medewerking van Maartje Leguit. Adrie van Oorschot. Justus Jesayes. Aanvang 7.30 uur precies. Kaarten aan de zaal en bij P. C. Schippers. Beperkte plaatsbespreking aan de zaal. Telefonisch aangesloten onder Slager. Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 2