JEUGDDIENST. Belangrijk bericht Bek endmaking. NED. HERV. GEM. KAMPERLAND. Zondag 23 September, des avonds 6.30 uur Spreker: den Heer H. A. Denkers te 's-Gravenhage. K. WOELS. KOLIJ'fiSPLAAI. J. P. Schippers te Kolijnsplaat geopend Openbare vergadering Dinsdag 25 September, Tiggelaar uit Goes. Ster Cachets „die helpen" K. NOELS. KOLIJNSPLAAT. VERGADERING BUURTVERENIGING Biggen te koop BUITENGEWOON AANGIFTEBILJET. T. J. VISSER. PITMANSCH00L Goes, Middelburgsche straat 53, Goes, Telefoon No. 2077 Burgemeester en Wethouders van WISSENKERKE maken bekend dat door hen het volgende schema is vastgesteld voor inlevering van buiten omloop gestelde bank- en muntbiljetten in de week van 26 September tot en met 2 October 1945: Woensdag 26 September 1945: voor de inwoners van het dorp Wissen- kerke van huisnummer A 1 t.e.m. A 125 en voor Kamper land huisnummer B 1 t.e.m. B 100; Donderdag 27 September 1945 voor Kamperland huisnummer B 101 t.e.m. B 200; Vrijdag 28 September 1945 voor Kamperland huisnummer B 201 t.e.m. B 300; Zaterdag 29 September 1945 voor de inwoners van het dorp Geersdijk; Maandag 1 October 1945 voor de inwoners van het dorp Wissenkerke met huisnummers van A 126 t.e m. A 250 en voor Kamper land met de huisnummers B 301 t.e.m. B 400; Dinsdag 2 October 1945 voor Wissenkerke voor de huisnummers A 251 en hooger en voor Kamperland voor huisnummers B 401 en hooger. De inlevering kan geschieden bij de kantoren der posterijen, Boeren leenbanken, Handelsbanken, Spaarbanken enz. Men wordt verzocht zooveel mogelijk op den voor ieder aangewezen datum de buiten omloop gestelde bank- en muntbiljetten (tot een maxi mum van f 300.—) in te leveren, opdat de inlevering een vlot verloop hebbe. De inleveringskantoren zijn bevoegd, hen die op een anderen dag dan die voor hen is aangewezen verschijnen, niet te helpen. Wissenkerke, 17 September 1945. Burgemeester en Wethouders voornoemd, M. VOGELAAR, wnd. Burgemeester. N. D. VAN DER HE1JDE, Secretaris. In aansluiting op bovenstaande publicatie maakt de Coöp. Boeren leenbank „Wissekerke", gevestigd te Kamperland, bekend, dat zij voor het innemen der bankbiljetten op onderstaande dagen en plaatsen zitting zal houden: Wissenkerke: Woensdag 26 September 1945 Maandag 1 October 1945 Dinsdag 2 October 1945 Kamperland: Woensdag 26 September 1945 Donderdag 27 September 1945 Vrijdag 28 September 1945 Maandag 1 October 1945 Dinsdag 2 October 1945 Geersdijk: Zaterdag 29 September 1945. De zittingen worden gehouden van des namiddags 2 tot 8 uur. Te Wissenkerke wordt zitting gehouden in cafe „De Kroon", te Kam perland ten kantore der Bank en te Geersdijk in het cafe van den heer Flikweert. Men wordt er op attent gemaakt dat op bovengenoemde dagen, -per gezin of alleenstaand persoon, geen grooter bedrag dan f 300.kan worden ingeleverd. De Geldkaart A of B en de distributie-stamkaart dienen te worden medegebracht. De Twentsche Bankvereeniging zal zitting houden te Wissenkerke op 26 September 1945 des voormiddags van 10 tot 12 uur in hotel „De Kroon" en des namiddags van 1.30 tot 5 uur in het gemeentegebouw te Kamperland. De Rotterdamsche Bankvereeniging zal zitting houden op 26 Septem ber 1945 te Kamperland van 10 tot 12 uur in het gemeentegebouw en te Wissenkerke van des namiddags 2 tot 5 uur ten huize van den heer L. Koets. Burgemeester en Wethouders der gemeente KORTGENE brengen ter openbare kennis, dat het schema voor de inlevering van bank- en munt biljetten en zilverbons in de week van 26 t.e.m. 29 September en 1 en 2 October 1945 als volgt is samengesteld: De Coöperatieve Boerenleenbank te Coiijnspiaat zal zitting houden te haren kantore gedurende de bovengenoemde dagen van des namiddags 6 tot 9 uur. De inlevering moet plaats vinden voor hen, wier achternaam begint met A t.e.m. F op 26 September 1945 G t.e.m. J op 27 September 1945 K t.e.m. L op 28 September 1945 M t.e.m. R op 29 September 1945 S t.e.m. V op 1 October 1945 W t.e.m. Z op 2 October 1945 Te Kats zal genoemde bank in het gymnastieklokaal achter de voor malige gemeentekamer zitting houden, voor alle inwoners, uitsluitend op 28 September 1945 des avonds van 6 tot 9 uur. Te Kortgene zal deze bank in hotel „De Korenbeurs" zitting houden, voor alle inwoners, uitsluitend op 27 September 1945 des voormiddags van 9 tot 11 uur. De Twentsche Bank en de Rotterdamsche Bankvereeniging zullen ieder te hunnen kantore op de dagen 26 t.e.m. 29 September en 1 en 2 October 1945 zitting houden, zoowel voor de inwoners van het dorp Kortgene, als die van de andere dorpen op Noord-Beveland, van des voormiddags 9 tot des namiddags 9 uur. De Twentsche Bank zal te Kortgene uitsluitend zitting houden te ha ren kantore op dagen, dat zij geen zitting houdt te Wissenkerke, Kam perland, Coiijnspiaat of Kats. De Twentsche Bank zal bovendien te Kats in het gymnastieklo kaal achter de voormalige gemeentekamer zitting houden, voor alle in woners, uitsluitend op 27 September 1945 van des namiddags 2.30 tot 5 uur. Te Coiijnspiaat zal deze bank in het voormalige gemeentehuis zitting houden, voor alle inwoners, uitsluitend op 28 September 1945 van des voormiddags 10 tot des namiddags 4 uur. De Rotterdamsche Bankvereeniging zal bovendien te Kats in het gymnastieklokaal achter de voormalige gemeentekamer zitting hou den, voor alle inwoners, uitsluitend op 27 September 1945 van des voormiddags 10 tot 12 uur. Te Coiijnspiaat zal deze bank in het voor malige gemeentehuis zitting houden, voor alle inwoners, uitsluitend op 27 September 1945 van des namiddags 2 tot 4 uur. Kortgene, 18 September 1945. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. A. SCHUIT, Burgemeester. TAZELAAR, Secretaris. Aan de geitenhouders westelijk van de lijn Krukweg, Mariapolder, Oud-Kampen en Geersdijkse haven wordt bekend gemadkt dat behou dens goedkeuring van het Bestuur der Geitenfokvereniging „Voor waarts" te Kamperland alle geitenhouders verplicht zijn hun tot dekking aan te bieden gei ten en lammeren vóór 1 October tot boeking bij den bokhouder op te geven; bij aanbieding ter dekking te ver tonen en over te geven een dek- vergunning getekend namens het Bestuur der geitenfokvereniging voornoemd, zulks te ontvangen voor leden a f 5.voor niet-leden a f 7.50, te verkrijgen bij den secre taris Adr. Faasse; bij 2de aanbieding der zelfde geit of lam eveneens te zijn voorzien van een dergelijke vergunning, even eens aldaar verkrijgbaar. Uren van aanbieding voorgesteld 's morgens 6 tot 7 uur, 's middags kwart voor 1 tot 1 uur, 's avonds 6.30 tot 9 uur tot 1 November. Na 1 November 's morgens 7 tot 8 uur, 's middags en 's avonds als voren. Na 1 Februari 's morgens 6 tot 7 uur, 's middags en 's avonds als voren. De geitenhouders worden beleefd verzocht geen kinderen te doen ge leiden en niet-leden worden staan de de aanbieding en zonder vergun ning niet aangenomen. Alle medewerking tot een goede regeling wordt billijk verwacht. De Bokhouder, A. M. BARENTSEN. Goedgekeurd namens het bestuur, De Secretaris, A. M. FAASSE. voor de huisvrouw volgt binnenkort. Wij verwachten iets extra's. Wegens eigen afwezigheid is de barbierswinkel van a.s. week voor scheren Dinsdag van 1—8 uur Vrijdag van 1—8 uur Zaterdag van 9.30—12 uur. Voor het knippen: Donderdag van 1—8 uur. van de Ned. Bond van arbeiders in het landbouw-, tuinbouw- en zui velbedrijf te Wissekerke op des avonds 8.30 uur w.t. in hotel „De Kroon". Spreker: Landarbeiders! komt allen ter ver gadering, het is nu tijd om te or ganiseren. Gevonden bij het geldinruilen te Wissekerke een inlegvel en een gedeelte van een levensmidde lenkaart. Terug te bekomen bij VERHAGE. Wettig gedeponeerde tegen hoofdpijn enz. enz. Keurig verpakt. 4 Ster Cachets 15 cent. op a.s. Donderdag 27 September om 8 uur bij D. Broekhoven voor het oprichten van een vanaf Cor de Fouw tot bij P. Koster. Aller opkomst gewenst. Gevonden op het feest te Kam perland een kinderportemonnaie met inhoud. Terug te bekomen bij den postcommandant Marechaussee te Kamperland. Wie ruilt witte wollen babycape voor damesrokje, hoeft niet nieuw te zijn. A 195, Wissekerke. Wie ruilt een herenrijwiel zonder banden voor iets anders. Achter weg A 1461, Wissekerke. Timmermansknecht gevraagd en/of een die metselen verstaat. Woning beschikbaar. M. DE MOL, B 26, Kamperland. Wie ruilt jongensfiets met vaste banden tegen damesfiets met vaste banden. Adres A 290, Wissekerke. Wie ruilt mijn jekker voor een jongensjas, lft. 13 jaar. Adres Kat- seveer 116. Wie ruilt mijn electrisch straal kacheltje voor 5 poeljes. Te be vragen bij den agent van dit blad te Kats. Een verkoper en bezorger voor Noord-Beveland gevraagd. K. NOELS, Kolijnsplaat. Een Huishoudster gevraagd. Schoolstraat A 135, Wissekerke. Terstond een knecht gevraagd bij H. KLOMPE, Wissekerke, waaronder Stamboek fokzeugjes bij j. M. ONDERDIJK, landbouwer, Ko lijnsplaat. Wie ruilt mijn v.o. nieuwe matten loper en raagbol voor een Engelse deken of kippen of iets anders. Agent van dit blad Kamperland. Een werkster gevraagd bij L. J. HOVEIJN, Kamperland. Gevraagd voor direct een dienst meisje bij J. J. VOGELAAR Jz. te Kortgene. Aan het zelfde adres een Duitse herder vermist, kleur geel met zwart dek. Een manchester jas en een fanta siebroek te koop. P. A. DE MOOR, A 252, Wissekerke. Een dagmeisje gevraagd. BAKKERIJ W. HEUSEVELDT, Wissekerke. Op Maandag 24 September zitdag te Kortgene in Hotel De Korenbeurs voor het in vullen van het aangiftebiljet. Belasting-consulent. Wemeldinge. Tel. 292. Voor de cursus tot opleiding Middenstandsdiploma te KORTGENE kunnen nog enkele leerlingen worden aangenomen. Aanmelding vanaf heden schriftelijk aan de Pitmanschool te Goes; mondeling op DONDERDAG 27 September in Hotel de Korenbeurs te Kortgene vanaf 5.30—9 uur. De Directie Pitmanschool: N. CRUCQ en G. J. BLIEK.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 2