Distributiedienst Wissenkerke. ZILVERUITJES H.H. LANDBOUWERS. Uitreiking inlegvellen en bonkaarten lie periode 1945 (gewijzigd). Uitgereikt zullen worden: a. Inlegvellen GA 508 t/m GE 508, b. Bonkaarten 11e periode 1945. De uitreiking zal niet plaats heb ben op de aangegeven dagen op de inlegvellen en zelfverzorgers- boekjes, maar gedurende onder staande dagen en uren (zoowel voor zelfverzorgers als gewone verbrui kers: Kortgene Maandag 10 Sept van 9 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisnummers 1—200. Dinsdag 11 Sept. van 9 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 201 en hoger. Wissekerke Woensdag 12 Sept. van 9 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 1150. Donderdag 13 Sept. van 9 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 151 en hoger. Kats Vrijdag 14 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Geeradijk Zaterdag 15 Sept. van 8.30 tot 12 uur. Kamperland Maandag 17 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 1150. Dinsdag 18 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 151—300. Woensdag 26 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Huisno. 301 en hoger. Kolijnsplaat Donderdag 27 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Wijk A. Vrijdag 28 Sept. van 9.30 tot 12 en 1 tot 3 uur. Wijk B. Zaterdag 29 Sept. van 9.30 tot 11.30 uur. Wijk C. Medegebracht moet worden: a. Alle Tweede Distributiestam kaarten of noodstamkaarten. b. Bon 240 „Algemeen" van de bonkaart 10e periode 1945. c. Door de zelfverzorgers: de zelf- verzorgersboekjes. Zelfverzorgers. Inhouding van bonkaartdeelen van zelfverzorgers vindt niet plaats. De bonnen, welke zullen worden aan gewezen voor de artikelen waarvan zij zelfverzorgers zijn (met uitzon dering van het artikel Boter) mogen niet worden gebruikt, doch moeten bij de volgende uitreiking van bon kaarten worden ingeleverd. Bij de uitreiking zullen opplakvellen wor den beschikbaar gesteld. Hierop moeten de bonnen van de zelfver- zorgersartikelen, welke zij moeten inleveren, per week en in volgorde van de bonnummers worden opge plakt. Zij, die bij de volgende uit reiking hun in te leveren bonnen niet op de voorgeschreven wijze inleveren, zullen in het algemeen niet tijdig van nieuwe bonkaarten kunnen worden voorzien, terwijl aan degenen, die nalatig zijn met het inleveren daarvan, geen bon kaarten voor een volgende periode kunnen worden verstrekt. Uitreiking Bijzondere Arbeid (nieuwe aanvragen). De uitreiking van rantsoenbon nen giftige arbeid en bonkaarten zwaren arbeid voor nieuwe aan vragen zal plaats hebben te: Kats op Maandag 10 Sept. van 2 tot 4 uur, Colijnsplaat op Dinsdag 11 Sept. van 2 tot 4 uur, Kortgene op Woensdag 12 Sept. van 2 tot 4 uur, Wissenkerke op Donderdag 13 Sept. van 2 tot 4 uur, Kamperland op Vrijdag 14 Sept. van 2 tot 4 uur, Geersdijk op Zaterdag 15 Sept. van 9 tot 11 uur. De na-uitreiking zal plaats heb ben op 15 Sept. van 9 tot 11 uur te Geersdijk. De nieuwe stamkaarten en zelf- verzorgersbescheiden van de be trokken personen moeten worden medegebracht. Distributie van Textielproducten. Vanaf 1 September 1944 kunnen weer op zeer beperkte schaal tex- tielgoederen worden aangevraagd. In de eerste plaats zullen wor den geholpen alle oorlogsgetroffe nen voor zoover deze nog niet langs andere weg van textielgoe- deren zijn voorzien. Voor het aanvragen van boven- en onderkleeding wegens slijtage, er uit gegroeid zijn enz., dient men zich eerst tot de plaatselijke HARK commissie te wenden. Er zal nog nader worden bekend gemaakt op welke wijze bij deze instantie aan vragen kunnen worden ingediend. Alleen in noodgevallen zal deze instelling overgaan tot het afgeven van een gewaarmerkte verklaring. Met deze verklaring kan men zich tot de distributiedienst wenden. Aanvragen door a.s. moeders kunnen rechtstreeks bij de Distri butiedienst worden ingediend. Textielgoederen voor huishoud en woninginrichting worden alleen verstrekt aan oorlogsslachtoffers, wanneer zij zich opnieuw vestigen. Aanvragen van particulieren in ver band met huwelijk, eerste inrich ting, opschuiving en overlijden kun nen nog niet worden ingediend. Aanvragen voor werkkleeding moeten collectief door den werk gever geschieden. Alleen van be drijven, werkzaam voor den we deropbouw, worden deze aanvragen aangenomen. Voorlopig kunnen nog geen aanvragen voor landarbeid wor den ingediend. Voor alle aanvragen geldt, dat eerst de distributiedienst beslist o- ver een bepaalde aanvraag en dat daarna, wanneer de distributiedienst gunstig heeft beslist en punten en/ of vergunningen zijn uitgereikt, moet worden getracht van een handelaar een z.g. bereidverklaring te krijgen. Deze bereidverklaring moet weer bij de Distributiedienst worden af gestempeld. Dan kan, tegen afgifte van punten en/of vergunning en bereidverklaring aan den handelaar aflevering volgen. De leider van den Distributiedienst Wissenkerke. W. GILIJAMSE. Te koop gevraagd iedere partij of partijtje VOOR INMAAK. Te ontbieden K. NOELS. KOLIJNSPLAAT. Diegene die volgend jaar een vlastrekmachine wil kopen van „Soanen" of inlichtingen hierover wenst, die- ne zich nu op te geven bij J. DUERINK. Veerweg B 46. Kamperland. MEVR. DE CLERCQ, Westerlaan 19, Aerdenhout bij Haarlem vraagt een zelfst. bekwame keuken meisje, P.G. Meerdere hulp aan wezig, goede behandeling.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 7