JEUGDDIENST BEZOEKT Zondagavond 2 September Ds. G. A. MARDENBURG „Is de meest radicale zuivering in bevoegde handen het groot Oranjefeest te Wissekerke. De caroussel en schiettent verwachten U, ook des Donderdags. wordt gebakken. Bekendmaking. Ledenvergadering „Het Groene Kruis" 1 In verband met het Oranjefeest te Wis- sekerke worden ad vertenties voor dit blad, voor het num mer van a.s. Zater dag, aangenomen tot Donderdagmorgen 8 uur. De Uitgever. in de Ned. Herv. Kerk te Kortgene. Voorganger: Ned. Herv. Pred. te Nieuw- en St. Joosland. Onderwerp: Komt allen! Zegt het voort! Vanwege het Arbeidsbureau zal voortaan iedere Donderdagmorgen van 10 uur tot 11.30 uur zitting worden gehouden ten gemeente huize van KORTGENE. Hallo! Hallo! 5 nette heren, omtrent 16 tot 18 jaar zoeken serieuze kennismaking met 5 nette dames, van dezelfde leeftijd, liefst van alle smetten vrij. Bijeenkomst Vrijdag 7 September na de fakkeloptocht op de Achter weg van het dorp Wissekerke. De Bakkers van Geersdijk maken bekend dat volgende week Donder dag Vrijdags niet. Zaterdag wordt gebakken maar niet bezorgd. De agent der Ned. Middenstands spaarbank te Colijnsplaat maakt aan de patroons in Noord-Beveland bekend, dat hij door het Hoofdkan toor te Amsterdam als depothouder voor vacantiebonnen is aangesteld. Eerste aanvrage, Iegemitatiebe- wijs, contributie kwitantie van de vakgroep georganiseerden meebren gen, ook ledennummer opgeven. Steeds voorradig. De agent voornoemd, M. J. CONTANT. Nieuweweg A la. te houden op 5 September nam. 8.30 uur in het Distributielokaal Kamperland. Bestuursverkiezing. Aftredend: de heren M. M. Schippers, L. J. Hoveijn en I. Tange. Wordt lid van de Algemeene Onderlinge Assurantie voor Paarden, Rund- en Kleinvee. Hoge uitkeringen. Lage premie. Nadere inlichtingen bij den agent K. C. DE FOUW. Kolijnsplaat, A 15. Kan op alle plaatsen van Noord- Beveland ontboden worden.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 6