Distributiedienst Wissenkerke. Distributiedienst Wissenkerke. Distributiedienst Wissenkerke. K.V. „S.S.S." HERENRIJWIEL Registratie Motorrijtuigen. Worden uien en wijnpeeën vergoed? Uitreiking voorschotten. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat in de week van 13 tot en met 19 Mei opnieuw voorschotten aan detaillisten worden verstrekt en wel te Geersdijk a.s. Maandag 14 Mei des morgens tussen 9 en 12 uur, Kamperland en Wissenkerke a.s. Maandag des middags tussen 2 en 4.30 uur te Wissekerke, te Colijnsplaat a.s. Dinsdag 15 Mei des middags tussen 2 en 4 uur, te Kortgene a.s. Woensdag 16 Mei des morgens tussen 9 en 12 uur, te Kats a.s. Woensdag 16 Mei des middags tussen 2 en 4 uur. Omwisseling bon KF 30 van de Kookkaart U 405. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend dat bon KF 30 desgewenst kan worden ingewisseld voor rantsoen bonnen petroleum. Hiervoor zal zitting worden ge houden te Colijnsplaat a.s. Dinsdag 15 Mei tussen 9.30 en 12 uur, te Kortgene a.s. Dinsdag 15 Mei tussen 9 en 12 uur, te Kats a.s. Dinsdag 15 Mei tussen 2 en 4 uur, te Geersdijk a.s Dinsdag 15 Mei tussen 2 en 4 uur, te Kamperland a.s. Woensdag 16 Mei tussen 9.30 en 12 uur, te Wissenkerke a.s. Woensdag 16 Mei tussen 2 en 4 uur. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Wie ruilt gietijzeren braadpan of emaille pannetje voor stereliseer- flessen. Adres bureau van dit blad. Sluiting Kantoor. In verband met de nationale feest dagen zijn het kringkantoor en de agentschappen gesloten. De uitreiking van rantsoenbonnen, bonkaarten levensmiddelen, bijzon dere arbeid en coupures wordt der halve gewijzigd. Coupures. De detaillisten van Wissenkerke dienen a.s. Vrijdag te Kamperland tussen 9.30 en 12 uur in te leveren. De detaillisten van Kortgene en Kats kunnen des middags tussen 2 en 3.30 uur te Geersdijk inleveren. Dit geldt uitsluitend voor de artikelen boter, margarine en beschuit. Alle andere artikelen moeten vol gende week op de normale dagen en plaatsen ingeleverd worden. Bijzondere arbeid. De uitreiking te Wissekerke vindt plaats a.s. Zaterdag des morgens tussen 9 en 12 uur. Kortgene Woensdag 16 Mei des middags tussen 2 en 4.30 uur. Geersdijk Donderdag 17 Mei des middags tussen 2 en 3.30 uur. Rantsoenbonnen. Deze worden volgende week op de normale dagen en plaatsen uit gereikt. Bonkaarten levensmiddelen. De uitreiking van deze kaarten zal apart worden omgeroepen. De leider van de distributiedienst Wissenkerke M. A. L. HUBREGTSE. Wie ruilt een jongenspakje, leef tijd 2 jaar, voor wol of een wollen kinderpakje, leeftijd 1 jaar. B 3, Kamperland. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend, dat a.s. moeders, die een eerste baby ver wachten en waaraan rrog geen baby pakket verstrekt is, een aanvraag hiervoor kunnen indienen. Dit geldt eveneens, wanneer het jongste kind vijf jaar is. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Wie ruilt 4 Noord-Bevelandse mutsen voor een v.o. zwart heren costuum. De kanten der mutsen zijn 1 a 10, 1 a 13 en 2 a 14 c.m. br. Te bevragen bij den uitgever dezes. Wie ruilt mijn nieuwe v.o. werk schoenen maat 43 voor nieuwe v. o. werkschoenen maat 44 of 45 en mijn nieuwe v.o. lage zw. schoenen maat 43, voor nieuwe v.o. lage zw. schoenen maat 44 of 45. Ed. VAN DER MOERE, Onrustpolder, Kam perland. Alle leden der K.V. „S S.S." die nen vóór de jaarvergadering, te houden in begin Juni 1945, hun contributie te voldoen bij de pen- ningmeesteresseMej. A. E. Haartsen, Voorstraat A 138, Kolijnsplaat. Nalatigheid wordt gestraft met schorsing. HET BESTUUR. TE KOOP toebehorend 1 luchtband en massieve band bij L.J. VERSLUIS, StroodorpB 318 Kamperland. Wie ruilt voetbalschoenen m. 37 voor 43. Adres bureau van dit blad. De Burgemeester van Kortgene, tevens waarnemend Burgemeester van Wissenkerke maakt, onder ver wijzing naar de openbare bekend making van den Militairen Com missaris voor de provincie Zeeland bekend, dat vóór 18 Mei 1945 ieder eigenaar of bezitter van een motor rijtuig of onderdelen daarvan, hier van aangifte moet doen ter gemeen te-secretarie. De aangifte moet schriftelijk worden gedaan waartoe formulieren ter secretarie verkrijg baar zijn. Na afloop van voormelde datum is het verboden in het gebied der provincie Zeeland een motorrijtuig of een onderdeel daarvan in ge bruik, in bezit, voorhanden, in voor raad of verborgen te hebben tenzij daarvoor een registratiebewijs is afgegeven. Overtreding is als misdrijf straf baar met gevangenisstraf van ten hoogste zes jaren of geldboete van ten hoogste tienduizend gulden. Niet geregistreerde motorrijtuigen en on derdelen kunnen in beslag genomen en verbeurd verklaard. Kortgene/Wissenkerke, 11 Mei 1945. De Burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. Iedere verbouwer van deze pro ducten wordt ter vergadering uitge nodigd op Maandag 14 Mei a.s. des namiddags te 2 uur w.t. in Hotel „De Kroon" te Wissekerke. Opkomst dringend gewenst. Zegt het voort. Zegt het voort.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 3