H.H. LANDBOUWERS. zitting houden Sluiting Distributiekantoor. Distributiedienst Wissenkerke. Distributiedienst Wissenkerke. Distributiedienst Wissenkerke. Distributiedienst Wissenkerke. BEDIENDE GEVRAAGD H.A.R.K. plm. 500 kg Alfa's REIZIGER GEVRAAGD stemboek zeug een voer mangels Onderlinge Nederlandsche Moiestverzekering Maatschappij Expertisebureau F. L. RIJNBERG Jr. P. J. VAN DER MOERE. WISSEKERKE. De Inlichtingencommissie Militair Gezag voor Kamperland zal a.s. Donderdagavond om 8 uur w.t. in het Gemeentegebouwtje aldaar, tot het in ontvangst nemen van klachten. Er wordt opmerkzaam op ge maakt dat toestemming om van Viis- singen per boot te reizen naar Zeeuws-Vlaanderen, door de Marine slechts zal worden verleend in uit zonderingsgevallen en bij zeer drin gende noodzaak. Overgelegd moeten worden bewij zen waaruit de noodzakelijkheid der reis via Vlissingen blijkt. De opbrengst van de op 2e Paasdag gespeelde voetbalwedstrijd Col. Boys—Militairen, met mede werking van het muziekgezelschap „Wilhelmina", voor hulp boven de rivieren, bedraagt f 170. Het publiek wordt er nogmaals op gewezen, dat het aan bestuur ders van militaire voertuigen ten strengste verboden is burgers in hun voertuig mede te nemen, tenzij dit burgers betreft die bij militaire een heden in dienst zijn en in het be zit zijn van een speciale vergunning. Men wordt derhalve verzocht den bestuurders bij de uitoefening van hun plicht niet te bemoeilijken. De Burgemeester van Kortgene maakt bekend, dat vanwege de Schade-enquêtecommissie te Mid delburg op Maandag 23 April a.s. van 15.00 tot 18.30 uur (w.t.) in de consistoriekamer der Geref. Kerk te Colijnsplaat zitting zal worden gehouden voor de registratie van oorlogsge- weldschade. Belanghebbenden dienen hun ei- gendoms- en verzekeringsbewijzen mede te brengen. Kortgene, 17 April 1945, De Burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat wegens speciale werkzaam heden a.s. Woensdag het kantoor te Geersdijk voor het publiek ge sloten zal zijn. De uitreiking van levensmidde lenkaarten, de zittingen van de Reizende Agenten en Coupure-af deling gaan normaal door. Wissenkerke, 21 April 1945. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Inlevering door Brandstoffenhandelaren. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat tot 21 April 1945 rantsoen bonnen, huisbrand- en industrie coupures worden uitgereikt. Deze bescheiden moeten vóór of op 24 April 1945 bij den handelaar wor den ingeleverd. De inlevering door den hande laar moet op Donderdag 26 April des middags tussen 2 en 4 uur te Geersdijk plaats hebben. Na deze datum zal in geen enkel geval meer gelegenheid tot inlevering zijn. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Met Mei een dienstbode ge vraagd voor dag of dag en nacht bij G. J. VAN DE LINDE, Prinsen- dijk, Kortgene. Uitreiking bonkaarten 6de Periode. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat de uitreiking van bonkaarten voor de 6de Periode zal plaats hebben in het tijdvak van 23 April tot en met 14 Mei. Men wordt verzocht goede nota te nemen op welke dag en welk uur men moet verschijnen. Zelfver- zorgers kunnen dit op hun zelfver- zorgersomslag zien. Niet-zelfverzor- gers op het inlegvel van het „Hoofd" van het gezin. Medegebracht dient te worden: le De afgeknipte bon 33 Reserve, 2e De nieuwe stamkaarten, 3e De oude stamkaart van het „Hoofd". De zelfverzorgers voor Brood zullen rantsoenbonnen Zout en Gist worden uitgereikt. Deze bonnen dienen bij den bakker te worden ingeleverd. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Distributie van Textiel. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat de aanvraagformulieren, wel ke tot 21 April door de plaatse lijke correspondenten zijn uitgereikt, duidelijk ingevuld en ondertekend bij de Reizende Agenten moeten worden ingeleverd te Kats op Maandag 23 April tussen 1.30 en 4 uur, te Colijnsplaat op Dinsdag 24 April tussen 1 en 4 uur, te Kortgene op Woensdag 25 April tussen 1.30 en 4 uur. te Wissenkerke op Donderdag 26 April tussen 1.30 en 4 uur, te Geersdijk op Donderdag 26 April tussen 2 en 4 uur, te Kamperland op Vrijdag 27 April tussen 1 en 4 uur. De stamkaarten van alle kinderen uit de betreffende leeftijdsgroep moeten worden overgelegd. Er zal tot onmiddellijke uitgifte van de vergunningen worden over gegaan. Wissenkerke, 21 April 1945. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Bonaanwijzing. De leider van de distributiedienst Wissenkerke maakt bekend: dat op Noord-Beveland steeds, behalve de D en E bonnen boter, de B en C bonnen boter voor na tuurboter geldig zijn. Op deze bonnen mag dus geen marga rine worden afgeleverd. Het bovenstaande zal niet bij de Officiële Bonaanwijzin gen en Inleveringen worden gepubliceerd. De leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Wie ruilt 2 transportbuitenbanden 28x2, compleet met binnenbanden en wielen, alles in prima staat, voor 2 nieuwe buitenbanden 28x1 '/2? Te bevragen bij Uitgever dezes. gehuwd of ongehuwd, boven de 18 jaar. Filiaal ALBERT HEIjN, Kolijnsplaat. De U.V.V. (Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers) te Noord-Beveland, een nevenorganisatie van de H.A.R.K. roept vrouwen en meisjes op van 21 tot 40 jaar, om direct na de be vrijding van het bezette gebied met terdaad hulp te verlenen. Inlichtingen en aanmeldingen da gelijks van '3—5 uur bij Mej. J. J. Salomé, ten huize van dokter Gel derman te Kortgene. De U.V.V. stelt zich ten doel hulp te verlenen in de meest uitgebreide zin des woords. Deze instelling wordt erkend door de Engelse auto riteiten (S.H.A.E.F.). Nodig zijn: administratieve krachten, huishoudelijke krachten, krachten voor diverse werk zaamheden. Voor huisvesting en voeding zorgt de U.V.V. De vrijwilligers moeten zich voor 1 maand verbinden. Nog ta koop dubbel A. C. LUIJK, Kamperland. voor Agentuur- en Commissiehandel. Brieven letter O bureau dit blad. Wie ruilt mijn zo goed als nieuwe bruine schoenen, hoge hak, maat 39, voor heren werk- of fantasie broek? Te bevragen aan den agent van dit blad te Kolijnsplaat. Wie helpt mij in bruikleen aan Dictionnaire Engels-Hollands en Hollands-Engels, of in ruil voor wat anders. Adres: Dorpsweg 261, Wissekerke. Te koop een drachtige bij J. M. ONDERD1JK, Kolijnsplaat. Dagmeisje gevraagd bij M. L. DE LOOFF, B 235, Kamperland. 2 Officieren zoeken langs deze weg'kennis met 2 leuke en sportie ve dames, liefst Wissekerke en om geving. Brieven met foto onder let ter AB aan het bureau van dit blad. Wie ruilt nieuwe v.o. werkschoe nen maat 43 voor dito maat 45. W. A. DE LOÜFF, A 263a, Wisse kerke. Wordt gevraagd iemand om bie ten te onderhouden. GEBRS. WISSE, B 359, Onrustpolder, Kam perland. Wie ruilt mijn goede handnaai machine voor in g. st. zijnde da mesfiets of 2 goede buitenbanden 28x1 '/2. Havendijk B 88, Kamper land. Te koop bij A. A. BOOT, Wissekerke. Wie ruilt mijn kinderschoentjes maat 21 voor deurmat of 6 diepe borden of 3 knot breikatoen. Mijn kindermantel leeftijd 3 jaar en ge bloemd zijden kinderjurkje leeftijd 3 jaar voor meisjesschoenen maat 31 of 32 of voor jongenssportkou sen leeftijd 6 jaar of wol er voor of bijzettafeltje, tevens in ruil schoe nen maat 34 voor maat 30 en schoe nen maat 29 voor maat 32. Te koop zoldertrap, 14 treden, f 20.-. J. BOUTERSE, Achterweg B 198, Kamperland. Wie ruilt mijn bruin zomerman- teltje, lengte 88 cm, voor een licht zomermanteltje, lengte 80 cm. J. KASTELEIN, C 6b, Geersdijk. Wie ruilt goede buitenband voor mijn in goede staat zijnde werk schoenen maat 41. L. J. VERSLUIS, Stroodorp B 318. Wie kan mij helpen aan een paar gym. schoenen maat 39, ook gen. te ruilen tegen zomerschoenen. Br. onder Ietter P bur. dit blad. Wie ruilt mijn i.g.st.z. donkerblauwe damesschoenen met 3/4 hak, maat 39 voor dito zomerschoenen maat 36. Brieven Ietter N bureau dir blad. Gevestigd te SNEEK Tijdelijk kantoor voor het bevrijde gebied Wilhelminapl. 23a, Eindhoven Hiermede wordt aan H.H. Vertegenwoordigers in de Provincie Zee land ter kennis gebracht dat de schadegevallen zo spoedig mogelijk aan gemeld dienen te worden bij het Grenulaan 9 te Terneuzen. Uitsluitend aan genoemd bureau is opgedragen de belangen der Maat schappij op dit gebied te behartigen. DE COMMISSARIS. Aan de contractanten der B.E.A. II wordt medegedeeld dat a.s. week de laatste week der afname van pootaard- appelen is. Degenen, die hun partijen reeds hebben klaar liggen of denken hoeveel zij nog kunnen klaarmaken vóór 28 April 1945, worden in hun eigen belang beleefd verzocht deze zo spoedig mogelijk op te geven bij hun B.E.A. II commissionnair ZEEUWSCHE HULP BOVEN DE RIVIEREN EN H.A.R.K. Door middel van de plaatselijke comité's zijn thans verkrijgbaar: LOTEN van de grote loterij „Zeeuwsche Hulp" ad f 1. Prijzen: een varken met slachtvergunning, een toom kippen en vele waardevolle artikelen. Tweejaarlijkse scheurkalenders ad f 2.50 minimum. Flitsen een bundeltje gedichten ad f 1.25 minimum. Opbrengst geheel ten bate van onze noodlijdende landgenoten, zowel boven als beneden de rivieren.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 2