Zo ver DRUKKERIJ K/VRKUSSE Distributiedienst Wissekerke. arbeider gevraagd net meisje of evacué Het ligt in ons voornemen om dit blad geregeld iedere Zaterdag te laten uitkomen. Advertenties daarvoor worden gaarne aangenomen tot uiterlijk Vrijdagmorgen 9 uur bij den uit gever. Bij de agenten: I.P. van der Moere te Kamperland, M. Heystek te Qeersdijk, M. van der Maas te Kortgene, J. 1. van Qilst te Kolijns- plaat en A. Korteknie te Kats kun nen advertenties opgegeven worden tot des Donderdagavonds 8 uur. Ons beleefd in Uwe oude gunst aanbevolen houdend, De Uitgever, A. G. M. MARKUSSE. Wissekerke, 26 januari 1945. Petroleum voor verlichting. De Leider van de Distributiedienst Wissekerke maakt bekend: dat diegenen, die een aanvraagfor mulier voor petroleum hebben in gediend en geen oproepingskaart hebben ontvangen, deze aanvraag als afgewezen kunnen beschou wen, omdat le. hetzij de stroomlevering weer is hervat, 2e. hetzij-men volgens de voor schriften hiervoor niet in aan merking komt. Uitreiking van noodstamkaarten met noodinlegvellen. De Leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend, dat aan personen, die niet in het bezit van een T(weede) D(istributiestamkaart) met bijbehorend Inlegvel zijn, nood- stamkaarten met noodinlegvellen zullen worden uitgereikt. De uitreiking zal uitsluitend te Geersdijk plaats vinden en wel: Dinsdag 30 Januari 1945 des morgens tussen 9 en 12 uur voor de personen, wier familie naam begint met A t.e.m. G. Woensdag 31 Januari 1945 des morgens tussen 9 en 12 uur voor de personen, wier familie naam begint met H t.e.m. M. Donderdag 1 Februari 1945 des morgens tussen 9 en 12 uur voor de personen, wier familie naam begint met N te.m. Z. De personen, die in het bezit van een Tweede Distributiestamkaart l met inlegvel waren, doch deze door de oorlogsomstandigheden hebben verloren, dienen een politieverkla- ring hiervan over te leggen. De z.g. „onderduikers" kunnen met een verklaring van de N.B.S. volstaan. Wissekerke, 27 januari 1945. De Leider voornoemd, M. A. L. HUBREGTSE. Terstond of met Maart een voor vast werk bij G. H. LEEN- DERTSE, landbouwer, Wissekerke. Gevraagd een bij W. L. LEENDERTSE, Dorpsweg A 262, Wissekerke. onze electriciteitsvoorziening het toelaat houden wij ons beleefd aanbevolen voor het drukken van al Uw benodigdheden. Geen order te groot. Geen order te klein.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1945 | | pagina 2